2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aslında açlıktan ağlamıyorsa 2saatş 3saate çekebilirsin doyduğundan eminsen uyuyan bebeği uyandırma ben o hatayı çok yaptım artık bıraktım geceleri 4daate kadar uyuyo ve acıkınca uyanıyor 20dinden sonra 3saate cekmiştim uyandırmayı artık hiç ellemiyorum uyandıkça emziriyorum ve kilo da alıyor maşallah
Ayy cnm ilk defa deliksiz uyumuşum, yani uyumuşum dediğim gce 2de yattı mercan sabah 7de kalktım, belki kaldırmasam uyucak. İlk kez bu kdr uzun uyudu😱

Ayy cnm ilk defa deliksiz uyumuşum, yani uyumuşum dediğim gce 2de yattı mercan sabah 7de kalktım, belki kaldırmasam uyucak. İlk kez bu kdr uzun uyudu😱
Valla ben artık kaldırmama kararı aldım geceleri sürekli beslemek alışkanlık haline geliyomuş bu saat başı 2 saatte bir uyanıp annesini iki emip uyuyan bebeklerin sebebi buymuş gece beslenme sıklığı

Evet bizde var süt alerjisi bacaklarında egzama gibi döküntüler vardı en önemlisi kakada kan mukus vardı hatta bir sefer makattan baya çiş gibi kan akmıştı kakasını yaparken şimdi döküntüler de kaka da düzeldi diyetimle
evet canım bana bunları söyledi keçi ürünleri ye canım keçi peyniri falan

Hoşbuldum canım. Oğlum biraz hasta çok fazla kusuyor fışkırır tarzda ne yese mideye inmeden çıkarıyor dr a getırdik yatış verdi anne bebek izlem odasındayız bir kaç antibiyotik yaptı testleri çıktı dr bugün gelip vizite yapar 9 gibi yorumlar testleri de iyidir inşallah. Çok sık emmek istiyor gündüzleri o yüzden kusuyor sürekli emmeden de olabilir 2 saatte bir emzir sadece dedi öyle yapıyorum geceden beri 1-2 kez kustu o da peynir kesiği tarzında. Bakalım doktor ne diyecek dualarınızı esirgemeyin 🤲🏻
Canım çok geçmiş olsun neden olmuş peki. Dualarımız yavrunla

Bunların hepsi yalnız kaldığımız için zaten. Benek bakımı konusunda falan değil sadece anlaşılmak, destek görmek istiyor insan. Ben evimde kimseyi istemiyorum zaten kimsenin yardımını da. Ama çocuğu beraber yaptığım insan yardım etmek zorunda. Ama nerdee
Şu erkeklerin tuvalet sevdası nedir yahu. Dün bende konuştum. Resmen tuvalette keyif yapıyorsun , orayı bizden kaçmak için kullanıyorsun dedim

Bu altın saçlı bebe asla uyumuyor teyzeleri😂😂😂😂

Eklentiler

• 29F3066F-23BE-4026-BA70-6033E977A9E9.jpeg
    29F3066F-23BE-4026-BA70-6033E977A9E9.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 83
Hoşbuldum canım. Oğlum biraz hasta çok fazla kusuyor fışkırır tarzda ne yese mideye inmeden çıkarıyor dr a getırdik yatış verdi anne bebek izlem odasındayız bir kaç antibiyotik yaptı testleri çıktı dr bugün gelip vizite yapar 9 gibi yorumlar testleri de iyidir inşallah. Çok sık emmek istiyor gündüzleri o yüzden kusuyor sürekli emmeden de olabilir 2 saatte bir emzir sadece dedi öyle yapıyorum geceden beri 1-2 kez kustu o da peynir kesiği tarzında. Bakalım doktor ne diyecek dualarınızı esirgemeyin 🤲🏻
canım ya kıyamam çok geçmiş olsun

Şu erkeklerin tuvalet sevdası nedir yahu. Dün bende konuştum. Resmen tuvalette keyif yapıyorsun , orayı bizden kaçmak için kullanıyorsun dedim
Yaw bu en hepsi mi aynı olur benim eşimde ağlıyor çocuk başlıyor ağlamaya bir wc sevdası tutuyor. Bende sabah dedim artık sayı ile gireceksin, dün akşam yemek yiyorum bebek ana kucağında sallanıyor ağlamaya başladı bana diyor ki, atlas ağlıyor. Görüyorsun yemek yiyorum dedim bakabilirsin dimi kendi tv karşısında çekirdekle cola içiyor colayı başına dökmedim geldi

