Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Gecmiyor mu o yanma ne kadar sürüyor. Bebegim yanima cikti aksam ustu sanki daha iyi oldum o gelince. Parolden sonraki 3 saatte 4-5 yürüyorum. Sonra etkisi geciyor yatakta dinleniyorum mecbur. Ama en azindan yurumeye basladim diye avutuyorum kendimi. Simdi 2 de parol takilacak iste 10 ar dakika 3-4 kere yürürüm. Sonra uyumaya calisacagim bebisi emzirip 3 gundur 3 saat uyumamisimdir
O yanma hissi bazen ortaya çıkıyor.. Ben ne verdiler parol mu vs bakmadım.. maşallah en önemlisi yürümek

Kizlar üçüncü günüm bugün çok kötü az az yürüyorum . Desteksiz asla kalkamiyorum sürünerek kalkiyorum yataktan . Ne zaman geçecek bu durum 🥹Allahim çok zor
Gün geçtikçe daha iyiye gidersin inşallah canım 🙏🏻 hastanede pompa yok mu onlar daha güzel ev tipi pompalara göre. Bebeğin nasıl oldu görebiliyor musun?

Gün geçtikçe daha iyiye gidersin inşallah canım 🙏🏻 hastanede pompa yok mu onlar daha güzel ev tipi pompalara göre. Bebeğin nasıl oldu görebiliyor musun?
Cnm hastanede vardi ama bende işe yaramadi . Eve geçtim . Uzandiktan sonra kalkamiyorum biri olmadan asla . Sezeryan gerçekten zor . En az iki küvetli kişi iş bitiren yaninda olmasi gerekiyor. Bebek kuvezde . Yoğum bakimda halen dokunamadim . Solunum sıkıntısı var diye . Çok kötü oluyorum akliam geldikçe . Şimdi kendim toparlanayim ona yetebiliyeyim diye cabaliyorum . Sütüm gelmedi . Sütle uğraşiyorum. Uğraşabildiğüm kadar . Çok misafir vardi . Hastanede hiç oda boş kalmadi o yüzden sapmayla üç kez tek uğraşabildim . Şimdi eve geçtim sicak komplex yapiyorum zeytinyağiyla yağliyprum . Göğüs pompasi aldiracam ama ne alacağimi bilmiyorum . Araşitrmadayim öneriniz var mi

Benimki
Hep uyanık ya ondan ayaktayım seninkide mi öyle acaba dedim 🤭🤭🤭🤭 henüz dogurmayan anneler tadını çıkarın bol bol uyuyun elinize geçmeyebilir 😂😂😂
Gaz sorunu var bizimkinde şu ara aslında o olmasa çocuğum ne güzel uyuyacak da sürekli bir ıkınma acı hali var. Aglamadigi sürece almıyorum o ikiniyor bir süre 🥺

Kızlar şu gaz problemi olmasa her şey ne güzel dimi 🥹🥹 şu gaz problemi ne zaman biter kaç aylık olunca veya kaç yaşına gelince 🤣🤣 her gün çekeceğim sıkıntının ne kadar daha süreceğini merak ediyorum
Aynı şeyi düşünüyorum ya özellikle 3. Haftadan sonra gaz atağı oluyor çocuk aci çekiyor resmen🥺 gaz olmasaydı ne güzeldi diyorum gaz her şeyi alt üst ediyor uykusu sıkıntı oluyor

Cnm hastanede vardi ama bende işe yaramadi . Eve geçtim . Uzandiktan sonra kalkamiyorum biri olmadan asla . Sezeryan gerçekten zor . En az iki küvetli kişi iş bitiren yaninda olmasi gerekiyor. Bebek kuvezde . Yoğum bakimda halen dokunamadim . Solunum sıkıntısı var diye . Çok kötü oluyorum akliam geldikçe . Şimdi kendim toparlanayim ona yetebiliyeyim diye cabaliyorum . Sütüm gelmedi . Sütle uğraşiyorum. Uğraşabildiğüm kadar . Çok misafir vardi . Hastanede hiç oda boş kalmadi o yüzden sapmayla üç kez tek uğraşabildim . Şimdi eve geçtim sicak komplex yapiyorum zeytinyağiyla yağliyprum . Göğüs pompasi aldiracam ama ne alacağimi bilmiyorum . Araşitrmadayim öneriniz var mi
Geçmiş olsun canım Begonya2 Begonya2 nın tarifinden herkes memnundu bir onu dene istersen pompa olarak da ben philips avent almıştım ama doğurmadığım için henüz bilemem nasıl yorumlara bakarak almıştım

X