Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Peki o geldikten sonra ne zaman dogurdun ve vücudunda bir şeyler değişti mi kasil.a vs vs🙈
O geldikten 2 gün sonra doğurdum canım kasık ağrılarım vardı sürekli iki gün boyunca. Nts de sancı çıkmadı ama ağrım vardı. En son doğurduğum gün çok yoğun sancıyla gittim acile

:KK51: Kocama makinada temizler var dizebilir misin dedim dizemem dedi …:KK51:

Trip yükleniyor 📥💔🔄:süslü:
Ben de onun kavgasını yaptım bugün eğilemiyorum düşünüp yardım etmesi lazımken yanımdan öylece gidiyor balkona elinde telefon bir de.😬😬

Komut almadan algılamıyor ve deli oluyorum öylece yanımdan geçip gidince.
Hep yönlendir, söyle, hatırlat... 🤦
Seninki ayrı bir sorun dizemem demesi..
Yarın yemek yapma yapamam de sen de.

Eminim kv eşyaları evde unutmuştur eminim🤣🤣🤣 yahu insan bir zıbın bir bere alır ya torun sonuçta boşver canını sıkma üzülme bende de durumlar öyle bir zıbın bile 9 aydır vermedi almadı siz alırsınız ben ne bilim dedi üstüne🤣 hiç canını sıkma rabbim bizi kimseye muhtaç etmesin biz evlatlarımıza yeteriz sağlık olsun yeter 🙏🏻🙏🏻

Gitseydi kız seni de götürürdü ben oraya gitmeyi istiyorum Allah nasip ederse 😍🙏🏻

Varlığı dert yokluğu velinimet 🤣

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ya şaka gibi gerçekten, inşallah Allah bize bebeklere sağlık versin bize yeter biz de onlara yeteriz 🙏🏻

Hahahaha sen de kaynana olacaksın bak hem de 2 kere🤣 ben de eşime anan birşey almadı bak diyorum o da diyor sen de kaynana olursan almazsın diyor 🤣🤣🤣

Ölüm Allah tarafında nasıl günü belliyse doğumun da Allah tarafından günü belli eğer o gün doğacaksa sen ne yaparsan yap o gün gelir asla engelleyemezsin bu görümcenin Allah inancı yok mu deli midir nedir, tamam hassas bir konu ama ölüm ve doğum kader ve kadere iman Allah’a imanın şartlarından birisi. Şaka gibi insanlar, sen canını sıkma hiç canım rabbim seni de bebeğini de sağlıkla çıkarsın şu süreçten inşallah 😍🙏🏻

Yağız diyince benim aklıma at geliyor yağız atları🤣🤣 tabi güzel isim ama uras daha asil 😍

Bizim çocuk demeyi biliyor ama şimdi birşey alma ne olur ne olmaz demesini de biliyor hanfendi 😡😡😡

15-05 daha güzel değil mi 😍

ne kadar haklısın be kadın 😍

bende pilates topunda sadece zıplıyorum 🤣🤣🤣 pilates topunda zıplayıp sezaryen isteyen türünün tek örneğiyim🤣

Nerdesin kız kaçak 🤣

Kadın inanılmaz özgür ruhlu beni benle bırakın der sadece gezip tozmak eğlenmek için gelmiş resmen 🤣 asla rahatsız edilmek aranmak istemez annesi bile aradığında üf püf der yaşlı kadın ne istiyor ki demez🤣 ben alıştım ondan artık kabul ediyorum onu bu şekilde 🤣

Aynen öyle kalan son işleri halledeceğim artık

Kp gelinliğime bile karıştı prenses model olmasın dedi🤣🤣🤣 normal helen kesim düz A giden model olsun düğün salonunda koca yer kaplar dedi🤣🤣🤣🤣 hahahaha daha neler neler🤣🤣 tabiki prensesin de prensesi oldu🤣🤣😍
Yok bacım 1bucuk yaş bebesiyle burnumdan geleceğini bile bile gitmedim göndermedim de gitmişken bende scuba diving yapardım bu halde nasıl yapayım 🤣🤣🤣🤣

Ben de onun kavgasını yaptım bugün eğilemiyorum düşünüp yardım etmesi lazımken yanımdan öylece gidiyor balkona elinde telefon bir de.😬😬

Komut almadan algılamıyor ve deli oluyorum öylece yanımdan geçip gidince.
Hep yönlendir, söyle, hatırlat... 🤦
Seninki ayrı bir sorun dizemem demesi..
Yarın yemek yapma yapamam de sen de.
Normalde dizerdi ama bu sefer üzdü :KK67:
Bidaha yaparsa intikamı alınır artık

X