2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Birde benim 6. Haftadan beri vücudumda kaşıntım var ilk başta kremlerle rahatlıyodum kuruluktan diye düşündüm ancak bu gece uykumdan uyandım uyuz gibi heryerim kaşınıyo 😞 yarın doktora söylicem bu durumu da. Var mı yaşayan böyle kızlar?
Bu baslikta birinde olmustu benzeri.

Iyiyim cnm bida olmadi kanamam şukur ama bugun kan verdim transfer sonrasi 22.gunde 18412 cikdi 20.gunde 14382 di bilmiyorum 4bin eklemis sadece normalmi onuda bilmiyorum
Beta Gebeliğin 8-11. Haftalarında Max olup sonra bi miktar azalıp sabit kalıyormuş buna bakılırsa sürekli iki kat artmıyordur gebeliğin ilk haftalarıdır diye düşünüyorum kan verme kese görüldükten sonra beta anlamsızlaşıyor demişti doktorum.

Çok çok geçmiş olsun. Bende de benzer bir durum var. 2 gece önce öksürmekten boğazlarım ve kasıklarım mahvoldu. Sürekli iltihap atıyorum. Kuru öksürük ve maalesef iltihap acıta acıta çıkıyor. Doktor yapacak birşey yok, tek tavsiyem bol bol ılık su dedi. Ve dün akşam hafif kanama ile acile gittim. Hafif düzeyde idrar enfeksiyonu, boğaz enfeksiyonu ve artı uzun uzun çok ve sert öksürük sebep olmuş olabilirmiş. :KK43: Geceleri de öksürmekten uyuyamıyorum. Arkadaşım ilk haftalarda bağışıklığımızın düşebileceği konusunda uyardı. Çok dikkat etmek gerek. Sanırım bayram tatilinde kaptım birşeyler.
Çok çok çok geçmiş olsun bu yaşadıklarımız bebeklerimize zarar vermesin tek dileğim bu bende hastaneye gitmek istemedim dedim ne ilaç verebilir ne bişey diye acil şifalar diliyorum

Birde benim 6. Haftadan beri vücudumda kaşıntım var ilk başta kremlerle rahatlıyodum kuruluktan diye düşündüm ancak bu gece uykumdan uyandım uyuz gibi heryerim kaşınıyo 😞 yarın doktora söylicem bu durumu da. Var mı yaşayan böyle kızlar?
Ben birkaç hafta önce kaşıntı değilde vücudumda kızarıklıklar yaşadım birkaç güne kendi kendine gecti ilaçlardan olabileceğini söyledi doktorum. İki gün öncede aşikardi olunca 8. Haftayıda doldurmuştuk ilaçları artık azaltmamız gerek diyip azaltmaya gittik dün itibariyle. Ama ben çok fazla ilaç kullanıyordum

İnşallah çift tutmuştur bu kadar hızlı artmasının sebebi ondandır ben 8 kere mol gebelik geçirdim beta tavan yapiyordu tekrar aynısı olucak diye korkuyorum genetigi sağlıklı gelmişti ama insan gözüyle görmeden relax olamıyor
Merhaba. Oncelikle gecmis olsun, zor bir durumu defalarca yasamissiniz. Bu gebelik turunh hamile oldugunuz an usg ile mi anladilar yoksa dusuk vs sonrasi mi belli oldu?

Belli bir zamandan sonra beta böyle oluyo canım. Beta oranına takılma🌸 ilk baştaki gibi artmıyo
Kanamanın durmasına çok sevindim. Bolca dinlen, sakin bi iş yapma🌸
Cnm sonyazim gormedim galiba olsun kanamam bu sabah yine basladi oyuzden umidim tukeniyo sanki kalmiycak benimle bebisim gibi geliyo surekli kanama yasiyan yok galiba benim gibi tecrubesi olan bebisi tutunan varmi diye sormak isdedim yoksa rabbim kimseninde basina vrmesin olmasin tabi ki herkes sag saglim kucagina alsin herbirimiz cok emek veriyoruz cunku🤲

Kizlar benim yine kanamam oldu artik umudumda kalmiyor varmi surekli boyle kanamasi olan leke degil canli kipkirmizi kan galiba benim gebeliksurmuycek 🥺 dua edin nolur bana 14 yil sonra bulmusken kaybetmekde isdemiyorum ama umudumda tukeniyo boyle olunca
Canım kaç haftalik hamilesin bilmiyorum ama 12,13 e kadar kanamalar olabiliyomuş. doktora görün için rahat etsin. Ama bi arkadaşımın bardaktan boşalırcasına kanaması olduğunu kırmızı renk biliyorum. Bebisi gayet sağlıklı doktor kontrol ettiğinde kanama alanı bile yoktu. Bazı hamilelikte olabiliyor bu durumlar. Gruplara bakarken denk geldi yazın yazmak istedim. Herseyden korkar olduk bu dönemde ama stres bebeklerimiz için hiç iyi değil. İçinin rahat etmesi için doktoruna görün hem bebişini görmüş olursun.

