Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
İnşallah hepimizin pozitif hikayeleri olur sonrası için de 😍🙏🏻🙏🏻 umarım lohusayken tellioğlular seferoğlular gibi aile kavgası olmaz cennet mahallesi gibi olmayız umarım amin 🙏🏻 🤣🤣🤣
Amin canım 🤣🤣
O geldikten 2 gün sonra doğurdum canım kasık ağrılarım vardı sürekli iki gün boyunca. Nts de sancı çıkmadı ama ağrım vardı. En son doğurduğum gün çok yoğun sancıyla gittim acile
😍😍 Ne güzel olmuş inşallah 1 hafta beklemez benimki yada inşallah nisandir🤣🤣

Kız o çizgi nasıl bir şey gozukmemesi videoyu nolur bulun🤣🙈
Ben video degilde özlem özün annesigil anlatıyordu dün ordan duydum kahverengi
Çizgi varya altta yada üstte yada her iki tarafta bende son ayda üsttede hafif kahve belirdi
O iki çizgi birleşince dogum yakın oluyormuş. Ee zaten hepimizin dogumu yakın ne anladık ki 😂😂😂😂

Eklentiler

• IMG_4605.png
    IMG_4605.png
    154,4 KB · Görüntüleme: 49
Gel kız sen de spinal iste o anlara şahit olalım🥹 ben cok korkarsam gerilirsem direkt uyuturlar senle mi uğraşacağız diye zaten ona güveniyorum 😅
Benimki korku değil de sonradan iğne vurulan yerde belim kalıcı ağrıdı diyenler oldu beni korkutanlar oldu ondan dolayı ben çekiniyorum :KK43:
Ayyy bende her sabah bakıyorum dogurmuş mu diye tık yok kadında birde göbegi
Hala yukarda valla yazasım geliyor ben doguracam sen daha dogurmadın diye 😂😂😂😂😂
Evet ya göbüşü yukarda onun da 3600 küsürdü bebek normal istiyor

Benimki korku değil de sonradan iğne vurulan yerde belim kalıcı ağrıdı diyenler oldu beni korkutanlar oldu ondan dolayı ben çekiniyorum :KK43:

Evet ya göbüşü yukarda onun da 3600 küsürdü bebek normal istiyor
Evet normal yapcak bakim kız 40 haftaya kadar benimki dursa ben 4 kilodan aşagı dogurmam 36 haftalık 3250 dogurdum yani 😂😂😂

Ben video degilde özlem özün annesigil anlatıyordu dün ordan duydum kahverengi
Çizgi varya altta yada üstte yada her iki tarafta bende son ayda üsttede hafif kahve belirdi
O iki çizgi birleşince dogum yakın oluyormuş. Ee zaten hepimizin dogumu yakın ne anladık ki 😂😂😂😂
Eee benimde son ayda belirdi o çizgi harbiden ne anladık ama son 1 hafta içinde biraz saha koyulasti da yakinlasti mi bilmiyorum🤣🤣

X