Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    66
Bakayım bende gördüm bunu banada çok mantıklı geldi alıp geçecem sanki. Çok erken ama bende uykusuzluk başladı şimdiden sağa yatınca çok rahatsız oluyorum. Ya sende de var mı ??
ben hem belime de vurdu ağrı ara ara uyandırıyor hem de sağ taraftan çok rahatsız ediyor ,rahat yatamıyorum yavrum bende alıcam bundan . hem ilerde emzirme içinde kullanılabiliyor denmiş

Günaydın Kızlar,

Fetal Dna testi sonucumuz çıktı. Bugün doktora gidicem detaylı öğrenmek için ama bir sorun yok dedi yaptırdığım firma çok şükür. Cinsiyeti de öğrendim..

Başından beri hissettiklerim doğruymuş :KK70:

Oğluşum oluyorrrr 💙💙
Maşallah ben de en başından beri erkek hissediyorum bakalım benim hislerim çikacak mi😊

Günaydın Kızlar,

Fetal Dna testi sonucumuz çıktı. Bugün doktora gidicem detaylı öğrenmek için ama bir sorun yok dedi yaptırdığım firma çok şükür. Cinsiyeti de öğrendim..

Oğluşum oluyorrrr 💙💙
Hayırla sağlıkla doğsun minnak beyefendi. Çok sevindim benim sonuçta iyi çıkar inşallah 🙏 keyfini sür artık stresssiz hamilelik seni bekliyor 😀😀

Bağışıklık sistemimiz de ister istemez iki kişilik şu an vücut savunmasız kalıyor ben sürekli c vitamini tüketmeye çalışıyorum ama antibiyotikle iyileştim bende
Dün hastaneye gittim canım sen antibiyotik diyince içiliyomuş demek dedim gitttil serum verdi banada agumentin verdi içebilirsin bebeğine zararı yok dedi çok kötüydüm bugün daha iyiyim çocukta hasta bide ona bakıyorum evde perişan oldum walla

ben hem belime de vurdu ağrı ara ara uyandırıyor hem de sağ taraftan çok rahatsız ediyor ,rahat yatamıyorum yavrum bende alıcam bundan . hem ilerde emzirme içinde kullanılabiliyor denmiş
Aa bak oda mantıklıymış çok yönlü. Aynı benimde gece bir uyandırıyor sabaha kadar uyku yok. Demekki normal herhalde bu ağrılar

Aa bak oda mantıklıymış çok yönlü. Aynı benimde gece bir uyandırıyor sabaha kadar uyku yok. Demekki normal herhalde bu ağrılar
Ben ya lavaboya kalkıyorum sürekli ya da ağrılara uyanıyorum :KK70: uyku sorunu şimdiden yüklendi alıp deneyeceğim bi bu yastığı 😂

Günaydın Kızlar,

Oğluşum oluyorrrr 💙💙
Canımm hayırlı olsun oğluşuun 🥹🥹 Y Ysayy1 etiketlerseniz tablomuz artık renklenmeye başlayabilir 😍

Bende dün gördüm bunu bebeklerdede doğduktan sonra yan yatırıyoruz ya dönmemesi için kullanılabilir gibi de geldi bana

Günaydın kızçelerim güzel annelerim. Ben hamile yastığı almak istiyorum kullanan yada önereceğiniz birşey var mı.bir sürü çeşit var hangisini alsam bilemedim . Gece ağrılarım başladı sanki destek iyi gelecek gibi
Canım bende arkadaşın gönderdiğini gördüm genelde. Ben 1 hafta 10 gün bel ağrısından bitmiştim artık 3 gündür gözüm açıldı diyebilirim. Zaten o olmasada sürekli tuvalete uyanmaktan yine açılıyor uyku 🙄 eğer alır memnun kalırsan bizede söyle benim şimdi uyku yastığım vardı o idare ediyor ama araştırmaya da başladım 😅

Canım bende arkadaşın gönderdiğini gördüm genelde. Ben 1 hafta 10 gün bel ağrısından bitmiştim artık 3 gündür gözüm açıldı diyebilirim. Zaten o olmasada sürekli tuvalete uyanmaktan yine açılıyor uyku 🙄 eğer alır memnun kalırsan bizede söyle benim şimdi uyku yastığım vardı o idare ediyor ama araştırmaya da başladım 😅
ay bende sürekli lavaboya kalkıyorum ya da ağrıdan kalkıyorum :KK70:

Eğer burada varsa akşama elimde olcak canım yarına da iyi kötü derim. Ya düşünüyorum bu ağrılar erken değil mi daha diye. 4 gündür sabaha karşı 4ler 3 Ler hala gözüm açık. Sabah uyanıyorum bel ağrısı özellikle sağa yatamıyorum. Ay soracağım doktora sanki bu ağrılar için erken yani zaten ilk 3 ay kusma ve aç geçti tam şimdi 3 ay balayı dönemi diyordum ağrı başladı 😀

Kızlar bebişim büyümüşş varmı cinsiyet tahmini 😍yan yatıyordu hiç göstermedi dedi doktor

Eklentiler

• IMG_0631.jpeg
    IMG_0631.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 51
Ayy cana yanlış anlaşılmaya Meyilli yazmıştım benim yüksekti 77 ve 64 dü
1 ay içinde 16-15 düşmüş
Takibi yapılır gastroya yönlendirilir sıkıntılı seviye ulaşırsa ilaç verilir diye biliyorum ama çoğunlukla düşüyor inş kimsede öyle bir durum olmaz
Amin canım inşallah, biran önce düzelir değerlerin

X