Canım kaç haftalik hamilesin bilmiyorum ama 12,13 e kadar kanamalar olabiliyomuş. doktora görün için rahat etsin. Ama bi arkadaşımın bardaktan boşalırcasına kanaması olduğunu kırmızı renk biliyorum. Bebisi gayet sağlıklı doktor kontrol ettiğinde kanama alanı bile yoktu. Bazı hamilelikte olabiliyor bu durumlar. Gruplara bakarken denk geldi yazın yazmak istedim. Herseyden korkar olduk bu dönemde ama stres bebeklerimiz için hiç iyi değil. İçinin rahat etmesi için doktoruna görün hem bebişini görmüş olursun.
Cnm bende pazartesi kan geldi kesildi dun doktora gittim 5+5 kalp atisini duyduk sorun yok dedi ama bu sabah tekrar kirmizi kan geldi bilmiyirum sevincimi hic yasiyamadim kac yil sonra oldu ama bise anlamadim beta yukselcekmi derken simdi kanama basladi hayirli olsun inslh

Cnm bende pazartesi kan geldi kesildi dun doktora gittim 5+5 kalp atisini duyduk sorun yok dedi ama bu sabah tekrar kirmizi kan geldi bilmiyirum sevincimi hic yasiyamadim kac yil sonra oldu ama bise anlamadim beta yukselcekmi derken simdi kanama basladi hayirli olsun inslh
Bence beta değerine baktırmak artık. Ben 670 gibi değerde bıraktım. Birdaha da doktorum baktırmadı. Doktorun hersey yolunda dediyse iyidir bebeğin. Hiç kendini strese sokma. Bu haftalarda başlıyor kanamalar genelde. 20 haftalık olup hala kanaması olanı biliyorum. Kanaması olan arkadaşım o kanamayı görsen korkardin dedi bana ama bebeği iyi hatta az kaldı doğumuna. İçin rahat olsun. Doktoruna güven ve hamileliginin keyfini çıkar. Her hamilelik bir değil bide hepimizin vücut direncini farklı. Farklı şeyler yaşayabiliyoruz. Bol bol dua et ve dinlen. Rabbimin izni ile sağlıkla kucağına alcan evladını😊

Bence beta değerine baktırmak artık. Ben 670 gibi değerde bıraktım. Birdaha da doktorum baktırmadı. Doktorun hersey yolunda dediyse iyidir bebeğin. Hiç kendini strese sokma. Bu haftalarda başlıyor kanamalar genelde. 20 haftalık olup hala kanaması olanı biliyorum. Kanaması olan arkadaşım o kanamayı görsen korkardin dedi bana ama bebeği iyi hatta az kaldı doğumuna. İçin rahat olsun. Doktoruna güven ve hamileliginin keyfini çıkar. Her hamilelik bir değil bide hepimizin vücut direncini farklı. Farklı şeyler yaşayabiliyoruz. Bol bol dua et ve dinlen. Rabbimin izni ile sağlıkla kucağına alcan evladını😊
Amin inslh cnm benim valla benim durum okadar ksrisik ki iki ayri özel doktora gitti 1 er gun arayla sali gunu gittim biri kesende bozulma var dedi dusede bilir kalada drdi carsamba gittim kesen gayet duzgun hicbir sorun yok dedi bugun yine kanama gelince sali gunu gittim doktormu hakli kese bozuldu icibmi kanama oluyo diye dusunuyorum oyuzden kafam karisdi iyiyce hayirlisi Allahdan artik rabbim bilir

Amin inslh cnm benim valla benim durum okadar ksrisik ki iki ayri özel doktora gitti 1 er gun arayla sali gunu gittim biri kesende bozulma var dedi dusede bilir kalada drdi carsamba gittim kesen gayet duzgun hicbir sorun yok dedi bugun yine kanama gelince sali gunu gittim doktormu hakli kese bozuldu icibmi kanama oluyo diye dusunuyorum oyuzden kafam karisdi iyiyce hayirlisi Allahdan artik rabbim bilir
Kuzum son gittiğin doktoru bir arar mısın durumu bildir gidemiyorsan bakalım ne dicek belki normal dicek belki hemen gel dicek böyle belirsiz kalma bence

Kuzum son gittiğin doktoru bir arar mısın durumu bildir gidemiyorsan bakalım ne dicek belki normal dicek belki hemen gel dicek böyle belirsiz kalma bence
Aradim ilaclarini kullan dinlen dedi yapabilcek biseyimiz yok dedi anlamiyorum soyledikleri kalirsa kalcak duserse duscek burasi boyle 🤷‍♀️

İyi bi doktora görün sen canım için rahat eder hem. Dinlenmeye çalış ayaklarının altına yastık koy uzan

Merhaba canım 3. Gün çift embriyo transferi oldum 10. Gün 114 12. gün 315 14.gün 881 16.gün 1961 20.gün 10000 çıktı, çok şükür ikizlere hamileyim 🐣🐣 ama anladığım kadarıyla beta değerleri çok belirleyici olmuyor
Oyyyy hayırlı olsun kuzum 🧿❤ sağlıkla gelsin bebişlerin. Darısı bana olur inşallah 🤗

X