2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım hayırlı olsun inşallah🌸 benim 12. Gün değerim 1460 çıkmıştı zaten 13. Gün kese gördük 🥰 ikiz olma ihtimali hala bitmiş değil ama bazen biri çok geç tutunuyo ve değer birden yükseliyor bir arkadaşımın öyle olmuştu 15. Gün 400 den 1500 e yükselmişti Önemli olan tabi sağlıklı olması inşallah sağlıkla gelir bebeğiniz🥰🧿
Teşekkür ederim canım cevabın için ❤ sağlıkla gelsin bebişlerin 🙏🧿

Kizlar benim yine kanamam oldu artik umudumda kalmiyor varmi surekli boyle kanamasi olan leke degil canli kipkirmizi kan galiba benim gebeliksurmuycek 🥺 dua edin nolur bana 14 yil sonra bulmusken kaybetmekde isdemiyorum ama umudumda tukeniyo boyle olunca
Canım benım kahverengı leke tarzında 22. Gun olmuştu 24. Gunde olmuştu corasprın kullanıyomsn

Cnm sonyazim gormedim galiba olsun kanamam bu sabah yine basladi oyuzden umidim tukeniyo sanki kalmiycak benimle bebisim gibi geliyo surekli kanama yasiyan yok galiba benim gibi tecrubesi olan bebisi tutunan varmi diye sormak isdedim yoksa rabbim kimseninde basina vrmesin olmasin tabi ki herkes sag saglim kucagina alsin herbirimiz cok emek veriyoruz cunku🤲
Canım hayır görmedim yazını 😔 Devam mı ediyor hala?
Burda başına gelen yoktur belki ama benim bir arkadaşımda tüp bebekle gebe kaldı sürekli kanaması vardı. Şükür geçti. Bebeği kucağında. Allahım sizinle olsun. İnşallah herşey yoluna girer ve sen sağ salim bebeğine kavuşursun🙏🏻 Dualarım seninle

Canım hayır görmedim yazını 😔 Devam mı ediyor hala?
Burda başına gelen yoktur belki ama benim bir arkadaşımda tüp bebekle gebe kaldı sürekli kanaması vardı. Şükür geçti. Bebeği kucağında. Allahım sizinle olsun. İnşallah herşey yoluna girer ve sen sağ salim bebeğine kavuşursun🙏🏻 Dualarım seninle
Sagol cnm Allah razi olsun yani 2 gun gelmedi yine geldi hemen durdu anlam veremiyorum doktora tekrar gitsemmi beklesemmi surekli bakdirmakda bilemedim

Sagol cnm Allah razi olsun yani 2 gun gelmedi yine geldi hemen durdu anlam veremiyorum doktora tekrar gitsemmi beklesemmi surekli bakdirmakda bilemedim
Kanaman devam ettiği sürece doktora görünmende fayda var. Önemli bir durum canım. Ben olsam giderdim. Yakınında varsa iyi bir doktor mutlaka gitmeye çalış. En azından için rahatlar. Allahım bebeğini sana bağışlasın. Çok zor seni anlıyorum ama doktora gitmekten çekinme sakın.

Kanaman devam ettiği sürece doktora görünmende fayda var. Önemli bir durum canım. Ben olsam giderdim. Yakınında varsa iyi bir doktor mutlaka gitmeye çalış. En azından için rahatlar. Allahım bebeğini sana bağışlasın. Çok zor seni anlıyorum ama doktora gitmekten çekinme sakın.
Amin inslh cnm benim hepimizin evladini korusun sag saglim kucaklarimiza alalim 🤲😘

Yani bel agrisi karin agrisi oluyor ama suan yok ara ara oluyor bunlar
Bence sizde yakin bir zamanda herseyin yoluna girme ihtimali var. Beta degeriniz iyi, kese icin bir doktor gayet guzel demis, kalp atisini duydunuz ve kanamalar da anlik gelip kesiliyor. Belli ki bebek tutunmaya calisiyor. Icinizi ferah tutmaniz sizin hayriniza olur. Asiri can sıkıntısı ve stres sureci olumsuz etkileyebilir.

