2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Yalnız değilmişim, annem tertemiz yapmıştı evimi şimdi çok kötü durumda 🙄 bebis uyurken ben de silip süpürmeye çalışıyorum evin yarısını ancak yapabiliyorum o da yarım yamalak oluyor. Ev çok dağınık geliyor bana da. Herkes gidince şöyle guzel bir toplamak istiyorum
Maalesef benim gelenim gidenim çok, herkes yardım etmeye çalışıyor ama düzen felan kalmadı, arkadaşlarım el yapımı boyalı tepsilerimi yıkamış hep boyası akmış bardaklarım tabaklar tenceler hepsi yerleri değişmiş asla aradığımı bulamıyorum:KK43: bu bebekle evimi gönlümce eski hale getirmem imkansız:KK43: senin annen yakınsa bebeğe bakarken sen de toparlayabilirsin aslında canım

Bugün iki çocukla alışverişe gitme gibi bi hataya düştüm bi ara oturup ağlayacaktım eve kendimizi zor attık 🤦🏻‍♀️ benim baya baya hayatım bitmiş ölmüşüm ağlayanım yokmuş eve gelince oturdum kendim kendime ağladım artık napim😂 iki yaş bebesi asla durmuyor bayılajam. Öbürü desen puset minderi hoşafa çevirdi çocuğu sıcakta terletiyor. Puset minderi almam lazım

Maalesef benim gelenim gidenim çok, herkes yardım etmeye çalışıyor ama düzen felan kalmadı, arkadaşlarım el yapımı boyalı tepsilerimi yıkamış hep boyası akmış bardaklarım tabaklar tenceler hepsi yerleri değişmiş asla aradığımı bulamıyorum:KK43: bu bebekle evimi gönlümce eski hale getirmem imkansız:KK43: senin annen yakınsa bebeğe bakarken sen de toparlayabilirsin aslında canım
Kv bebeğe bakarken topluyorum ama yetişemiyorum 🥺 mutfak tezgahında hep bişey oluyor. Valizler, nevresimler, banyoları hep kullanılan alanlar olduğu için her yer dağınık geliyor şu an bana

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım

canım o sesin olmaması gerekiyor bebek memeyi yanlış kavrayınca oluyor sanırım aktif emmeyi de geriye düşürüyor bazen bizde de oluyor lıkır lıkır yutkunma sesi bir düzeltiyorum filan
Cuk cuk çekerken geliyor bir de lıkır lıkır yutuyor hangisi olmamalı canım? Nasıl tutturcam bilemedim artık ya 😔

Kızlar bende böyleyim benim yanıma 2 haftadır kimse gelmiyor bebekle ve eşimle tekiz o kadar yoruluyorum ki dün oturup ağladım çünkü kızımda 2 gündür uyumuyor evi her gün silip süpürmezsem kspı kollarını dshi domestos ile silmezsem rahat edemiyorum biraz temizlik takıntım var haliyle çamaşır bulaşık hiç bitmiyor bazen tuvalete girmeyi unutuyorum kendimden vazgeçtim resmen kendimi beğenmediğim bir dönemdeyim gerçekten çok zormuş bu süreç
İnşallah kolaylıkla atlatırız canım bu süreci rahat olmak lazım ama elimizde olan bi durum degil şu bir iki ayı atlatırsak inşallah herşey düzene biner bende kendimden nefret ediyorum bazen 😩😩

Doğum yapanlara +1 ekleyelim 🙏🏻 dün doğum yaptım elhamdülillah bebeğim iyi ben iyiyim ama tabi sezeryan zormuş ister istemez ağrılarım var. Dogum yapmayanlara da sağlıkla kavuşmalarını dilerim herkese sağlık sıhhat dilerim. 💐🥰
Çok geçmiş olsun canım saglıkla büyüt inşallah

Bukadar kasmayın ya ben mi çok rahatım bilmiyorum basen dağınıkta olacak bulaşıkta bekleyecek şuan çok yeni küçükler. Zamanla herşey oturacaktır
Ben duramıyorum canım batıyor gözüme resmen yeni dogum yaptıgımda bile her lavabodan sonra annem görmeden yıkıyordum o dışarı çıktıgında evi bile sürüdüm 3 günlükken her şey yerli yerinde düzenli olun bebegime de mis gibi bakim istiyorum 🤭🤭🤭

Kızlar dün memeyi islatayim diye sıktırdım sütüm karşıya uçtu şaşırdım. Bugün de bebem memeden ağzını çektiğinde sütüm öyle karşıya fışkırıyordu azar azar bı bastırdım iyice damla damla fışkırdı. Tazyik bu mu? Normal mi bu durum?

Bacaklarını sıkıyor şu an acıyor gibi hissediyorum 2yi bir deneyeyim olmadı. 4 kilo üstünde de kaç oldu bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
Oha kesin 2yi tak.. birde bel ve kasik arasındaki bölgeden de ben anlıyorum 2 numara biraz küçük gelmeye başladı ama daha 1 haftası var 3 numara için
2 Numara zaten 4 kilo 3 numara 5 kilo diye hatırlıyorum yalan olmasın dene mutlaka birde bebek rahat ediyo

Kızlar dün memeyi islatayim diye sıktırdım sütüm karşıya uçtu şaşırdım. Bugün de bebem memeden ağzını çektiğinde sütüm öyle karşıya fışkırıyordu azar azar bı bastırdım iyice damla damla fışkırdı. Tazyik bu mu? Normal mi bu durum?
Aay inanmiyorm bı bastirayim dedim kaynanasının suratına süt fışkırtan gelin gibi fışkırdı karşıya 😂

X