Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
🤲🏻amin 🩷inşallah 😌Yok kan vericem 12+2 haftalık
Anladm canmm hadi hayırlı haberler de alacagız inşallah 🥰🧿🧿

Canım bende kalbimden kız geçiyordu erkeği duyunca iki haftada onada öyle bi alışmışım ki şimdi kızı duyunca farklı oldum halbuki baştan beri kız istiyordum. Yani erkek olsa bile öyle bi seveceksin ki kız istediğin aklına bile gelmeyebilir 😍 Tabi Rabbim öncelikle herkesin gönlüne göre versin 🤲 kesinlikle daha karnım bile çıkmadı doğru düzgün, içeride büyüyen birşey olduğunu anlamıyorum ama ultrasonda görünce ne kadar büyümüş geliyorlar. İçeride senden bağımsız yaşayan bi canlı var🥹🥹
Oyy eslemim tabi kız evlat ayrılmazz hepsi canımız kanımız
Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah
Ne güzel karnın cıkmamış benim büyüyo vala🤣🤣

Kızlar günaydın 😍🐣
12. Haftama girdim bugün hayırlısı ile 🐣
3-4 gündür 0 mide bulantısıydı hadi dedim çok şükür geçti gitti artık bulantılar sabah kendimi lavaboda buldum🤣🤣
Olsun ne gelirse razıyız 🥹🍀
Benim sizlere bir sorum olucak. Çok erken biliyorum ama malesef artan fiyatlar karşısında başka bir yol gözükmüyor 😃 Bebek arabası araştırmalarınız nasıl gidiyor? Yada tecrübeli anneler önerebileceğiniz modeller var mı? Ben açıkcası travel almak istemiyorum ama Travel-kabin boylar var onlar güzel gibi.
Birde park yatakta önereceğiniz bir marka var mı? Pregoya çok sıcak bakıyorum hoşuma gitti mağazada.
Herşey gerçekten çok pahalı. Allah hepimizin yardımcısı olsun🌸
Buarada sizlere Hipp in body butter kremini önermek istiyorum🤍🍀. E bebekte %50 indirimdeydi. Dokusu inanılmaz. Yağlı bir his bırakmıyor ve inanılmaz nemlendiriyor. En önemlisi içeriği tertemiz😍 Küçücük kremlere yada yağlara dünya para vermeyin😃 Çok araştırarak aldım.
merhabâ canm sağlıkla büyüsünler inşallah
Neden travel almak istemiyorsun?. Kız bebek arabaları da pahalı gerçekten ona bende karar veremedim
Kuzenim prego nun park yatağını aldı sallarken ses yapıyormuş memnunun kalmadı
Ben elele nin alcam sanrm şuan da da indiirim de
Dediğin kreme bende bakaym bi e bebekten teşekkürler

Neden travel almak istemiyorsun?. Kız bebek arabaları da pahalı gerçekten ona bende karar veremedim
Travel içimden gelmiyor çünkü hangi arkadaşımda travel sistem varsa 2. Bebek arabalarını aldılar. Çok yer kaplıyor ve ağır diye sanırım.
puset takılabilen kabin boylar var şimdilik onlara bakıyorum. Eşimle çok detaylı araştırıyoruz.
Bakalım hangisini alacağız.
Buarada elelenin bebek arabaları da hoşuma gitti.
Süspansiyon desteği var harika. Ama tek mağazası İstanbul’da sanırım😔
Park yatağına bakmamıştım. Hemen bakıcam şimdi. Ses mi çıkarıyormuş prego😔
Acaba kuzenine mi öyle denk geldi. Bu yataktan çok memnun herkes ondan. Pahalı da biraz sanki.

Anladm canmm hadi hayırlı haberler de alacagız inşallah 🥰🧿🧿

Oyy eslemim tabi kız evlat ayrılmazz hepsi canımız kanımız
Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah
Ne güzel karnın cıkmamış benim büyüyo vala🤣🤣

Ama göbüşlüler çok tatlı oluyor 🥹 benim sabah inip akşam çıkıyor oda başka şeylerle alakalı galiba yoksa aynı kalırdı😅

Travel içimden gelmiyor çünkü hangi arkadaşımda travel sistem varsa 2. Bebek arabalarını aldılar. Çok yer kaplıyor ve ağır diye sanırım.
puset takılabilen kabin boylar var şimdilik onlara bakıyorum. Eşimle çok detaylı araştırıyoruz.
Bakalım hangisini alacağız.
Buarada elelenin bebek arabaları da hoşuma gitti.
Süspansiyon desteği var harika. Ama tek mağazası İstanbul’da sanırım😔
Park yatağına bakmamıştım. Hemen bakıcam şimdi. Ses mi çıkarıyormuş prego😔
Acaba kuzenine mi öyle denk geldi. Bu yataktan çok memnun herkes ondan. Pahalı da biraz sanki.
Sen araştır madem canm bize de söyle bebek arabasını
Vlla ona mı denk geldi ses çıkartan bilmiyorum bebeim
Sen içine sindiyse al tabii
Ama göbüşlüler çok tatlı oluyor 🥹 benim sabah inip akşam çıkıyor oda başka şeylerle alakalı galiba yoksa aynı kalırdı😅

