Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    200
Sizde de hamilelikle mi basladi peki? Ben sadece bacaklarimi oynataraj yorganin altina sokup cikararak bir sekilde uyuya kalmaya calisiyorum ve gercekten doguma kadar nasil dayanacagimi dusunuyorum artik😥
hamilelikten önce stresli dönemlerimde oluyordu ama şimdi hamilelikle tekrar başladı.b12 değerlerime baktım son bir yılda hamilelikle birlikte çok düşmüş.

Benim esim de israrla ankaraya gidelim diyordu biz sakaryada yasiyoruz yani bizim de 3.5 saatlik mesafe ama ben o riski alamam heleki baska kayinvalidem israrla buraya gel burda dogur demisken allah korusun bir erken dogum olsa orda dogurmak asla istemem bir de o kadar yolculuk kaldirabilecek durumda olamayabiliriz ya. Doktorum bir saatlik mesafede ona bile giderken cok zorlaniyorum.
Ben kendi ailemin yanına gideceğim canım kv tarafı olsa gitmezdim 😂 Ramazan bayramında bizim tarafa kurbanda diğer tarafa gidiyoruz biz geleneksel. Ama riske atmayacağım sanırım ya orada doktor bilmiyorum çünkü, uzun süre oturunca da karnım sıkışıyor. Şu an normal araba kullanıyorum rahatsız etmiyor ama uzun yolda sıkıntı olabilir.
Oğlum ramazan bayramını buruk geçirmesin istedim biraz da ondan. Burada hiç akrabamız yok, arkadaşlarımız da hep memlekete gidecek 🥹 neyse artık dışarıda gezdiririz çocuğu gönlünü alırız

Kızlar sarışın bebekler doğar doğmaz mı sarı saçlı oluyor? Benim bebeğimin saçları ultrasonda görünüyor da saçlı bir bebek dedi, ben buğday baba sarışın . Acaba sarışın doğsa siyah mı gözükür doğumda saçları sonradan mı dökülüp sarı çıkar ?
Kızım doğduğun da simsiyah saçları vardı 1 yaşından sonra sararmaya başladı sonra tamamen sarı oldu şimdi 6 yaşında kahverengi saçları uçları sarı

Benim esim de israrla ankaraya gidelim diyordu biz sakaryada yasiyoruz yani bizim de 3.5 saatlik mesafe ama ben o riski alamam heleki baska kayinvalidem israrla buraya gel burda dogur demisken allah korusun bir erken dogum olsa orda dogurmak asla istemem bir de o kadar yolculuk kaldirabilecek durumda olamayabiliriz ya. Doktorum bir saatlik mesafede ona bile giderken cok zorlaniyorum.
Canım benim eşim de ısrarla bir gün kalalım bari diyor bayramda gitmek istiyor bizim de 2.5 saatlik yol, ama yol stresi bebeği çok etkiliyor sağa sola dönüşte bebek de o yöne savruluyor ve korkuyor kasılıyor. Ben eşime ısrarla hayır diyorum sen git diyorum hatta kendisi gitsin vallahi alınmam yeter ki beni rahat bıraksın ben evimde kalmak istiyorum. Hamileyiz orda uzanamıyoruz misafirden başka odaya da geçilmez. Kesinlikle net bir tavır al hayır de; onların zaten mahcup mazlum yüz ifadeleri oluyor yalvarış şeklinde bakarlar ; sakın o ifadeye düşme🤣🤣 ben çok düştüm de şimdi asla diye belirtiyorum. Allah korusun orda doğum olsa bebeğin eşyaları senin eşyaların hepsi sıkıntı; birde hem bayram hem bebekten dolayı ev yol geçen hanı gibi olacak; ay birde emzirme mahremiyetin olmaz psikolojin mahvolur. Benim kayınvalidemin evinde 3 tane duş olmasına rağmen ben asla rahat rahat duş alamıyorum. Ne yap et kocanı ikna et canım kesinlikle olmaz Allah korusun hele ki ilk doğumunsa eğer 🥹🥹

IMG_0694.jpeg

gulumsebebek gulumsebebek golden-snitch golden-snitch cesursavasci cesursavasci Chen31 Chen31 O ozgeeeee1 Mavi070707 Mavi070707 😀😀😀

X