Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    92
Bana hiç anlatmadı kuzum o değerleri 36 olunca direkt yaptır dedi.
Bana ikili testin raporu çıkınca raporu whatsapp'tan gönderip aradı hemen çağırdı kan için. Ertesi sabah gittik orda açıkladı neden testi istediğini. Önce DNA sonucuna bakalım dosyana zaten düşük papp-a diye yazdım onun çaresi var müdahale edebiliyoruz ilaçla. Ama bu kromozom hastalıkların çaresi yok önce onu eleyelim dedi. Senin için dua edeceğim bol bol. Hiç korkma çok nadir dediğim gibi.

Kizlar özel olcak biraz ama ben hamileliğimden beri eşimle birlikte olmuyorum 3,5 ayliğiz şuan eşimde yanaşmaya çalişiyor artık korkuyorum ben ya bişi olur diye sizler kaçinci ayda başladiniz?
Bizde eşimle evde kanka kanka takılıyoruz eşim artık bir şey olmaz 12 haftalık olduk diyor bende bebeği görelim bi bu hafta falan diyorum o zaman doktora soralım deyip ikna ediyorum 😀

12+6 yız bugün ikili testte her şeyimiz normal çıktı kan verdik 💕 doktorumuz kesin olmamakla beraber kıza daha yakın dedi, sonradan cinsiyeti değişen arkadaşlar sizinki bu kadar net miydi ne diyorsunuz 💕

Eklentiler

• IMG_2204.png
    IMG_2204.png
    479,2 KB · Görüntüleme: 59
Bizde eşimle evde kanka kanka takılıyoruz eşim artık bir şey olmaz 12 haftalık olduk diyor bende bebeği görelim bi bu hafta falan diyorum o zaman doktora soralım deyip ikna ediyorum 😀
Bende bende sey dedm tm doktor kontrolmz var üç hafta sonra o zmn sorariz doktora dedm geçiştirdim😂 korkuyrm cidden

Bende bende sey dedm tm doktor kontrolmz var üç hafta sonra o zmn sorariz doktora dedm geçiştirdim😂 korkuyrm cidden
Ya bunu çok arkadaş konuşmuş kızlar açıkçası benim baştan beri hiç kanamam olmadı riskim olmadığı için biz 10.haftadan beri düzenli ilişkide bulunuyoruz çok zorlamamakla beraber doktorum da sorun olmaz demişti. Hiç bi sorun yaşamadım ama benim hiç kanama alanım ya da lekem olmamıştı yani deli cesaret hiç bi sorunla karşılaşmadım

Kız bize bir de doktorum yasak kalktı yapın dedi ama kontrol sende olsun dedi hayvanlaşmayın diyor yani 😂 Ama biz hep bir sonraki randevu olsun iyi mi bakalım da diye diye erteliyoruz
Ahahahaha deme yaa dpktora sormaya da çekiniyorum bnu 😃size kalkti demişse ilk baş yavaş dneenebilir bn gidişimizde bi sorayim bazen plasnta aşağida falan oluyo ona bi baksın öyle bi durum yoksa olablr heralde

Ya bunu çok arkadaş konuşmuş kızlar açıkçası benim baştan beri hiç kanamam olmadı riskim olmadığı için biz 10.haftadan beri düzenli ilişkide bulunuyoruz çok zorlamamakla beraber doktorum da sorun olmaz demişti. Hiç bi sorun yaşamadım ama benim hiç kanama alanım ya da lekem olmamıştı yani deli cesaret hiç bi sorunla karşılaşmadım
Maşallah yaa nazar değmesn çok çok iyii valla cok şanslisin birazda cesaret gerekiyor sanirim yaa

Ahahahaha deme yaa dpktora sormaya da çekiniyorum bnu 😃size kalkti demişse ilk baş yavaş dneenebilir bn gidişimizde bi sorayim bazen plasnta aşağida falan oluyo ona bi baksın öyle bi durum yoksa olablr heralde
Bir de muhakkak prezervatif kullanın dedi soramazsan diye aklında bulunsun enfeksiyon riski oluyormuş kullanmayınca

En son gittiğimizde 12+6 ydı. Yasak kalktı dedi o gün. Şu an 14+4. 1 haziran da randevum var bakalım ne diyecek 😂 Eşim ben soramam utanırım sen sor dedi 🙃
Bnm eşimde öyle diyo bn soramam sen sor diyo da bnde üç hafta sonra gidişimde tamam derse olur yoksa bana kalsa istekte yok bebek düşünmekten eşimi düşünüyorum işte

Ya ben aslında cesaretliyimdir hiç bekleme işine girmeyecektim yapabilirsiniz dediği için. Ama ikili testte düşük çıkan değerim plasentanın bebeği yeteri kadar besleyemediği anlamına geliyormuş o yüzden kıyamadım bir şey olursa vicdan yapmayayım diye randevuyu bekliyorum

Bnm eşimde öyle diyo bn soramam sen sor diyo da bnde üç hafta sonra gidişimde tamam derse olur yoksa bana kalsa istekte yok bebek düşünmekten eşimi düşünüyorum işte
Ay ne yalan söyleyeyim bende de hiç istek yok. Sabah 7 de kargalar gibi kalkıyorum çalışmıyorsun zaten yat işte di mi. E gece de saat 10 oldu mu başlıyorum esnemeye adam yanaşsa ne olacak ben duvar gibi nereye yapışsam orda uyuyakalıyorum 😂 Ama evliliğimi de düşünmek zorundayım adam yakında düz duvara tırmanacak seni çok özledim deyip duruyor 😅

X