Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    50
Hanımlar bişey sorucam. 14 haftalığım ve bazen su gibi akıntım oluyor. Daha deminde bişey aktığını hissettiğim tuvalete gittiğimde iç çamaşırım bozuk para büyüklüğünde ıslanmıştı. Böyle su gibi akıntı normal mi

Hanımlar bişey sorucam. 14 haftalığım ve bazen su gibi akıntım oluyor. Daha deminde bişey aktığını hissettiğim tuvalete gittiğimde iç çamaşırım bozuk para büyüklüğünde ıslanmıştı. Böyle su gibi akıntı normal mi
Ben de aynı şeyleri yaşıyorum. 13’ün ortalarında başladı benim.

Merhaba kızlar bayadir yoktum aranızda hastsnede felan geçirdim Vertigo atağı atlattım iki haftadir kafamı kaldiramiyordum yeni döndüm araniza bebeğini kaybedenlere çok uzuldum bizde 12 hafta 6 günlük olduk bu ultroson 11 haftalık ultroson cinsiyet tahmini yapabilcek olan varmı??
1000027161.jpg
k olduk biz

Kızlar merhaba ,

11+2 olduk bugün kontrolüm var bakalım bir ümit belki cinsiyet görürüz. Ben de halsizlik tavan dışarı çıkıyorum 1-2 saatte pert vaziyette eve dönelim diyorum. eve gelir gelmez yat uyu madundayım. geceleri çok zorlanıyorum. sanki midemden ağzıma kadar hava doluyum ve patlayacağım. çok sancım oluyor muhtemelen gaz sancısı. bu şekilde uykuya dalınca da geceleri kabus üzerine kabus.
bulantım halen devam etmekte. sürekli kusacakmışım gibi bir his. doğru düzgün yemek yemiyorum. 2 aydır sulu yemek sadece çorba içebiliyorum. onun dısında salçalı sulu yemeğe tahammülüm yok :)

o sefa günlerini dört gözle bekliyorum... hep derdim hamilelik hastalık değil abartmaya gerek yok ama canım evladım anasını pert etti :)

Ahh sizi yerimm
Bende evde durmak istemiyorum zaten duramıyorum da😄😄😃 hep bi yoğunluk var
Ya aynı bennnn. Yüzüm sivilce doldu makyaj yapmak istemiyorum. Pantolonlar denk gelmiyor elbise havası değil henüz. Hep evde olsam ise de nadir gidiyorum . Bugün pazar eşim çıkalım dedi yok dedim ev kuşu oldum. Ondan diyorum 3 aylık balayı dönemine gircez. Hemen girelim de enerjimiz gelsin yerine 🩷🤪🤪

Kızlar merhaba ,

11+2 olduk bugün kontrolüm var bakalım bir ümit belki cinsiyet görürüz. Ben de halsizlik tavan dışarı çıkıyorum 1-2 saatte pert vaziyette eve dönelim diyorum. eve gelir gelmez yat uyu madundayım. geceleri çok zorlanıyorum. sanki midemden ağzıma kadar hava doluyum ve patlayacağım. çok sancım oluyor muhtemelen gaz sancısı. bu şekilde uykuya dalınca da geceleri kabus üzerine kabus.
bulantım halen devam etmekte. sürekli kusacakmışım gibi bir his. doğru düzgün yemek yemiyorum. 2 aydır sulu yemek sadece çorba içebiliyorum. onun dısında salçalı sulu yemeğe tahammülüm yok :)

o sefa günlerini dört gözle bekliyorum... hep derdim hamilelik hastalık değil abartmaya gerek yok ama canım evladım anasını pert etti :)
Oyy maşallah canm benim de kontrol var ama saat 5 te
Güzel haberler alalım inşallah
Benim şükür bu tarz cok şikayetim yok canmm
Ama gaz sıkıntm var 🥲

X