Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
O ne canım sadece görüyoruz
Kucağına veriyolar göğüsünü açıyorsun
Amin canım 🤣🤣

😍😍 Ne güzel olmuş inşallah 1 hafta beklemez benimki yada inşallah nisandir🤣🤣
valla 26 haftada geldiği için çokta güzel olmamıştı 🤣🤣 ama Salı nişan geldi kansız. Doktora resmini attım nişan bu tekrarlarsa gel dedi ertesi sabah tekrar geldi çarşamba gittik ciğer geliştirici oldu nts sancı çıkmadı ama kasıklarım bariz ağrıyodu aslında. perşembe tekrar gittik nts ve ciğer geliştirici yapıldı perşembe akşamüstü sancım yoğunlaştı gece de doğum oldu. İnşallah seninkide hızlıca bi çırpıda olur 😍😍

valla 26 haftada geldiği için çokta güzel olmamıştı 🤣🤣 ama Salı nişan geldi kansız. Doktora resmini attım nişan bu tekrarlarsa gel dedi ertesi sabah tekrar geldi çarşamba gittik ciğer geliştirici oldu nts sancı çıkmadı ama kasıklarım bariz ağrıyodu aslında. perşembe tekrar gittik nts ve ciğer geliştirici yapıldı perşembe akşamüstü sancım yoğunlaştı gece de doğum oldu. İnşallah seninkide hızlıca bi çırpıda olur 😍😍
Amin inşallah canım bilseydim bende çekerdim çok pişmanım 🥲🤣şimdi bi ihtimal var yinede o zaman yarını bekliyim🤣🤣 neyseki çok şükür şimdiki bebisin zamanında gelecek💕amin inşallah canim

Ya sevindim😍 kızlarda olmamıştı böyle sancılar bu kendini hazırlıyor çok bekletmeden gelecek inşaAllah hissediyorum 😍🤲🏻 nasılsın canım iyi misiniz çıktınız mı hastaneden
Ciktik kizlar eve gectik.cok sukur hersey yolunda.sadece goguslerim felaket yara oldu..maalesef kapak krem o bu fayda etmedi...

Hayır canım doktora sorayım yarın

8 kilo aldım 1 buçuk aydır diyetteyim 🫣

34. Hafta bitti toplam 14 😔

56 ile hamile kaldım 2 aydır almıyorum 68 kiloyum. Toplam 12 aldım canım

Bende sözde hamileliğimi öğrendiğimden beri diyetteyim ama 8 kilo aldım 😂

63 kg ile hamile kaldım doğuma 71.4 ile girdim canım.
MaşaAllah mayıs anneleri fit ilk gebelik çoğunuzn ona rağmen iyi almışsınız 🧿 ben ilk kızımda 25 kg 🫣 2. Kızımda 16 kg bundada 10 kg aldım dahada almamam lazım 😢

Eminim kv eşyaları evde unutmuştur eminim🤣🤣🤣 yahu insan bir zıbın bir bere alır ya torun sonuçta boşver canını sıkma üzülme bende de durumlar öyle bir zıbın bile 9 aydır vermedi almadı siz alırsınız ben ne bilim dedi üstüne🤣 hiç canını sıkma rabbim bizi kimseye muhtaç etmesin biz evlatlarımıza yeteriz sağlık olsun yeter 🙏🏻🙏🏻

Gitseydi kız seni de götürürdü ben oraya gitmeyi istiyorum Allah nasip ederse 😍🙏🏻

Varlığı dert yokluğu velinimet 🤣

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ya şaka gibi gerçekten, inşallah Allah bize bebeklere sağlık versin bize yeter biz de onlara yeteriz 🙏🏻

Hahahaha sen de kaynana olacaksın bak hem de 2 kere🤣 ben de eşime anan birşey almadı bak diyorum o da diyor sen de kaynana olursan almazsın diyor 🤣🤣🤣

Ölüm Allah tarafında nasıl günü belliyse doğumun da Allah tarafından günü belli eğer o gün doğacaksa sen ne yaparsan yap o gün gelir asla engelleyemezsin bu görümcenin Allah inancı yok mu deli midir nedir, tamam hassas bir konu ama ölüm ve doğum kader ve kadere iman Allah’a imanın şartlarından birisi. Şaka gibi insanlar, sen canını sıkma hiç canım rabbim seni de bebeğini de sağlıkla çıkarsın şu süreçten inşallah 😍🙏🏻

Yağız diyince benim aklıma at geliyor yağız atları🤣🤣 tabi güzel isim ama uras daha asil 😍

Bizim çocuk demeyi biliyor ama şimdi birşey alma ne olur ne olmaz demesini de biliyor hanfendi 😡😡😡

15-05 daha güzel değil mi 😍

ne kadar haklısın be kadın 😍

bende pilates topunda sadece zıplıyorum 🤣🤣🤣 pilates topunda zıplayıp sezaryen isteyen türünün tek örneğiyim🤣

Nerdesin kız kaçak 🤣

Kadın inanılmaz özgür ruhlu beni benle bırakın der sadece gezip tozmak eğlenmek için gelmiş resmen 🤣 asla rahatsız edilmek aranmak istemez annesi bile aradığında üf püf der yaşlı kadın ne istiyor ki demez🤣 ben alıştım ondan artık kabul ediyorum onu bu şekilde 🤣

Aynen öyle kalan son işleri halledeceğim artık

Kp gelinliğime bile karıştı prenses model olmasın dedi🤣🤣🤣 normal helen kesim düz A giden model olsun düğün salonunda koca yer kaplar dedi🤣🤣🤣🤣 hahahaha daha neler neler🤣🤣 tabiki prensesin de prensesi oldu🤣🤣😍
Aşkım sorma bi ara duygusal tribe girdim de böyle durumlarda biraz kabuğuma çekilir tribimi yaşar geri gelirim 😍 özledim sizleri ♥️♥️

X