Ben bebek arabalarında bagi nanofold 3 ü baya beğendim birde kraft kenya vardı sanırım. Ama eleleyi duymamıştım onada bakayım. Park yatak yoyko aldık ama dün bi arkadaş chiccodan aldım on kademeli ve reflü yatağı oluyor demişti onuda merak ettim hangi model acaba

Ben bebek arabalarında bagi nanofold 3 ü baya beğendim birde kraft kenya vardı sanırım. Ama eleleyi duymamıştım onada bakayım. Park yatak yoyko aldık ama dün bi arkadaş chiccodan aldım on kademeli ve reflü yatağı oluyor demişti onuda merak ettim hangi model acaba
Chicco nun park yatağı çıkmıyor canım baktım şimdi😔 yada ben mi göremedim. Arkadaşından tam adını öğrenebilir misin🍀
Elelenin ürünleri gerçekten başarılı. Türkiye de bir mağazı var o yüzden çok bilinmiyor ama park yataklarında bebek arabalarıda muazzam.
Bebek arabaları eşimle benim çok içime sindi. Bakalım hala araştırıyoruz. Şimdi
Senin yazdığın modellere de bakacağım🍀🌸

Günaydın kızlar,

Kitap almak istiyorum bebek gelişimi ile ilgili ya da bilmemiz gereken şeylerle ilgili eğitici kitaplar daha zamanımız varken okumak istedim.

Belki alanlar olmuştur, önerisi olan var mı?

Ben yazmıştım chiccoyu canım next2me forever yazınca çıkıyor ama pahalılanmış baya ben alırken yarı fiyatınaydı .

Birde bebek arabası hakkında pek yazmamışım travel olması dışında. Bende peg perego selfie bebek arabası var çok memnunum evet çok hafif kucağımda bebeğim varken merdiven inip çıkıyorum ama kullandıkça eksilerinide gördüm rüzgar durumunda arabayı iki yönlü kullanmak güzel oluyor yani sapı dönebilen bir model ve yatma pozisyonuna ipli değil mekanizmalı geçebilen bir model bakarsanız rahat edersiniz 👍🏻

Ben kan sulandırıcı iğne ecopirin imom yüksek folik asit kullanıyorum. Bunlarla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Siz doktora sorduğunuzda bana da yazar mısınız? 🙏🏻inşallah değerlerimiz düzelecek sağlıkla genişleri alacagız
Sonuç gösterdim şimdi değerlerin biraz yüksek çıkmış gene bol bol su içersen düşebilir dedi karaciğer ultrasonu istedi bir de ama sistem bozuktu 17 sine gel dedi. Şimdilik tehlikeli değil ama ileride olabilir dedi 46 için sende bir an önce doktora görün bence senin daha yüksekti

Chicco nun park yatağı çıkmıyor canım baktım şimdi😔 yada ben mi göremedim. Arkadaşından tam adını öğrenebilir misin🍀
Elelenin ürünleri gerçekten başarılı. Türkiye de bir mağazı var o yüzden çok bilinmiyor ama park yataklarında bebek arabalarıda muazzam.
Bebek arabaları eşimle benim çok içime sindi. Bakalım hala araştırıyoruz. Şimdi
Senin yazdığın modellere de bakacağım🍀🌸
Tamam canım bende eleleyi bi araştırayım merak ettim 🌸

Yaaa yine kız olduğunu düşünüyorum ama net bir şey diyemem dedi benim kız hiç hareket etmiyor sadece eller kıpır kıpır çikolata da yemiştim ama yok yani
İşte benim doktorda hep aynısını diyor emin olamıyorum bende 😀😀. Yada senin nazlı bir kızın olacak ondan 😍😍 olsun kız ellerinin kıpırdaması bile çok güzel 😀😀

Yaaa yine kız olduğunu düşünüyorum ama net bir şey diyemem dedi benim kız hiç hareket etmiyor sadece eller kıpır kıpır çikolata da yemiştim ama yok yani
Yaaa yesinler onu maşallah sağlıkla gelsinler inşallah dondurma ye bidahakine😀benim de doktor kız bu niye uyuyor çikolata ye gel dedi yedim geldim dedim karnımı salladı dürtttü yok ben birazdan geleyim dedim tamam dedi gittim magnumun dışı ekşili karadutlu dondurmasını yedim geldim eller ayakları kıpır kıpır 😀

X