Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
selaam. geçen hafta benim de alt kısımda aşağıya doğru baskı vardı ve acı-ağrı karışımı bir his oluyordu ara ara. bol su içmeye çalıştım şu sıra. bir de bir kaç günde bir sarımsı akıntım oldu. doktora ağrıdan bahsetmedim ama akıntı için vajinal tablet verdi donaxyl diye. onu alınca o ağrı hissi de tamamen geçti. aşırı dikkat ediyorum ama enfeksiyon oluyor. gebeliğimin ilk ayında 7 mm'lik böbrek taşı düşürdüm o zamandan beri tekrarlıyor alakası var mıdır bilmiyorum.
Cok geçmiş olsun sana da canım 🙏 bende yarin danışcam doktoruma bakalim ne diyecek belki benimde enfeksiyon falandır

Canım geçen gün benimde fazla yurudugum için oldu hatta korkup yazmistim buraya. Bende çok yurudugumde oluyor ayrıca vajina ile bacağı bağlayan yer var ya kemik mi eklem mi bilemedim oraya sancı giriyor. Benimde randevum normalde 16 Mayıs ama ben bunlar olduğu için cuma gideceğim inşallah. Sende doktoruna danış derim ben ♥️
Sanada çok geçmiş olsun canım aynen sabah öyle yapacağım ben ilcedeyim doktorum merkezde çağırırsa erken gideceğim randevuya artık sende güzel haberlerle gel inş 💕🙏

Aynısını yaşıyorum 2 gündür yaa tanımlayamadığım için yazamamıştım. Bendede baskı hissi var bazen rahatsız edici. Bende haftasonu sorucam normaldir umarım
İnş normaldir canım ilk gebeligimde sadece son aylarda acı hissediyordum vajinamda ama bukadar erken ve farklı bi baskı hissi agriyla karışık
bende ilk önce tanimlayamadim fakat bikac gündür devam edince endiselendim oturup dinlenince uzaninca felan geciyo sanki

Selam kızlar bir türlü yazamadım buraya. Cuma günü doktora gitmiştim en son çok şükür bebek iyi ama bana ağrımın yorulmaktan olduğunu söyledi. Dinlenmemi söyledi. Ama dinlenebildim mi? Tabiki hayır🤦🏼‍♀️ haftasonu kızımın doğumgünüydü epey yorucu geçti sonra da kızım hastalandı derken günlerdir ne doğru düzgün uykumu alabildim ne de uzanıp dinlenebildim 🥺 ama şükür yine de karnımdaki ağrı geçti🙏🏻 ama kuyruksokumu ağrım yüzünden yürüyemez oluyorum gün içinde sık sık ağrı yüzünden olduğum yerde kalıp adım atamıyorum 🥺 umarım hamilelik sonuna kadar böyle devam etmez 😢 herkesi tek tek etiketleyemedim merak edip soranlara çok teşekkür ederim 🙏🏻

Kızlar iyi geceler, sabah yazmıştım kas ağrısı var diye. Sonrasında ateşim çıktı sağ ve sol kaburgam ağrımaya başladı, üşümeye başladım. Yürüyecek halim bile kalmadı hastaneye sürünerek götürdü resmen eşim. Kan ve idrar tahlili verdik, idrar yolu enfeksiyonu olmuşum kas ağrısı diye sandığımda böbrek ağrısıymış 🥺 Doktor antibiyotik tedavisi başlayalım ama ben önermiyorum bebeğe geçiyor dedi. İdrar yolu enfeksiyonu olupta, doğal yollardan atlatan var mı? Siz nasıl bir yol izlediniz, bir öneriniz var mı 🥺
Coook gecmis olsun aynisini yasadim bende bu ay cok kez hastalanip hep acildeydim ,idrar yolu icin tek kullanimlik suya konulan gece en son yatmadan icip sabaha kadar cise kalkmadan sabaha kadar durmasi lazim baska bisey banada vermedi canim okadar bool bol su birde 4 lt su ictim

X