Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Evet canım gerçekten doğum oldu olacak hala konuşmadı dürtmem lazım eğer laf arasında kv gelelim falan derse yalnız geleceksen olur gel dicem.. bakalım ne diyecek.. erkeğin zaten ne işi var o kadar haklısın ki..
Mobilyalar geldi mi😍😍😍

Eşim konuşmadan veya ben ararsa kızarım doğum olsa bile 😅

Canım benim karnım detaylı temizlik yapicam diye düştü.. eğil kalk eğil kalk dip köşeye ulaşmaya çalış sil suyu tekrardan tazele derken orda bebekte bas asagi donmus oldu iyi oldu🤣🤣
Kendi işini kendin hallet adamlarla zor 😂 bomba haber mobilyacı yanmış bizim mobilyalar ne alemde bilmiyorlar eksper varmış bir iki güne bilgi vereceğiz hangi mobilyalar depodaydı hangisi yoldaydı fabrikadaydı bilmiyoruz diyorlar şaka gibi 😅

Kızlar kv geçen ben valiz aldım cart curt demişti.. hatta eşime ne gereği var sanki çok kalacak demiştim ki gerçeği öğrendim niyeti eşiyle dogumuma gelip 40 gün kalmakmis başkasından öğrendim bunu soyleyeceklerim bu kadar...
Bizdede aynı dert var ve ben artık cidden ne diyeceğimi bilmiyorum en son kocaları aradan çıkarıp bizim açık açık söylememiz gerekiyo herhalde bir şeyleri düzeltmek için. Bide bize erken gelmek istiyolar daha 36. Haftaya yeni girdim bayram bitişinde hemen geleceklerdi mesela. Bu kızlar hamile yatmak uyumak dinlenmek ister diye bi düşünce yok malesef bizdede. Aynı şekilde doğumdan sonra da 1 ay kalırız siz yeter ki toparlayın dediler biz aynı evde cümbür cemaat 2 ay bi doğum yaptım diye kalacağız herhalde paşa torunu doğuruyoruz 😂

Oha birde 4 kisiler 😳 3ude çocuk benim kvde de bize söylemiyor ama maşallah başkasından duyuyoruz planlarini🤣 heee anladım canım insallah o zaman istedigin tarihte olur helal olsun hem dogururum hemde göbek atarim diyosun🤣
Aynen bize söylemiyorlar ya bir de daha da ayar oluyorum 🤣 tabi abimin nişanda var doğuma yakın doğurmadan da orda göbek atıcam😂😂

Kendi işini kendin hallet adamlarla zor 😂 bomba haber mobilyacı yanmış bizim mobilyalar ne alemde bilmiyorlar eksper varmış bir iki güne bilgi vereceğiz hangi mobilyalar depodaydı hangisi yoldaydı fabrikadaydı bilmiyoruz diyorlar şaka gibi 😅
Aaaaaaaaaa inanamiyorummmmm 😳😳 ayy yuh ya şansa bak.. inşallah sizinki yoldadır diyim ne diyim.. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi

Bizdede aynı dert var ve ben artık cidden ne diyeceğimi bilmiyorum en son kocaları aradan çıkarıp bizim açık açık söylememiz gerekiyo herhalde bir şeyleri düzeltmek için. Bide bize erken gelmek istiyolar daha 36. Haftaya yeni girdim bayram bitişinde hemen geleceklerdi mesela. Bu kızlar hamile yatmak uyumak dinlenmek ister diye bi düşünce yok malesef bizdede. Aynı şekilde doğumdan sonra da 1 ay kalırız siz yeter ki toparlayın dediler biz aynı evde cümbür cemaat 2 ay bi doğum yaptım diye kalacağız herhalde paşa torunu doğuruyoruz 😂
Deseydin ben toparlanana kadar kal en fazla sonra eşimle baş başa bakmak istiyoruz diye benimki bana fazla kalıcam derse öyle demeyi düşünüyorum eşim biri varken çocuk bakmaz o yüzden tek kalmak istiyoruz dicem

Benimde aynı canım gelecekti annem o yüzden erken geliyo oysa daha ne agirlasirmisim bilmem ne agirlasirsam çağırırım dimi hiç dinlensin son zamanları eşiyle zaman geçirsin vs vs demek yok...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 paşa torunu mu şehzade mi bilmiyorum artık.. doğru diyorsun bak 40 diyorda bu doğum sonrası birde öncesinden de gelecekti cus ya 2 ay nedir allahim 😭
Bizim de valla ne zaman gelir diye aradık yandı bizim depo dediler Almira mobilyanın alt katı yanmış 🫣
Aaaaaaa siz aramasaniz birde arayacaklari yok :KK43: uff ya canım inşallah bir an önce gelir bende o aspendos bulvarında istikbalden aldım mobilyalarimi hala sandalye gelcek ne güzel gelmişti yırtık çıktı ben birde Kasımda almıştım mobilyalarimi inşallah öyle saçma sapan mobilua beklemek zorunda kalmazsin

