Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    69
Bende geçen hafta cumartesi günü genokstan nipt testi için kan verdim pazartesi calisilmaya başlandı diye mesaj geldi ama sonuç hala çıkmadı acaba bir terslik mi var geçen sene yaptirdigim 4 günde çıkmıştı bu hala çıkmadı inanılmaz korkmaya başladım. Başına böyle bişey gelen var mı hiç 😔
Hiç endişe etme bugün bir hafta mı oldu yani ?

Valla ben hayatım boyunca 60 yukarısı olmamıştım ama mecbur olacağım gibi görünüyor.ilk bir ay 1-1.5 kilo - kan hacminden ve hormonlardan dolayı, diğer 6 aylarda en fazla ayda bir kilo, son aylarda yine en fazla 2-3 kilo, 9-10 kilo bu işin normali gibi canım :) ama 70 i görmeyelim ya 😢 benim boyum da kısa bana olmaz 70 hayat kalitem düşer iyice
Aman dikkat et bari pilav ekmek az yicez porsiyon azaltıcaz amann aksakta vericez nasıl olsa bide öyle düşün 😉

O kötü ya doktorun suratsızı . İnsanın içi kıpır kıpır doktorda azıcık heyecan yapsın istiyor insan . Ama böyle şoklarda 😀😀 dünden beri evde mesela günaydın kızım ay oğlum . Benim canım prensesim ay prensim böyle hata yapa yapa seviyorum karnımı 😭🥰🥰
Bende oldum olası kız diye içime doğup seviyorum 😅hadi bakam hayırlısı.

Ben de 3 gündür bir grip geçirdim crp 9 çıkmış normali 0-5 arası. Hafif enfeksiyon var gibi ama bol su içerek geçirmeye çalışıyorum antibiyotik almak istemiyorum kızlar, antibiyotik kullananlar sizin crp niz kaçtı
Hamilelikte crp yüksekliği enfeksiyon değilmiş canım. Benimde yüksek cıktı acildeki kadın doğum doktoruda kendi doktorumda hamilelikte bu yüksek sayılmaz dedi

Evet geçen hafta bugün kan verdim İstanbul'dan pazartesi Ankaraya labaratuvara ulaştı mesajı geldi
Benim tam bir haftada çıktı bende geçen cuma verdim dün cuma sonuç geldi. Endişe etme süreci zaten 10 gün . Bugün cumartesi ya belki bugün gelir belki pazartesi gelir hafta sonu diye bugün gelmeyebilir. Endişe edilecek birşey yok kız normal

Bugün kontol vardı 11 haftada 2 kilo çok dedi alma sakın dedi benim doktor bebeğin gelişimi için de başlarda kilo almamı istemiyo
Tabi canım nekadar az o kadar iyi aslında ilk 3 ay hiç almamak lazım ama 2 de normal sanırım daha fazla almamaya dikkat et 13 14 haftaya kadar

Benim tam bir haftada çıktı bende geçen cuma verdim dün cuma sonuç geldi. Endişe etme süreci zaten 10 gün . Bugün cumartesi ya belki bugün gelir belki pazartesi gelir hafta sonu diye bugün gelmeyebilir. Endişe edilecek birşey yok kız normal
Cok teşekkür ederim ya ☺️bide size mail olarak geldimi sonuç saat kaç gibi gönderdiler acaba

Canım bu test fetal dna mı yoksa ikili taramanın sonucumu 10 güne çıkıyor

Bende geçen hafta cumartesi günü genokstan nipt testi için kan verdim pazartesi calisilmaya başlandı diye mesaj geldi ama sonuç hala çıkmadı acaba bir terslik mi var geçen sene yaptirdigim 4 günde çıkmıştı bu hala çıkmadı inanılmaz korkmaya başladım. Başına böyle bişey gelen var mı hiç 😔
Nerede çalıştıklarına bağlı tc mi farklı ülke mi lab dan bile değişiyor 2 hafta bile çıkmaması normal

Kızlar bana dua edin ya Allahın bildiğini kuldan saklayamayacağım hepimiz hamileyiz dualarımız kabul olur iki güzel sağlıklı elhamdülillah oğlum var Rabbim bir de sağlıklı kız çocuğu nasip etsin bana inşallah 🤲🏻🤲🏻😌😇
Bir yerde görmüştüm kız çocuğu olsun diye okudukları dua 🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    126,5 KB · Görüntüleme: 34
X