2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 32haftada falan tam tamamladim galiba.O haftalarda bile ütülerken baya yoruldum.Şimdi 35+3 iyi ki saklamamışım şimdiye diyorum.Ben süslemesin bile hazırladım dün onu da bitirdim.Birtane bebegin saglikla gelmesi kaldi inşallah.Sende bitirirsin her şeyi aldiysan uzun surmuyo zaten.
En güzel zamanda yapmışsın aslında ne erken ne geç herşeyini almıştım poşetlerle yığılı duruyodu odada 😂 inşallah sağlıkla gelsinler de bunlar halledilir ben süslemeyi yetiştiremem heralde dkdkksksks

Benimki de toplanıyor :KK43:
Bir de hareketlerinde azalma var sanki sizde de eskiye göre daha az hareket edeniniz varmı
Benım de azaldı bugun toplandıgı ve sola gectıgı ıcın azaldıgını dusunuyorum
Sol önde plasenta var ben cok hıssedemiyorum orda goruyorum bakınca

Benım de azaldı bugun toplandıgı ve sola gectıgı ıcın azaldıgını dusunuyorum
Sol önde plasenta var ben cok hıssedemiyorum orda goruyorum bakınca
Bnmde plesenta önde ondan sanırım doktor hareketlerini takip et sürekli deyince panikledim

En güzel zamanda yapmışsın aslında ne erken ne geç herşeyini almıştım poşetlerle yığılı duruyodu odada 😂 inşallah sağlıkla gelsinler de bunlar halledilir ben süslemeyi yetiştiremem heralde dkdkksksks
Ben zaten bir odayi süsluyucem evde bebekle resimler çekmek için o yüzden işimi şansa birakmadım her şey istedigim gibi olsun diye her şeyi hazir edip paketledim çıkacagim gün annemle eşim hazırlar inşallah.🤣
Bir tek sorun oğlum her şeyi istiyor🙄🤣
Oyuncaklar falanda aldım işte oda olsun oglum birtanesin kapip kaçti bile.3yaşında her şeye merakli.

Plesantanın yerini nasıl biliyosunuz
Degısmedıyse detaylıda demıstı doktor bence degısmedı goruyorum hareketı hıssetmıyorum cunku solda olunca ama nasir solda oluyor genelde persembe cuma falan sola gecıyor😅

Ben zaten bir odayi süsluyucem evde bebekle resimler çekmek için o yüzden işimi şansa birakmadım her şey istedigim gibi olsun diye her şeyi hazir edip paketledim çıkacagim gün annemle eşim hazırlar inşallah.🤣
Bir tek sorun oğlum her şeyi istiyor🙄🤣
Oyuncaklar falanda aldım işte oda olsun oglum birtanesin kapip kaçti bile.3yaşında her şeye merakli.
O da daha aklı erecek yaşta değilmiş zor tutarsınız😂

Kızlar merhaba biz abisiyle bebeğin odasını süsledik bugün .seffaf kutular aldık içine balon koyduk üstüne isminin harflerini yazdık üst üste dizdik,hosgeldin oğlum yazısı astik istek üzerine fb li papatya yapıp duvara astik ,külah almıştık lacivert onlara da aldığımız çikolatalardan ve lokumlardan koyduk onlarida gondolumun içine yerleştirdik, hastane içinde hosgeldin bebek bayrak flaması , bebek şeklinde balon (kapı süsü olacak) ,papatya balon ayarladık. İkramlar için ayrı bir canta yaptık kolonya olarak kiraz cicegi aldık.bir aksilik olmasa doğuma gitmeden bir gün önce sarma saracagim kurabiye yapacağım vee tatlı yapacağım fakat serbetini gelince dökeriz. Bizden bukadar şimdilik

Bugün bebişimin odası geldi kuruldu sonunda😄 çamaşırları yeni yıkıyorum daha ütülenecek asılacak sonra hastane çantasını yapıp bitireceğim inşallah benim gibi son dakikaya bırakan var mı bu işleri yarın 36 hafta oluyoruz ben daha yeni başladım
Ben de bugün hazırlamaya başladım çantamı. Aklıma geldikçe eklemeleri yapicam.

Kızlar merhaba biz abisiyle bebeğin odasını süsledik bugün .seffaf kutular aldık içine balon koyduk üstüne isminin harflerini yazdık üst üste dizdik,hosgeldin oğlum yazısı astik istek üzerine fb li papatya yapıp duvara astik ,külah almıştık lacivert onlara da aldığımız çikolatalardan ve lokumlardan koyduk onlarida gondolumun içine yerleştirdik, hastane içinde hosgeldin bebek bayrak flaması , bebek şeklinde balon (kapı süsü olacak) ,papatya balon ayarladık. İkramlar için ayrı bir canta yaptık kolonya olarak kiraz cicegi aldık.bir aksilik olmasa doğuma gitmeden bir gün önce sarma saracagim kurabiye yapacağım vee tatlı yapacağım fakat serbetini gelince dökeriz. Bizden bukadar şimdilik
ayy ne güzel hazırlık yapmışsınız bebişe bravo 🎉 sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻

X