2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kontrolden geldim bebek kanala inmiyor 39 haftamız doluyor yarın. Açıklıkta yok pzt bidaha gel dedi sezeryana doğru gidiyor sanki ya

Kontrolden geldim bebek kanala inmiyor 39 haftamız doluyor yarın. Açıklıkta yok pzt bidaha gel dedi sezeryana doğru gidiyor sanki ya
kanala yönlendirme ıcın hareketleri yaptın mı ya da merdiven cıkma filan ? Suni sancı vermeyecekler mi

Benım hep sag taraf alttaydı hıckırık bugun sola gectı ve plasenta önde cok zor anladım ılk kez sabah 10 30 gece 12 30 rutin hıçkırıyor cok garip😅 sizde de oyle mı

Bugün bebişimin odası geldi kuruldu sonunda😄 çamaşırları yeni yıkıyorum daha ütülenecek asılacak sonra hastane çantasını yapıp bitireceğim inşallah benim gibi son dakikaya bırakan var mı bu işleri yarın 36 hafta oluyoruz ben daha yeni başladım

:KK70:Tabloya bakıyorumda mart anneleri olmuş çogu nisan anneleri degil.
Bende 37haftada gidip sezeryan günü alıcam inşallah 38haftada bebegi alıcaz demişti doktor.Umarim tam zamaninda olur.

Bugün bebişimin odası geldi kuruldu sonunda😄 çamaşırları yeni yıkıyorum daha ütülenecek asılacak sonra hastane çantasını yapıp bitireceğim inşallah benim gibi son dakikaya bırakan var mı bu işleri yarın 36 hafta oluyoruz ben daha yeni başladım
Ben çoktan bitirdim her şeyi😁

Ohh ne büyük rahatlık biz baya ağırdan aldık ya şimdide o kadar zor geliyor ki iki iş yapıyorum yoruluyorum 🤣
Ben 32haftada falan tam tamamladim galiba.O haftalarda bile ütülerken baya yoruldum.Şimdi 35+3 iyi ki saklamamışım şimdiye diyorum.Ben süslemesin bile hazırladım dün onu da bitirdim.Birtane bebegin saglikla gelmesi kaldi inşallah.Sende bitirirsin her şeyi aldiysan uzun surmuyo zaten.

X