💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

İlkini de erken yapmama kızıyor zaten hep. Umarım sıkıntı olmaz.
Sen için çok rahat etmezse başka yerde 3. Yü verirsin kuzum. Ama gerek yok. Erken de vermişsin zaten. Artış yeterli çok şükür. Hiç elin ayağın titremesin 🙏 mutlu ol ❤ bebişin için moralini yüksek tut.

Sen nasılsın lekelenme durdu mu? Bir de boniva ceza almış anlamadım
Aa gene mi ceza almış. Geçen de almıştı. İnşalah bir an önce döner aramıza.

Canım hala minik açık kahverengi lekeler geliyor. Sabah idrar testi yaptım koyu çıktı, mide bulantım falan da olunca bebek var diye düşünüyorum 🙏 ondan biraz içim rahatladı ama tabi cumaya kadar tedirginim biraz. Ama bebeği düşünüp çok kafaya takmamaya çalışıyorum. Biz üzülünce o minnaklar kim bilir ne oluyorlar. Hele şimdi en kritik zamanları. Üzüntüyü minimize etmemiz lazım. Sen bugün biraZcık üzüleceksen üzül ama günlerce sürmesin kuzum. Gerçekten seni rahatlatmak için demiyorum. Gerçekten%60 artış yeterli ve seninki de bunun üzerinde. Doktor bile üçüncüye gerek görmemiş. Bebeğin seninle Allahın izniyle 🙏❤ belki de bölünecek ikiz olacak 🙏

Sen nasılsın lekelenme durdu mu? Bir de boniva ceza almış anlamadım
Hatta belki ikiz. Arkadaşım 10. Gün 180 çıkan hCG ile ikizlere hamile olduğunu öğrendi. 😍🙏 darısı sana ve bana. Ben de ikiz çok istiyorum. Benim tek kese göründü ama başta tek olup kalp atışında iki kalp atışı duyan oluyormuş. Allah'tan ümit kesilmez. Önce sağlıklı olsunlar tabi, biri ikisi fark etmez 🙏

Hatta belki ikiz. Arkadaşım 10. Gün 180 çıkan hCG ile ikizlere hamile olduğunu öğrendi. 😍🙏 darısı sana ve bana. Ben de ikiz çok istiyorum. Benim tek kese göründü ama başta tek olup kalp atışında iki kalp atışı duyan oluyormuş. Allah'tan ümit kesilmez. Önce sağlıklı olsunlar tabi, biri ikisi fark etmez 🙏
Yani çok mutluydum kursağımda kaldı hiç pozitif düşüne şu anda nedense

O kadar yatmakta doğru değil dediler bana da. Hani 2 gün evet dikkat gerek, banyo yapmam yasaktı, boyumu çok aşan bir yere uzanmam, eğilmem bunları önermediler. Ama günlük hayatına dönebilirsin hiç bir sıkıntı yok, yolculuk yapabilirsin denildi 1 günden sonra. Aksine yolculuk için bile eğer araçla uzun bi yola gidecek olursanız 1.5 saatte bi mola verip biraz yürümenizi isteriz dolaşım artsın diye dediler. Bence sizde hemşire veya doktorunuza sorduğunuzda kalkın artık diyecektir.
Bence ev toplama, bulaşık makinesi yapmayın 10 gün. Eğilmeyiniz çok ya da yukarı uzanmayın. Hareketsiz de kalmayın. Ben düşen eşyayı almadım yerden. Eşim topluyor arkamdan 🤪 biraz hassas olmak da lazım yine de bence.

X