💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar ben ilk kusmamı gerçekleştirdim. Asla mide yanmam ve bulantım geçmiyor. Sürekli ekmek yiyorum. Ne yapsam fayda etmedi. İşe başlayınca ne yapacağım hiç bilmiyorum. Doktora gidince ilaç isteyeceğim
Ben de pazar gününden beri sıkıntı yaşıyorum. Çok stresliyim değer arttı mı artmadı mı vs diye ona bağlıyorum

Kızlar benim bugün transferin 2.günü. Transfer günü de dahil hep yattım sadece yemek ve tuvalet için kalktım ama artık çok sıkıldım. Strese girmeye başladım. Artık yavaş yavaş dışarı çıkmaya başlasam normal hayatıma dönsem olur mu sizce? En azından yavaş yavaş hareket ederek? Duşa da girmedim bugün girmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Kızlar benim bugün transferin 2.günü. Transfer günü de dahil hep yattım sadece yemek ve tuvalet için kalktım ama artık çok sıkıldım. Strese girmeye başladım. Artık yavaş yavaş dışarı çıkmaya başlasam normal hayatıma dönsem olur mu sizce? En azından yavaş yavaş hareket ederek? Duşa da girmedim bugün girmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
Kişiye göre farkeder tabı kı nasıl ıcıne siniyorsa o şekilde yap süreklı yatma ev içinde gezin sorun olmaz ben ilk beş gün dışarı çıkmadım üç gün sonra duş aldım

Benim doktorum yatmayı tavsiye etmemişti ben transfer oldum 15 dakka sonra giyinip çıkabilirsin dedi yemek yapmak serbest bulaşık makinesi boşaltmak yerleştirmek serbest günlük 40 45 dakka yürürüş ev toplama serbest dedi sadece ilk gün duş yasak kahve yasak ilişki yasak normal hayatına dön kendini kısıtlama haraket sizlik iyi değil Rahime kan akışı gitsin dedi ama sizin ekstra yatmanızı gerektirecek bir durum varsa bilemem doktorunuzun tavsiyelerine uyun

Yani iki katı olsa 250 civarı olacakmış şimdilik kötü düşünme iki gün sonra birdaha kan ver değerin düşük degıl
Doktorum ben sadece bugünü baz alıyorum yarın kese randevusu için konuşalım haftaya perşembe gibi bakarız dedi. Testi tekrar et vs demedi

O kadar yatmakta doğru değil dediler bana da. Hani 2 gün evet dikkat gerek, banyo yapmam yasaktı, boyumu çok aşan bir yere uzanmam, eğilmem bunları önermediler. Ama günlük hayatına dönebilirsin hiç bir sıkıntı yok, yolculuk yapabilirsin denildi 1 günden sonra. Aksine yolculuk için bile eğer araçla uzun bi yola gidecek olursanız 1.5 saatte bi mola verip biraz yürümenizi isteriz dolaşım artsın diye dediler. Bence sizde hemşire veya doktorunuza sorduğunuzda kalkın artık diyecektir.

O kadar yatmakta doğru değil dediler bana da. Hani 2 gün evet dikkat gerek, banyo yapmam yasaktı, boyumu çok aşan bir yere uzanmam, eğilmem bunları önermediler. Ama günlük hayatına dönebilirsin hiç bir sıkıntı yok, yolculuk yapabilirsin denildi 1 günden sonra. Aksine yolculuk için bile eğer araçla uzun bi yola gidecek olursanız 1.5 saatte bi mola verip biraz yürümenizi isteriz dolaşım artsın diye dediler. Bence sizde hemşire veya doktorunuza sorduğunuzda kalkın artık diyecektir.
İçime su serptiniz öyle yapayım bende artık

Kan sonucum negatif geldi. Hayırlısı değilmiş
Canım çok üzüldüm 😔 bu da bizim sınavımız sanırım. İnşalah en doğru zamanda sağlıkla alırsın bebeğini kucağına
Canım benim doktorum bir gün duş alma demişti. Bir gün ağır iş yapma sonra rutinine dönersin dedi. Ben ilkinde çok yatmıştım. Negatif oldu. Bu sefer çok hareketliydimm pozitif oldu
Kızlar 20 nisan transfer, 29unda sonucum 117 çıkmıştı bugün 197 çıkmış. Tam iki kat artmamış, sorun olabilir mi ?
Canım%60 yetiyor. Yeterli bir artış 🙏🧿
Evet canım ğeğirtiriyo oda rahatlatıyor midemi baya sakızıda hiç sevmem şans eseri farkettim sakızdız gezemiyorum şimdi
Ay o zaman ben de çiğneyeyim. Galeta biraz iyi geldi şimdi

Canım çok üzüldüm 😔 bu da bizim sınavımız sanırım. İnşalah en doğru zamanda sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Canım benim doktorum bir gün duş alma demişti. Bir gün ağır iş yapma sonra rutinine dönersin dedi. Ben ilkinde çok yatmıştım. Negatif oldu. Bu sefer çok hareketliydimm pozitif oldu

Canım%60 yetiyor. Yeterli bir artış 🙏🧿

Ay o zaman ben de çiğneyeyim. Galeta biraz iyi geldi şimdi
O zaman yarından itibaren rutinime dönmeye başlıyorum bende 😊

X