Bence sizde yakin bir zamanda herseyin yoluna girme ihtimali var. Beta degeriniz iyi, kese icin bir doktor gayet guzel demis, kalp atisini duydunuz ve kanamalar da anlik gelip kesiliyor. Belli ki bebek tutunmaya calisiyor. Icinizi ferah tutmaniz sizin hayriniza olur. Asiri can sıkıntısı ve stres sureci olumsuz etkileyebilir.
Evet oyle haklisinjzda isde ah elinjzde degilki bu

Ben birkaç hafta önce kaşıntı değilde vücudumda kızarıklıklar yaşadım birkaç güne kendi kendine gecti ilaçlardan olabileceğini söyledi doktorum. İki gün öncede aşikardi olunca 8. Haftayıda doldurmuştuk ilaçları artık azaltmamız gerek diyip azaltmaya gittik dün itibariyle. Ama ben çok fazla ilaç kullanıyordum
Canım bende çok ilaç kullanıyorum. Pazartesi 8. Haftada yani iki ilacı çıkarttık. Şuan prolutex iğne, oksapar iğne, duphaston günde 2, coraspin günde 1 progestan fitil günde toplam 4 tane. Ayrıca folikasit ve d vitamini alıyorum. Yani azalmış hali bu. Bende bugün doktorumla görüştüm, kremlerle geçmezse dermotologa gitmemi önerdi. Bi arkadaşım krem önerdi onu deniycem. Bu arada benim kızarıklık olmadı direkt uyuz gibi kaşınma 🙄

Canım bende çok ilaç kullanıyorum. Pazartesi 8. Haftada yani iki ilacı çıkarttık. Şuan prolutex iğne, oksapar iğne, duphaston günde 2, coraspin günde 1 progestan fitil günde toplam 4 tane. Ayrıca folikasit ve d vitamini alıyorum. Yani azalmış hali bu. Bende bugün doktorumla görüştüm, kremlerle geçmezse dermotologa gitmemi önerdi. Bi arkadaşım krem önerdi onu deniycem. Bu arada benim kızarıklık olmadı direkt uyuz gibi kaşınma 🙄
benimde kızarıklık olunca doktoruma attım görüntüyü hemen dermotoğa gitmemi söyledi gittim bana dermotolog uyuza benziyo pek anlayamadım dedi ama gebelik olduğundan ben ilaç veremem diyip nemlendirici bi krem verdi. Ama hiç kaşıntım vs yoktu tüp bebek doktorumda uyuz ellerde ayaklarda başlar kaşıntı olur ve eşinde de olur bulaşır cünkü uyuz değil o dedi. Dediği gibide değildi zaten nemlendirici kremle 2 3 güne gecti.

Bende günde 5 estrofem kullanıyodum dün itibariyle 4e düşürdük haftaya daha da azaltarak bitircez estrofemi dedi. Progestan dexi bıraktık, 3 günde bir proluton depont, Duphaston günde 3, progestan fitil günde 6, folik asit, corasprin, oksapar bunlar devam şimdilik.

Cnm sonyazim gormedim galiba olsun kanamam bu sabah yine basladi oyuzden umidim tukeniyo sanki kalmiycak benimle bebisim gibi geliyo surekli kanama yasiyan yok galiba benim gibi tecrubesi olan bebisi tutunan varmi diye sormak isdedim yoksa rabbim kimseninde basina vrmesin olmasin tabi ki herkes sag saglim kucagina alsin herbirimiz cok emek veriyoruz cunku🤲
Canım benim iki kese vardı bir tanesi boş idi. Doktor ondan dolayı kanaman olabilir demişti. Belki öyle bir durum vardır.

Canım benim iki kese vardı bir tanesi boş idi. Doktor ondan dolayı kanaman olabilir demişti. Belki öyle bir durum vardır.
Hic oyle biseyden bahsetmediler cnm tek trasfer oldum hep tek dediler dusuk tehlikem oldu icin oluyomus bilmiyorum hayirlisi Allahdan dusede bilir durada dedi yiycek ekmegi varsa dogar inslh Rabbimin izniyle

X