Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    65
Günaydın kızlar
Gecen konulmuştuk karaciğer değerleri hakkında benimkiler baya düşmüş önceki gebelikte de aynı durum söz konusuydu hormonlar folik asit kullanımınfalnnyükselte biliyor
Ast 15 alt 16 olmuş 1 ay içinde biri 77 diğeri 64 dü

Günaydın kızlar
Gecen konulmuştuk karaciğer değerleri hakkında benimkiler baya düşmüş önceki gebelikte de aynı durum söz konusuydu hormonlar folik asit kullanımınfalnnyükselte biliyor
Günaydın canm peki bu durumda ne olacak benim başıma gelmedi duymadm da daha önce

Kızlar sizden gaza gelerek 12. hafta girer girmez doktora gittim ama cinsiyet söylemedi kız hissediyorum dedi gülüştük 😂 çatlicam meraktan ikili test için kan verdim sağlıklı olsun minik kuş üzümüm. Öyle büyümüş ki ayy.
Oyyyyy maşallah tatlımm
E doktor kız hissediyorum dediyse kız olabilir şekerim:))
Aynen sağlıkla gelsinler🥰🌸

Günaydın canm peki bu durumda ne olacak benim başıma gelmedi duymadm da daha önce
Ayy cana yanlış anlaşılmaya Meyilli yazmıştım benim yüksekti 77 ve 64 dü
1 ay içinde 16-15 düşmüş
Takibi yapılır gastroya yönlendirilir sıkıntılı seviye ulaşırsa ilaç verilir diye biliyorum ama çoğunlukla düşüyor inş kimsede öyle bir durum olmaz

Günaydın kızlar
Maşallah canım sevindim . Günaydınnnnnnnnn🥰🥰

Günaydın kızçelerim güzel annelerim. Ben hamile yastığı almak istiyorum kullanan yada önereceğiniz birşey var mı.bir sürü çeşit var hangisini alsam bilemedim . Gece ağrılarım başladı sanki destek iyi gelecek gibi

Günaydın kızçelerim güzel annelerim. Ben hamile yastığı almak istiyorum kullanan yada önereceğiniz birşey var mı.bir sürü çeşit var hangisini alsam bilemedim . Gece ağrılarım başladı sanki destek iyi gelecek gibi
1715321722816.png

bunu çok övüyorlar yavrum ben bunu düşünüyorum bak istersen biii

Eki Görüntüle 3425379
bunu çok övüyorlar yavrum ben bunu düşünüyorum bak istersen biii
Bakayım bende gördüm bunu banada çok mantıklı geldi alıp geçecem sanki. Çok erken ama bende uykusuzluk başladı şimdiden sağa yatınca çok rahatsız oluyorum. Ya sende de var mı ??

X