Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
kızlar ben başından beri gittiğim doktorumu değiştireceğim, bilmiyorum belki bebek küçüktür diye mi ama bana uzun uzun bir şey anlatmadı hiç hep bebek iyi dedi geçti. Burada okuyorum mesela kalp atış hızı boyunu falan yazanlar var bana kalp atışından bahsetmedi hiç dinletti sadece. Antalyadayım Murat doruka gitmeye başlayacağım. 12. Haftama denk gelen güne randevu aldım gittiğimde ikili test yaptırmak istiyorum diye ben mi söylemeliyim doktor değişiminde nasıl oluyor bu randevu işi bilemedim.
Kendini nerde rahat hissediyorsan oraya git bence daha doğuma çok doktor değiştirmek için geç değil henüz . Doktorla arandaki muhabbet çok önemli. Sana detaylı da anlatması lazım bence

Kızlar aranizda bebek hareketleri hisseden varmı
Bende hareket degılde tutundugu yerde bır damar atıyor arada bu hareket mı acaba gerçi 5 haftalıktan bu yana ara ara bır damar gibi bişey atıyordu bu aralarda sıklaştı her uzandıgımda oluyor bir kere hareket değil ama bir damar atıyor gıbı nedir anlamadım
Ay çok isterdim ama maalesef 🥲🥲

Kızlar 12 haftalık oldum bi kaç gündür tüm belirtiler gitti bi uyku kaldı yemek yedikten sonra falan şişmiyor ödem yapmıyor karnım bu hafta ikili taramam var ben mi evham yapıyorum aynı haftada belirtileri yok olan oldumu
Sen evham yapıyorsun ne yazıkki belirtiler azalmıyor bazen şıp diye kesiliyor bana da öyle oldu. Hiç takılma artık hamileliğin balayı dönemi başlıyor en rahat edeceğimiz 3 ay keyfini çıkar 🧿😍😍

Sen evham yapıyorsun ne yazıkki belirtiler azalmıyor bazen şıp diye kesiliyor bana da öyle oldu. Hiç takılma artık hamileliğin balayı dönemi başlıyor en rahat edeceğimiz 3 ay keyfini çıkar 🧿😍😍
Hamile kaldım kalalı enerjim emildi canım çekildi sanki yüzümü çok kötü hissediyorum giyinip dışarı çıkasım falan yok yemek ye yat hep ev istiyorum normalde böyle biri asla değilim gezme dedim mi canıma can gelir 😂ne oldu bana 🙃

Hamile kaldım kalalı enerjim emildi canım çekildi sanki yüzümü çok kötü hissediyorum giyinip dışarı çıkasım falan yok yemek ye yat hep ev istiyorum normalde böyle biri asla değilim gezme dedim mi canıma can gelir 😂ne oldu bana 🙃
Ya aynı bennnn. Yüzüm sivilce doldu makyaj yapmak istemiyorum. Pantolonlar denk gelmiyor elbise havası değil henüz. Hep evde olsam ise de nadir gidiyorum . Bugün pazar eşim çıkalım dedi yok dedim ev kuşu oldum. Ondan diyorum 3 aylık balayı dönemine gircez. Hemen girelim de enerjimiz gelsin yerine 🩷🤪🤪

Bu erkekler neden erkek olursa babasinin ismini koymak istiyor aynısı benimde eşim babasının hatta ikiside erkek olursa digerinede dedesjnin ismini koymak istiyor 😏
Valla bilmiyorum normalde ismi güzel ama ben istemiyorum bu konuda bir yerde okumuştum isimler huylarını yaşantılarını yansıtır çocuğa hayatına o yüzden istemiyorum

Kızlar aranizda bebek hareketleri hisseden varmı
Bende hareket degılde tutundugu yerde bır damar atıyor arada bu hareket mı acaba gerçi 5 haftalıktan bu yana ara ara bır damar gibi bişey atıyordu bu aralarda sıklaştı her uzandıgımda oluyor bir kere hareket değil ama bir damar atıyor gıbı nedir anlamadım
Rahmi besleyen damarlarda gelişiyo büyüyo ve sağ tarafta rahime giden büyük bir ana damar varmış o yüzden sola doğru yatmayı önerirler. O damardaki kan akışı pıtpıt seyirme gibi bir his oluşturur odur. 😊 İlk gebelik 18-20 haftalarda hissediliyo genelde.

