2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar ❤ ben nisan grubundan geliyorum. Hepinize hayırlı ve sağlıklı gebelikler diliyorum. Bu grupta çok ikiz olduğu için size sormak istedim.

Benim 3. Gün çift embriyo transferim oldu
Bugün 12. Gün değerim 133 geldi
Allah'ım çok şükür bu duyguyu nasip etti.
Benim tahminime göre bir tanesi tutmuştur diye tahmin ediyorum. İkiz annelerine sormak istedim. Tek mıdır? İkiz olma ihtimali olur mu sizce? Önemli olan sağlıklı olması tabiki 🙏🌈 y
Canım hayırlı olsun inşallah🌸 benim 12. Gün değerim 1460 çıkmıştı zaten 13. Gün kese gördük 🥰 ikiz olma ihtimali hala bitmiş değil ama bazen biri çok geç tutunuyo ve değer birden yükseliyor bir arkadaşımın öyle olmuştu 15. Gün 400 den 1500 e yükselmişti Önemli olan tabi sağlıklı olması inşallah sağlıkla gelir bebeğiniz🥰🧿

Ay kızlar nabzım yüksek olduğu için koca akşamı acilde geçirdim ya 🥲
aa geçmiş olsun canım neyseki normale dönmüş çok şükür 🙏

1 haftadır böyleyim inan canım herkes diyor erken diye dr sordum beta hcg fazla yukseliyirdur dedi 9 haftada geçer dedi bakalım 😊 ilk 3 ay senden beslenmezler dedi sakın vicdan azabı çekme dedi beni tanıdığı için 😁😁😁 vücudun ne istiyorsa onu yap dedi sakın ona savaş açma dedi 😁 uyku mu istiyor hemen olduğum yere uyu dedi daha neler neler seviyorum drumu yaaa allah razı olsun çok uğraştı bizim için 🥰🥰

Bana da doktorum 3 ay senden beslenmezler merak etme dedi 😅 benimde bulantılar hat Safa’da ve 5 kilo vermişim 15 günde 🫣 ilaçsız duramıyorum onun sayesinde az bişeyler yiyebiliyorum.

Merhaba kızlar ❤ ben nisan grubundan geliyorum. Hepinize hayırlı ve sağlıklı gebelikler diliyorum. Bu grupta çok ikiz olduğu için size sormak istedim.

Benim 3. Gün çift embriyo transferim oldu
Bugün 12. Gün değerim 133 geldi
Allah'ım çok şükür bu duyguyu nasip etti.
Benim tahminime göre bir tanesi tutmuştur diye tahmin ediyorum. İkiz annelerine sormak istedim. Tek mıdır? İkiz olma ihtimali olur mu sizce? Önemli olan sağlıklı olması tabiki 🙏🌈 y
Merhaba canım 3. Gün çift embriyo transferi oldum 10. Gün 114 12. gün 315 14.gün 881 16.gün 1961 20.gün 10000 çıktı, çok şükür ikizlere hamileyim 🐣🐣 ama anladığım kadarıyla beta değerleri çok belirleyici olmuyor

Kızlar merhaba bugün itibariyle 8+3 olduk. Dün tahlil yaptırmıştık rutin idrar kan filan, idrar yollarımda enfeksiyon çıkmış, doktorum enfeksiyon hastalıklarına yönlendirdi, açıkçası korktum biraz bebeğe zarar verir mi diye. Yarın doktora gidicem. Var mı bu durumu yaşayan?

İyi akşamlar kızlar bugün benim ilk kontrolumdu keseyi gördük çok şükür ama içim rahat değil sanki kese büyük mü yoksa banamı öyle geliyo bide içi boşmu ama doktorum bişey demedi iyi dedi 10 gün sonra tekrar bakacağız kalp atışını duymek için dedi
Biz iki tane kese bekliyorduk bitane gözüküyor ikiz olma ihtimalı düşük demi

IMG_20240417_145422.jpg

İyi akşamlar kızlar bugün benim ilk kontrolumdu keseyi gördük çok şükür ama içim rahat değil sanki kese büyük mü yoksa banamı öyle geliyo bide içi boşmu ama doktorum bişey demedi iyi dedi 10 gün sonra tekrar bakacağız kalp atışını duymek için dedi
Biz iki tane kese bekliyorduk bitane gözüküyor ikiz olma ihtimalı düşük demi

Eki Görüntüle 3415993
Korkma embriyo henuz kucuktur oyuzden de gozukmuyordur 10 gun sonra hem kendisini gorursun hem kalp atisini duyarsin. Doktor bisey soyledi mi kac haftaliksin suan?

Korkma embriyo henuz kucuktur oyuzden de gozukmuyordur 10 gun sonra hem kendisini gorursun hem kalp atisini duyarsin. Doktor bisey soyledi mi kac haftaliksin suan?
Kaç haftalık olduğunu doktor söylemedide kendi aralarında konuşurlarken duydum 5+2 dedi ben 5+6 diye biliyordum son adetim 8 mart trasferim 26 mart olmuştu

Kizlar aranizda transfer sonrasi 20.ve 22.gun beta veren oldumy bugunlerde artis yine 2 katimi olmasi nasil seyrediyor surec

Kızlar ben bugün bir boğaz enfeksiyonu olmuşum perişan etti beni ilkkez hem sabah hem akşam çıkarma olayındayım. genelde günde bir olurdu ateşim 38.7 leri gördü şimdi düştü cuma randevum var sizce extra bişey yapayım mı kafamı kaldıramıyorum yataktan

Benim 20.gun 14382 22.gun 18412 cikmis anlamadim normalde 2 katindan fazla artar ama artik boyle olmasi normalmi acaba

X