Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
IMG_20240327_160658.jpg

15 - 20 gün kaldı doğum yapacağım

Bugün endokrin randevum vardı. Sabah akşam acilk ve tokluk olctum 5 gün. Diğer şekerle ilgili testlerimde vardı yakın tarihli. Doktor değerlere baktı bu değerlerle insülin veremem dedi.
Bazi testler istedi işte rutin kan testleri ve tsh testleri. Yarın sabah kan vericem aç olarak. Bir de evde kullandığım şeker testi makinesi doğru mu diye aclik şeker testi vericem ve aynı kanla kendi makinenle de ölç dedi. Bakalım ne olacak ??
Ne ugrastirdi doktor ama🙃 belki de tosun doğmak istiyor oğlum, hemen okula baslayacak😅

Kizlar doktorum bana hurma olsun yuruyus olsun vs vs neden erken verdigini ogrendim ahahha Chen31 Chen31 O ozgeeeee1 sulti tutti sulti tutti melegim can melegim can golden-snitch golden-snitch Mavi070707 Mavi070707 gulumsebebek gulumsebebek kubiskubiskubis kubiskubiskubis Z zaynfuruze ve diğer anneler Eki Görüntüle 3408868
Aa demek ondanmış. Aslında suni sancı ile de doğumu başlatabilir ileride irileşeceğinden endişe ediyor ve illa da normal doğum olsun diyorsa. Tabi önce doğal yolları denemek istemiş 👍🏻 ay ben de yürümeye korkuyorum valla kendimi zorlamıyorum 36 yı bi göreyim de inşallah 🙏🏻 rüyamda erken doğum yapıyordum çok ağlıyordum bebeğim çok küçük diye siyah saçlı minnak bir kız doğuruyordum. Zamanında gelsin inşallah hepsi, seninki azıcık erken gelebilir tabi 😄

Aa demek ondanmış. Aslında suni sancı ile de doğumu başlatabilir ileride irileşeceğinden endişe ediyor ve illa da normal doğum olsun diyorsa. Tabi önce doğal yolları denemek istemiş 👍🏻 ay ben de yürümeye korkuyorum valla kendimi zorlamıyorum 36 yı bi göreyim de inşallah 🙏🏻 rüyamda erken doğum yapıyordum çok ağlıyordum bebeğim çok küçük diye siyah saçlı minnak bir kız doğuruyordum. Zamanında gelsin inşallah hepsi, seninki azıcık erken gelebilir tabi 😄
Suni sancı kötü diyorlar ama mecbur kalınca yaptircam🙈 ama dogalliktan yana olması beni de çok mutlu ediyor en azından emek veriyor direkt kesipte alabilir.. Ayy maşallah canım belli mi olur belki bebisini görmüşsündür 🤭 evet ya benimki artık gelebilir de 🤣🤣

Bayrama gitmeyin sanki ne olacak ne eksilecek riske atmaya değer mi dimi ama eşin istiyorsa gidip gelsin dicem de benimki gitse bozulurdum en son 4 aylıkken 6 saatlik araba yolculuğu yaptım o yolculuk bana ölüm gibiydi bel sürekli ağrıdı şimdi göbekte büyük çok ama çok zor olur.. koltuğu full yatırdık öncekini arkaya doğru yine bana mısın demedi ki saatte 1 de mola vermistik

🤣🤣🤣iyiymiş
Kesinlikle yolculuk cok yorucu oluyor. Ayrica beni tek birakip gidemez yalniz kalamiyorum ayrica bir zahmet ailesini biraz daha gormeyiversin. Ustelik stresli bol hastalikli bir hamilelik boyunca yanımda olmayan hayirlarini gormedigim ailesi😏

X