Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    51
Bende kendimi yordum mu sol tarafımda o batma hep var canım bebek zaten komple sola yerleşmişti benim doktor çok normal demişti
Yani merak ettiğim şu canım bebeğin duruş pozisyonundan büyümesindn vs mi kaynaklı o halde.yoksa yorulduğumuza mı bağlı.
Doktor bana yaklaşık birkaç hafta daha çok hareket etme dinlen dedi ama ben şu ara pek uyamadım o yüzden mi oldu acaba diye korkumdan soruyorum

Yani merak ettiğim şu canım bebeğin duruş pozisyonundan büyümesindn vs mi kaynaklı o halde.yoksa yorulduğumuza mı bağlı.
Doktor bana yaklaşık birkaç hafta daha çok hareket etme dinlen dedi ama ben şu ara pek uyamadım o yüzden mi oldu acaba diye korkumdan soruyorum
Bebek büyümesi ile de alakalı bende yorgunlukla da ben o ağrı batma arası hissi söyledim doktora oda ne tarafta ağırlıklı dddi sol da dedim tam sola yerleşmiş dedi o his geçmişti ama iki gündür yine var cenazemiz vardı dediğin gibi hiç uyumadım çok yoruldum oraya batma devam ediyor

Bebek büyümesi ile de alakalı bende yorgunlukla da ben o ağrı batma arası hissi söyledim doktora oda ne tarafta ağırlıklı dddi sol da dedim tam sola yerleşmiş dedi o his geçmişti ama iki gündür yine var cenazemiz vardı dediğin gibi hiç uyumadım çok yoruldum oraya batma devam ediyor
Başınız sağ olsun cnm. Aynen benim de aynısı ağrı ile batma arası bir his ama sürekli değil gelip gelip gidiyor solda.inşallah normaldir herşey.
Biz yine dikkat de edelim o halde cnm kendimizi çok yormamaya

Başınız sağ olsun cnm. Aynen benim de aynısı ağrı ile batma arası bir his ama sürekli değil gelip gelip gidiyor solda.inşallah normaldir herşey.
Biz yine dikkat de edelim o halde cnm kendimizi çok yormamaya
Sağolasın canım ama o ağrı telaş edecek bir şey değil yaa bebek 180 ve 360 derece dönüyormuş artık büyüdükçe dönemeyip tepikleme eylemine geçecek büyük ihtimalle biz o hissi dönüşlerinden dolayı da hissediyor olabiliriz

Sağolasın canım ama o ağrı telaş edecek bir şey değil yaa bebek 180 ve 360 derece dönüyormuş artık büyüdükçe dönemeyip tepikleme eylemine geçecek büyük ihtimalle biz o hissi dönüşlerinden dolayı da hissediyor olabiliriz
Saol cnm açıklman için rahatladı içim.aman içerde iyi olsunlar herşey yolunda güzel olsun da minnoşşlar ağrılara sızılara razıyız zaten:KK66:

bnmde sağ tarafımda var batmalar neye bağli bilmiyorum bebek heralde diyorum bazen haraket ediyor diye düşünüyorum başka bişi gelmiyo aklıma bu saabah ta uyuyordm göbeğim seyirdi göz seyrmesi gibi atti 😀

bnmde sağ tarafımda var batmalar neye bağli bilmiyorum bebek heralde diyorum bazen haraket ediyor diye düşünüyorum başka bişi gelmiyo aklıma bu saabah ta uyuyordm göbeğim seyirdi göz seyrmesi gibi atti 😀
Aa evet o da ben de birkaçç defa oldu hissettim pıt pıt atıyor gibi aynen dediğin gibi göz seğirmesi gibi:)
Ama solumdaki batma yeni bir iki gündür var ve bu süreçte biraz hareketliydım.ama sizlerde de aynı durum olunca normal bir durum sanırım diye içim rahatladı

Bebeğin bulunduğu taraflla ilgili büyümeden kaynaklıdır inşallah cnm o halde.🤲yorgunluktan mı oldu diye tedirgin olmuştum.
Tam kritik süreci heralde atlattım iyi diyip ayaklanıyorum hop beni korkutacak bir durum oluşuyor.yorulmayı hiç kaldıramaz oldum sanırım🤷‍♀️
Aman dikkat edelim kendimize ama doktor bana oradaki bağlar geriliyor batmalar normal dedi içini de ferah tut♥️

Yaa maşallah herkes sana erkek dedi ama kız hissediyorum dedin demek ki anneler hissediyormuş 🥰benim de çevrem de kim beni görse erkek diyor özellikle iki oğlu olan arkadaşlarım 🤣🤣🤣ama bende kız hissediyorum doktorum da kıza benziyor demişti
Ya senin kızın olursa eğer bu kadar aynı belirtilerimiz olup farklı cinsiyet olması da .. o hamilelikte yok şöyle olursa kız böyle olursa erkek muhabbetini hurafe demeye başlayacağım. Biz neredeyse aynı şeyleri yaşıyorduk. Ama kız istiyorsun sağlıklı bir prensesin olsun💖

Ya senin kızın olursa eğer bu kadar aynı belirtilerimiz olup farklı cinsiyet olması da .. o hamilelikte yok şöyle olursa kız böyle olursa erkek muhabbetini hurafe demeye başlayacağım. Biz neredeyse aynı şeyleri yaşıyorduk. Ama kız istiyorsun sağlıklı bir prensesin olsun💖
Sen senden sonra asla belirtilere inanmıyorum 🤣🤣🤣ikimize ki tek fark herhalde senin bebek sağa benim ki sola yerleşmiş

X