Ya aynı bennnn. Yüzüm sivilce doldu makyaj yapmak istemiyorum. Pantolonlar denk gelmiyor elbise havası değil henüz. Hep evde olsam ise de nadir gidiyorum . Bugün pazar eşim çıkalım dedi yok dedim ev kuşu oldum. Ondan diyorum 3 aylık balayı dönemine gircez. Hemen girelim de enerjimiz gelsin yerine 🩷🤪🤪
İlk defa kendimi bildim bileli boynumda bile sivilce çıktı çillerim çoğalmış sanki başta yüzümü hiç iyi görmüyorum ben ya iki oğlumda da bugün ne giysem yarın nereye gitsem kafalarındaydım

kızlar ben başından beri gittiğim doktorumu değiştireceğim, bilmiyorum belki bebek küçüktür diye mi ama bana uzun uzun bir şey anlatmadı hiç hep bebek iyi dedi geçti. Burada okuyorum mesela kalp atış hızı boyunu falan yazanlar var bana kalp atışından bahsetmedi hiç dinletti sadece. Antalyadayım Murat doruka gitmeye başlayacağım. 12. Haftama denk gelen güne randevu aldım gittiğimde ikili test yaptırmak istiyorum diye ben mi söylemeliyim doktor değişiminde nasıl oluyor bu randevu işi bilemedim.
Benim doktorumdu murat doruk harika biri. Mesaj attığın zamanda da hemen dönüş yapıyor çok ilgili biri tavsiye ederim.

İlk defa kendimi bildim bileli boynumda bile sivilce çıktı çillerim çoğalmış sanki başta yüzümü hiç iyi görmüyorum ben ya iki oğlumda da bugün ne giysem yarın nereye gitsem kafalarındaydım
Ee her gebelik farklı oluyor ya arkadaşımda gebe. Yüzü Işıl Işıl benden 2 ay önde. Onunda kızı oluyor bana da kız dedi ama birbirimizden çok farklıyız. Artık yapacak bir şey yok ya ne yapalım bir de çirkin hamile oluruz. Bebelerimiz güzel olur🧿🧿

Ee her gebelik farklı oluyor ya arkadaşımda gebe. Yüzü Işıl Işıl benden 2 ay önde. Onunda kızı oluyor bana da kız dedi ama birbirimizden çok farklıyız. Artık yapacak bir şey yok ya ne yapalım bir de çirkin hamile oluruz. Bebelerimiz güzel olur🧿🧿
Doğru söylüyorsun canım 🌸👍

Sen nasılsın canım . Ben kız olursa defne yada eslem düşünüyorum . Erkek olursa atlas yada Mete düşünüyorum
Çok şükür iyiyim canım bende 🥰 eslem çok beğendiğim bir isim kızım olsa bende koymak istediklerim arasındaydı bir akrabamız koydu😂

Bende daha öğrenmedim cinsiyetini ama eşimle hayalimiz var inşallah hayalimizi yaşamak nasip olur kız olurdaysa Umay oğluşumuz olursa eşim babasının ismi diyor bende Taha yada Talha istiyorum
Çok güzeller canım babasının ismine kendi istediğin ismide eklersin ☺️

Aaa usg var mı kız dediği ve erkek dediği 🙈
IMG_9177.jpeg
Soldaki 11+4 kıza benzettikleri sağdaki 13+4 erkek burdan anlaşılmıyor sanki detaylıda yakın gösteriyordu

Kizlar 11. hafta içindeyim sağ tarafımda bir ağrı başladi geçmek bilmedi yaşayan oldu mu aranızda sağ göbek yanında böyle diken batmasi ağrisi gibi devam eden bi ağri rhatsız edici bi ağrı

Kizlar 11. hafta içindeyim sağ tarafımda bir ağrı başladi geçmek bilmedi yaşayan oldu mu aranızda sağ göbek yanında böyle diken batmasi ağrisi gibi devam eden bi ağri rhatsız edici bi ağrı
Canım ben onu sol da yaşadım dün gittiğimde sordum doktor soluna iyice yerleşmiş oda bu son iki gün içinde olmuş gibi duruyor dedi bugün o his yok gitti dediği gibi iki gün orda batma batma ara ara oldu

X