Canım geçmiş olsun, kaç günlük oldu
Bebek reflüsü olabilir genelde oluyor
Rabbim şifa versin, dualarım sizinle 🤲

Valla ben artık kaldırmama kararı aldım geceleri sürekli beslemek alışkanlık haline geliyomuş bu saat başı 2 saatte bir uyanıp annesini iki emip uyuyan bebeklerin sebebi buymuş gece beslenme sıklığı
Ben 20 günlükten beri kaldırmıyorum
Zaten kendisi 2 3 saatte bir uyanıyor emmeye, bir kaç kere 4 saati bulmuştu ne gğzeldi🙂 ben kaldırmıyorum ama kendi kalkıyor 🥴

Ama canım bitik durumdayım, bakımsızlık had safhada 72 kiloyum. Kendimi çirkin hissediyorum yorgun bitkin bir garip haldeyim
canım sen aç geçmiş yazılarını oku ne durumlardan geldin ne zorluklar yaşadın hamileyken hepimiz korktuk senin için çok şükür herşey yolunda üzülerek bu değerli günlerinin anlarının tadını kaçırma büyüyecek 🙏 geri alamayacağın ağlıyarak bitkin hissettiğin kaçıracağın anılarla dolu olur 🙏tadını çıkar lütfen

Kızlar 23 Nisan'da 40ımız çıkıyor ama ben sanki adet oldum. Sancım var kanamam çok. Doğumun ilk günleri bu kadar kanamam yoktu. Acaba adet olmjs olabilir miyim 40 çıkmadan

Selamünaleyküm kızlar nasılsınız 😊
bayadır yazamıyorum buralara Oğluşumun burnu bir aydır tıkalı huysuz sürekli ağlıyor sekiz ve dokuz yaşındaki kızlarım hiç umdugum gibi çıkmadı çok yıpratıyorlar beni iyicene evi döküyorlar toplamıyorlar sürekli bir şey dediğimde bebeği niye yapmıyor niye hep emiyor şıcıyor temizliyorsun bizimde odamızı topla v.s ergen gibi bana karşı çıkıyorlar eşim desen zaten hiç yokmuş gibi fena bunalım var dayım ay bir de o kocaman olacak başıma her akşam anasını yemeğe çağırıyor çağırma dedikçe inadima çağırıyor Kendime çocuklarıma zor bakıyorum abartıyorsun diye bana bir tek çocuğu olan sen değilsin ben dedim ki senin gibi koca tek sadece çalışıp para getirmeyi de babalık Kocalık olmuyor. Şeytan diyor boşa gitsin anasının yanına o olsa da olmasada hayat devam ediyor

😄 bende bende 3 e kadar agladi durdu sonra uyudu bir uyandim saat 7 sabah olmuš. Kendim mememi verdim emsin diye korkarak uyandim bu çocuk onca saat aç diye. Cuk cuk emdi yavrum. Aç ta olsa uyanmamis.

Kızlar 23 Nisan'da 40ımız çıkıyor ama ben sanki adet oldum. Sancım var kanamam çok. Doğumun ilk günleri bu kadar kanamam yoktu. Acaba adet olmjs olabilir miyim 40 çıkmadan
Ayni durumdayiz benimde 40 mız dün çikti ve benim 5 gündür kanamam var dedigin gibi benimde lohusalik kani bu kadar degildi be. Gunde kaç pet degistiryorum suan. Bana Dr demisti zatn 1 aylik kontrolde erken adet olabilrsn diye. Benim bide sezeryan 🥴 düzenli emzirmeme ragmen bide

Kizlar bana Dr önerdi. Sizde ne deniliyor ona. Yani bebek sakinleştirici uyutucu. Mesela akşam yatmadan önce bebegime veriyorum. Gece güzel uyuyor sadece emmeye uyaniyor denilebilir. Tabi onun disinda da uyaniyor ama ondan verirsem eskisi gibi degil uykusuz geceleri geçirdi diyebilirm. Toz şeklinde çay kasigna suyla karitirarak iciriyorum.
Ilk 20 gün ne çektigimi bir ben birde siz biliyorsnz. Onu üretenden Allah razi olsun. 😄

X