💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Rabbim bize de nasip edecek inşallah en güzel vaktinde gelecektir. Seninle biz marttan beri bu yoldayız inşallah birlikte öğreneceğiz güzel haberleri🥹 Kasım ayında başladım tekrar bu sürece ve 4 opudan son iki tanesinde taze transfer oldum. 20-25 folikülden 14-16 dölleniyo ama dondurmak için hiç kalmiyor maalesef. Hep iki tane 5. gün blasto taze transfer oluyor bu sefer 3. gün 8 ve 9 hücreli transfer edildi oda işte tutmadı😥
Bana tecrübesini paylaşacak yumurta kalitesini arttırabilen biri var mı acaba? Varsa neler yiyip içtiğini neler kullandığını yazabilir mi😢😢😢 Okadar yorulup yıprandım ki artık birseyleri değiştirip bu yola devam etmek istiyorum😢 durduğum yerde koşuyormus gibi hissediyorum🥺
Bu sürecin zorluğunu ancak çeken biliyor gerçekten. Benim de amh değerim 0.82. çok düşüktü. Doktor o süreçte bana ekstra başka bişey vermedi. Benim gonalf’lerin dozu bi akşam için 450 dozdu sadece. Benim transfer öncesi histeroskopi yapıldı ve rahime çizik atıldı, etkili bir yöntem olduğu söyleniyor. Belki doktorunla konuşabilirsin. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırsın 🙏🏻🙏🏻

Kızlar progestan iğne, fitil, oksapar ve estrofeme rapor çıkaran var mı? Çıkardıysanız ne yapmak gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim ❤️
Ben bugün aile hekimliğindeki hemşireye gebelik raporumu açtırıp, oksapar ve progestan fitili yazdırdım. Progestan iğne ve estrofem sistemde çıkmıyormuş o yüzden yazamadık dedi. Ama sgk ile bu ikisi alınabiliyor en azından 😊

Tüp bebekçim düzenlemişti triotimi 7.5 da iptal ettikten sonra düzeltti transfer etti bugün endokrin bana 175 kullan 1 ay sonra gel dedi tüpçüm sen onu boşver dedi bir gün 200 bir gün 175 kullan dedi gene tüp bebekçim düzenledi sağolsun
Ben de endokrin uzmanıma gideyim tekrar. Gebelik olunca doz artıyor. Transfer sonrası içime kurt düştü acaba yükseldi mi diye. Hemşireye söyledim. Endokrin bölümüne gidin dedi. Çok kızdım ya. Ben giderim ama sen yine de bak dimi. Transfer olmuşum koştur koştur doktora mı koşayım. Değişik insanlar çıkabiliyor karşımıza. Ama gebelikte doz artıyor.

Kızlar progestan iğne, fitil, oksapar ve estrofeme rapor çıkaran var mı? Çıkardıysanız ne yapmak gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim ❤️
Canım estrofemi ve progestan 50 mg kalçadan iğneyi ben devlette kadın doğum doktoruna yazdırdım yardımcı oluyorlar. Fitili de yazıyorlar bana sadece progestan dex ya da proluteks tarzı iğneleri karşılamıyor dedi. Aile hekimi yazmaz çoğunlukla. kadın doğumcu olması gerekiyor.

Kızlar mide bulantım çok arttı benim yemek yiyemiyorum nasıl baş ediyorsunuz bu bulantıyla
Ya ben de onu soracaktım. Midem çok yanıyor ve bulantı da eşlik ediyor. İyi gelen ne var? Kuru ekmek yiyorum. Ayran içiyorum... Su içince özellikle daha çok bulanıyor. Başka çözümü olan var mı? Salçalı şeyler midemi yakıyor. Yemek ne yapacağım diye düşünüyorum

Kızlar ben bugün üçüzlere hamile olduğumu öğrendim üçünün de kalp atışını duydum 😞
Canım hayırlı olsun 🙏 ne denir bilemedim. Kaç embriyo transferi olmuştun? Üçünü de doğurmayı düşünüyor musun kuzum? Riskli olabiliyormuş. Eliminasyon yapabiliyor muş doktorlar. Hayırlısı olsun 🙏🙏

Kızlar mide bulantım çok arttı benim yemek yiyemiyorum nasıl baş ediyorsunuz bu bulantıyla
Ya ben de onu soracaktım. Midem çok yanıyor ve bulantı da eşlik ediyor. İyi gelen ne var? Kuru ekmek yiyorum. Ayran içiyorum... Su içince özellikle daha çok bulanıyor. Başka çözümü olan var mı? Salçalı şeyler midemi yakıyor. Yemek ne yapacağım diye düşünüyorum
Kızlar bende de var, çubuk kraker iyi geliyor. Her yediğimi minik minik ufak ufak yiyip içiyorum , o zaman daha idare edilebiliyor.

X