Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    69
Ben de 3 gündür bir grip geçirdim crp 9 çıkmış normali 0-5 arası. Hafif enfeksiyon var gibi ama bol su içerek geçirmeye çalışıyorum antibiyotik almak istemiyorum kızlar, antibiyotik kullananlar sizin crp niz kaçtı
Ben acile gitmiştim kan bakmadılar ama yüksektir kaç gün dayandım artık dayanamadım gittim boğazlarıma baktı az olsa vermezdi bence

Çok ilginç ama cips yediğimi düşünüp üzülürken pat diye bu yorum ilk karşıma denk geldi😅 Allah üzülme diyo bence😂 işin garibi eşim kızıyor? Tartıştık resmen. Bugün herşeyden tiksindim yemeklerden ve insanın canının çektiği bir tek şey olsun aklına gelince çok mutlu olup onu yemek istiyo.. tost çekti canım içinde sucuk salam vardı. Bu yüzden eşim kızdı. Sizce haklı mı
Yok kız canın ne isterse kararınca ye. Bence öylesi doğru. Zaten daha bebişlerimizden haberimiz yokken zamanında abur cubur yedik. Depolarımızda var yani. Hiç kasma kendini abartmadan ye. Kesin yasak olan şeyleri yeme ona dikkat et yeterli .

Ben de 3 gündür bir grip geçirdim crp 9 çıkmış normali 0-5 arası. Hafif enfeksiyon var gibi ama bol su içerek geçirmeye çalışıyorum antibiyotik almak istemiyorum kızlar, antibiyotik kullananlar sizin crp niz kaçtı
Ben doktoruma sordum durumu anlattım agumentin içebilirsin dedi bana acildeki doktorda bebegine hiçbir zararyı yok zaten gebelikte az ilaç seçeneğimiz var dedi internetten de baktım kullanılıyormuş

E Eslem Huma kızzzzzz şimdi heyecandan şoktan yeni farkettim. Hadi ben neyse kız dedi çıkıntı görmedi hadi o sonradan oluştu diyelim. Kız sana erkek dendi çıkıntı gördü bacak arasında o doktor neyi gördü de şey sandı acaba 😀😀 kızdan erkek hadi anlıyorum da o çıkıntı gözüktükten sonra kız denmesi. Senin ki daha büyük şok 🤣🤣

Aminnn hepimizin canım 🥰 napcaksın bu bebişler şok yaşatmayı sevecek galiba
Sayemizde anne olacaksınız azıcık nazımızı yapalım diyorlar 😅
E Eslem Huma kızzzzzz şimdi heyecandan şoktan yeni farkettim. Hadi ben neyse kız dedi çıkıntı görmedi hadi o sonradan oluştu diyelim. Kız sana erkek dendi çıkıntı gördü bacak arasında o doktor neyi gördü de şey sandı acaba 😀😀 kızdan erkek hadi anlıyorum da o çıkıntı gözüktükten sonra kız denmesi. Senin ki daha büyük şok 🤣🤣
İşin enteresan tarafı o çıkıntıyı kız dediği kontroldede gördüm ben plesantaymış galiba ama hala tetikteyim ben %50 %50 artık inanmam 20. Haftaya kadar 😅

Sayemizde anne olacaksınız azıcık nazımızı yapalım diyorlar 😅

İşin enteresan tarafı o çıkıntıyı kız dediği kontroldede gördüm ben plesantaymış galiba ama hala tetikteyim ben %50 %50 artık inanmam 20. Haftaya kadar 😅
Aman sakın cinsiyetli alışveriş yapma . Benim fetal DNA olduğundan buradan dönmez diyorum ama inan acaba olur mu tekrar kız diye düşünmeden edemiyorum . Ayyy bizim bebekler çok şakacı annesi 🧿🧿

Aman sakın cinsiyetli alışveriş yapma . Benim fetal DNA olduğundan buradan dönmez diyorum ama inan acaba olur mu tekrar kız diye düşünmeden edemiyorum . Ayyy bizim bebekler çok şakacı annesi 🧿🧿
Ben hep büyük parçalar almışım canım onlarda gri çoğu korkumdan renge kaçamıyorum. Biberon bile yeşil 🤣 evet ya doğana kadar o acaba olur gibi sanki yada detaylı ultrasona kadar, hayırla kucağımıza alalım yeterki 🥰😍😍

Aynısı bende de var hatta ilk zamanlardan beri var. Böyle gıdıklanma gibi kaşınma gibi sızlama gibi çok değişik bir şey 😑Bu yüzden sürekli uykum bölünüyor. Ara ara uyanıp yürüyorum geri yatıyorum. Sıcak çok tetikliyor bu arada yatarken çorap giyiyorsan muhakkak çıkar. Vücudunu örtüyorsan ayakların dışarda açıkta kalsın o da fayda etmezse son çare çok soğuk olmamak şartıyla ayaklarına su tutabilirsin.
Cevabın için teşekkür ederim,
Biraz baktım demir eksikliginden kaynaklanabiliyormuş,
Benimde doktorum bugün aradı demir eksikligim var ilaç verdi inşallah faydası olur

Kızlar çok hareket edince bel agrınız oluyormu,
Benim bugün misafir vardı biraz evi topla biraz hazırlık,
Şimdi bel kemigim agrıyor omurga kısmı 😕

Kızlar hadi bakalım kim kaç kilo aldı itiraf etsin😂 ben başlıyorum 58 ile hamile kaldım 13.haftadayım şuan 59.60 oldum daha çok alırım gibi geldi ama çok almadım sanki benim 2.gebeliğim karnımda çok çıktı
Ayy ben hep goguslerime aldım füze gibi oldular 57 ile hamile kaldım şuan 60 oldum yani 59.9 😁😁 ben çok aldım ya ikiz olduğu için veya kullandığım ilaçlar ödem yapıyordur diye avutuyorum kendimi

Cevabın için teşekkür ederim,
Biraz baktım demir eksikliginden kaynaklanabiliyormuş,
Benimde doktorum bugün aradı demir eksikligim var ilaç verdi inşallah faydası olur
Rica ederim. Benim de demirim normal şaşırdım şimdi 🤔 Ben kan dolaşımı hamilelikte yavaşlıyor diye olduğunu düşünmüştüm. İnşallah ilaç şifa olur.

Acaba iltihap yada enfeksiyon olabilşr mi canm
Bir defa mı geldi sadece..
Bende beyaz akıntı oluyo

Oyy canm cok iyi düşürmüşsünüz artk söyleyin bence de anneciklere🥰🥰🥰
Senin ilki kızdı demi canm
Ayy ne güzel simdide bir prens geliyorr😍
Sadece sabah geldi

Bu sonucun bir de grafik olanı olmalı e nabızdan çıkar mı bilmiyorum genelde o grafiği istiyor doktorlar bilginiz olsun
Bu arada bebeğiniz kız mı
61.8 çıkan değeriniz 50 den üstüyse kız deniyor da
Benim 50.30 çıkmış bebeğim erkek
Sağlıkla gelsin kuzucuk
Hangi değer o acaba

30 Nisanda verdim canım bugün çıktı. 1 mayıs resmi tatildi. Birde güney koreye gitti testim. Yani 9 gün diyebiliriz .
Ay usg var ama affınıza sığınarak atmasam 😘
Bende 30 nda verdim ankaradayım gazi Ünv hastanesinde yaptırdım çıkmadı umarım yolundadır hersey
Özelden de atabilirsin burdan atmak istemezsen
Hiç istemezsen saygı duyarım
Sağlıkla gelsin minik

X