Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Biz isteme nişan düğünde de aynı sıkıntıları yaşadık hep stresli olan o sakin olmak zorunda olan çevreye gülücük saçmak zorunda olan ben bide yani hep gittim moral düzeltmeye ama karşında duvar gibi biri benimde modumu düşürdü her seferinde, dün avm de yürüyoruz hem tuvaletim geldi hem ağırlaşıyorum artık yani, niye öyle penguen gibi yürüyon diyo bunu dalgayla söylese bende gülüp geçicem böyle tepkiyle yanında olmamdan utanıyomuş gibi söylüyo bide , çocukla dışarda olsak allah korusun ağlasa falan biZi orda bırakır gider dağdan mı mağaradan mı çıktı anlamadım hiç bir şeye hazırlıklı değil hep stresli
Kız benim kocaya öküz derdim seninki benimkinden de öküzmüş

gulumsebebek gulumsebebek @Chen31 golden-snitch golden-snitch @Iremcmgz cesursavasci cesursavasci @Kardelenzey kızlar biz sezaryen olduğumuz için dikkatli korunmamız gerekiyor biliyorsunuz dikişlerden dolayı hamile kalırsak bebek için ve bizim için çok riskli:KK43: ben korunduğumuzu sanıyordum prezervatifle ama olmuyormuş 🤣🤣 doktorla konuşacağım ilaç hormon da bilmiyorum diğer gebelik için zararlı olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz kızlar
Bugün sağlıkocağında 15.gün kontrolümüz vardı. Ebe ilk 6 ay eşinin korunmasını istiyoruz ne ilaç ne spiral hiç bişey yaptırma vücudun kendini toparlasın dedi. Benim eşim asla korunmaz bana güvenme diyor zaten bi çocuk daha olursa yok demez ben kaldıramam artık. O yüzden benim bişeyler bulmam lazım 😂😂

Bugün sağlıkocağında 15.gün kontrolümüz vardı. Ebe ilk 6 ay eşinin korunmasını istiyoruz ne ilaç ne spiral hiç bişey yaptırma vücudun kendini toparlasın dedi. Benim eşim asla korunmaz bana güvenme diyor zaten bi çocuk daha olursa yok demez ben kaldıramam artık. O yüzden benim bişeyler bulmam lazım 😂😂
Ovulasyon takibi yap olmazsa güvenirliği düşük olur ama pik günlerde kaçarsın eşinden😃

Hahahaha eşlerimizin ortak özelliği korunamamak 🤣

gulumsebebek gulumsebebek @Chen31 golden-snitch golden-snitch @Iremcmgz cesursavasci cesursavasci @Kardelenzey kızlar biz sezaryen olduğumuz için dikkatli korunmamız gerekiyor biliyorsunuz dikişlerden dolayı hamile kalırsak bebek için ve bizim için çok riskli:KK43: ben korunduğumuzu sanıyordum prezervatifle ama olmuyormuş 🤣🤣 doktorla konuşacağım ilaç hormon da bilmiyorum diğer gebelik için zararlı olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz kızlar
İnan bilmiyorum ama şuan çocuk istemiyorum uzun bi süre Chen gibi en az 6 yıl koyabilsem araya koyabilirim

Sarı pütürlü normal olan yesilede normal diyor bazı doktorlar. Ama yeşil olunca önsutu çok içtiği yağlı kısmı alamadığını gösteriyormuş. Bende deneyimleyip gördüm çok emmedigi zaman sadece onsutu alinca hep yeşil oluyor. Çiş fazlaca kaka da az ve yeşil.
Anladım canım, ben yeşili çok beslendiği için oluyor diye okumuştum fıstık yeşil gibi

Canım sen ameliyathaneye girdin uyuşturuldun hazırlandın doktor geldi filan belli bi zaman geçiyor işleme başladıktan 30-35 dk sonra bebişine merhaba diyosun. Sonrası yine bi 30-35 dk sürüyor içini temizlemeleri katları tek tek dikmeleri kapatmaları filan anca. Muhabbet ediyorlar senle habire zaten öyle zaman geçiyor. Ama bebek doğduktan sonra hadi kapatın da gideyim moduna giriyorsun 😂
Bebeği o arada çıkarıyorlar mı peki ailenin yanına yoksa anneyi mi bekliyorlar. Belli kontrolleri felan olup mu oluyor çevremde hep birileri doğurdu ama unutmuşum hiç hatırlamıyorum 😂

Genel bir soru sorayım bir de. Şimdi neredeyse çoğunluk doğurmuş durumda ve çoğunlukta sezeryan. Genel mi spiral mi epidural mı daha iyi sizce ? Cuma günü karar verilecek benim de anestezi uzmanıyla görüşeceğiz. Genel düşünmüyorum açıkçası inşallah panik stres yapmam ama spiral ve epidural arasında kararsızım hangisi daha rahat. 🤷🏻‍♀️

Ben doğum kontrol hapına geçmek istiyorum ama sanırım emzirirken kullanılmıyor 🥺 6. Haftada kontrolüm var dr'uma daniscam

Bebeği o arada çıkarıyorlar mı peki ailenin yanına yoksa anneyi mi bekliyorlar. Belli kontrolleri felan olup mu oluyor çevremde hep birileri doğurdu ama unutmuşum hiç hatırlamıyorum 😂
Çocuk doktoru ameliyathanede hazır bekliyor bebek doğar doğmaz hemen kontrolü yapılıyor sonra ameliyathane soğuk diyip götürüp giydiriyorlar o ara seninde işlem tamamlanıyor odada buluşuyonuz 😂 gerçi benimki benden önce çoktan odaya geçmişti

Genel bir soru sorayım bir de. Şimdi neredeyse çoğunluk doğurmuş durumda ve çoğunlukta sezeryan. Genel mi spiral mi epidural mı daha iyi sizce ? Cuma günü karar verilecek benim de anestezi uzmanıyla görüşeceğiz. Genel düşünmüyorum açıkçası inşallah panik stres yapmam ama spiral ve epidural arasında kararsızım hangisi daha rahat. 🤷🏻‍♀️
Epıdural en rahatı. Spinal oldum ben çok çektim. Daha önce epıdural baska ameliyat olmustum o çok rahattı.

Bu arada çoğu kişi doğum yapmıs hepinize hayırlı olsun hanımlar yazamıyorum bayadır. Bizim hastane süreci çok uzadı benden dolayı. İnşallah bebıslerınız de sızde iyisinizdir ❤

X