Benimde aynı canım gelecekti annem o yüzden erken geliyo oysa daha ne agirlasirmisim bilmem ne agirlasirsam çağırırım dimi hiç dinlensin son zamanları eşiyle zaman geçirsin vs vs demek yok...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 paşa torunu mu şehzade mi bilmiyorum artık.. doğru diyorsun bak 40 diyorda bu doğum sonrası birde öncesinden de gelecekti cus ya 2 ay nedir allahim 😭

Aaaaaaa siz aramasaniz birde arayacaklari yok :KK43: uff ya canım inşallah bir an önce gelir bende o aspendos bulvarında istikbalden aldım mobilyalarimi hala sandalye gelcek ne güzel gelmişti yırtık çıktı ben birde Kasımda almıştım mobilyalarimi inşallah öyle saçma sapan mobilua beklemek zorunda kalmazsin
Valla sırayla arıyorlarmış gecikme olacak diye biz bayram dönüşü direk aradık o gün sabah yanmış alt katı inşallah bizimki yoktur orda varsa iade alıp başka bir yerden bakacağız en hızlısına

Eki Görüntüle 3415690 Ya mesela ultrason fotosunu attım eşim istemişti atmami bana böyle bir şey yazdi ve hep böyle olumsuz ama iyi biriymiş gibi konuşuyor niye dertleniyorum anliyo musunuz 🙄
Ay şaka gibi bir kadın ya 😡😡😡
Ayyy bilmiyorum nasıl rahat ediyorlar ben kendi anneme kal desem bile o kadar kalmaz eşim rahat edemez diye en iyisini demişsin benimki de çok kalmak isterse ben de öyle demeyi düşünüyorum zaten bu stresten sütüm etkilenirse eşimle bozuşuruz 😞 28 Mayıs görünüyor haftaya memlekete gidicem geçen eşim görümcemle konuşuyor o Konyada oturuyor işte eşim anlatıyor doğum Antalyada olcak felan aa ben de gelirim diyor gel de çıldırma ya
Kız bunlar gelip napacak emzirme danışmanları felan mı bunlar 🤣

golden-snitch golden-snitch kiz aklıma ne geldi Mavi070707 Mavi070707 mobilyalardan bahsedince.. seni hep doğuma giderken bebeğinin park yatağını düşünen anne olarak aklıma geleceksin🤣🤣 park yatak işini naptiniz bak o kısmı da hiç anlatmadin
Ben kanzın park yatağını aldım açtım yerine bebek çamaşır deterjanıyla bezi ısladım sildim kurumasını bekliyorum kurusun üzerini örtüyle örtüp öyle bekleyeceğim

Ya acaba bende de öyle bi durum mu var.Bunu nasıl tespit ediyorlar.Benim bebeğin de gelişimi 2 hafta ,3 hafta geriden geliyor,yani geç döllenme olduğunu nasıl anlıyorlar...inşallah benim de öyle bişeydir...bide bana perinatolog ciğer geliştirici yapmadı ,ben gerek görmüyorum dedi,acaba zararı mı var neden yapmadı merak ettim..Kadın doğumcu da perinatolog izni olmadan yapamayız diyor Size yapılmasına kadın doğum uzmanı mı karar verdi?

Benimde ilk gittiğimde 9 haftalık olması gerekirken 7 haftalıktı ve o hafta ilede uyumlu gidiyor canım arayı kapatmadı. Bunun cinsiyeti erkek ama bi öncekim kız ondada aynı durumu yaşadım geç yumurtluyorum

Değiştirdim canım. Bende 37+2 şimdi olacaktım ne güzel ozaman 29 nisanda 39+0 da doğum olacaktı bu geç döllenmeler bizi bitirdi be 😂😂

Ya acaba bende de öyle bi durum mu var.Bunu nasıl tespit ediyorlar.Benim bebeğin de gelişimi 2 hafta ,3 hafta geriden geliyor,yani geç döllenme olduğunu nasıl anlıyorlar...inşallah benim de öyle bişeydir...bide bana perinatolog ciğer geliştirici yapmadı ,ben gerek görmüyorum dedi,acaba zararı mı var neden yapmadı merak ettim..Kadın doğumcu da perinatolog izni olmadan yapamayız diyor Size yapılmasına kadın doğum uzmanı mı karar verdi?

Sonradan mı oldu gerileme?
İlk takipten itibaren olması lazım sonradan olanlar için bi bilgim yok canım.

Ayyy bilmiyorum nasıl rahat ediyorlar ben kendi anneme kal desem bile o kadar kalmaz eşim rahat edemez diye en iyisini demişsin benimki de çok kalmak isterse ben de öyle demeyi düşünüyorum zaten bu stresten sütüm etkilenirse eşimle bozuşuruz 😞 28 Mayıs görünüyor haftaya memlekete gidicem geçen eşim görümcemle konuşuyor o Konyada oturuyor işte eşim anlatıyor doğum Antalyada olcak felan aa ben de gelirim diyor gel de çıldırma ya
Bence bunlar bedava tatil yapma peşinde o tarihte sezon açılmış olur antalyada oh mis 😂😂

X