💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Mutlaka canım ve karından bakarsa yolk saç görünmeyebilir, onun için endişelenme tamam mı 🙏 Doktor'un zaten sana der. Benimki vajinadan bakıldığı için göründü. Benim yoğun kanamam vardı. O sebeple apar topar gittik, vajinadan baktı canım. Kalp atışını da yine vajinadan baktığı için 6. Haftada duymuş olduk. Normalde o da 7. Haftada duyuluyormuş.
Bana da vajinal bakar muhtemelen, bebeler daha küçük olduğu için karından görünmez diye düşünüyorum. Son adet tarihine göre mi hesaplandı peki?

Oyyy, ne aşamadasınız şu anda? Kalp atışını mı bekliyorsunuz? Bir de ilk muayenede yolk sac da görünmüyor muydu hatırlayamadım
Cuma günü keseyi gördük 😍 transferden 16 gün sonra yani.
2 hafta sonraya randevu verdi tekrar doktorum, sanırım kalp atışını duyucaz o gün 😍
Günleri sayıyorum, çok değişik, duysak da rahatlasam artık 🙏🏻
Senin ne zamandı randevun?

Cuma günü keseyi gördük 😍 transferden 16 gün sonra yani.
2 hafta sonraya randevu verdi tekrar doktorum, sanırım kalp atışını duyucaz o gün 😍
Günleri sayıyorum, çok değişik, duysak da rahatlasam artık 🙏🏻
Senin ne zamandı randevun?
Oyy ne güzel ❤️
Benim 9 mayıs perşembe günü, çok heyecanlıyım ❤️ transfer dahil 21.gün oluyor. İlk muayenede yalnızca kese mi görünüyor peki? Yolk sac da görünmeli mi?

Oyy ne güzel ❤️
Benim 9 mayıs perşembe günü, çok heyecanlıyım ❤️ transfer dahil 21.gün oluyor. İlk muayenede yalnızca kese mi görünüyor peki? Yolk sac da görünmeli mi?
Valla bana doktorum hiç böyle bi detay vermedi 😄
Herşey yolunda kese oluşumu var dedi.
Ben de çok sormuyorum dediğiyle yetiniyorum çünkü sonra aklım daha çok karışıyor 😂
Seni biraz yazdıklarından da panik görüyorum, biraz akışına bırakmak iyi gelebilir sanki 🙈😊

Valla bana doktorum hiç böyle bi detay vermedi 😄
Herşey yolunda kese oluşumu var dedi.
Ben de çok sormuyorum dediğiyle yetiniyorum çünkü sonra aklım daha çok karışıyor 😂
Seni biraz yazdıklarından da panik görüyorum, biraz akışına bırakmak iyi gelebilir sanki 🙈😊
Anladım teşekkür ederim.
Ben dünyanın en rahat insanlarından biriyim, daja doğrusu biriydim ailem falan sinir olur hep hatta 😂 ama bu süreçte mental sağlığım nanay durumda 😂😂

Ben buradan hesaplamıştım , bi de buradan hesap yapıp karşılaştırır mısın doktorun söyledikleriyle. Benim 3. Gün olduğu için embriyo transfer tarihine göre hesapladım

Tüp Bebek Gebelik Hesaplama - Kanz Bebek Bezi
Embriyoya göre hesaplayınca 7+4 gösteriyor. Bende yanlış çıkıyor kuzum bu hesap. Benimki zaten 7 haftalık değil ondan eminim. Bak etininkiyle hesaplayınca embriyo günüm bile tutuyor benim.

Mesela bana döllenme tarihi 3 nisan diyor. Doğru çünkü 5 Nisan'da 3. Gün embriyosu transferi oldum. Döllenme gününü falan tutturuyor. Ayrıca hamilelik+ uygulaması indirdim Google Play Storedan orayla da uyumlu.

Embriyoya göre hesaplayınca 7+4 gösteriyor. Bende yanlış çıkıyor kuzum bu hesap. Benimki zaten 7 haftalık değil ondan eminim. Bak etininkiyle hesaplayınca embriyo günüm bile tutuyor benim.

Mesela bana döllenme tarihi 3 nisan diyor. Doğru çünkü 5 Nisan'da 3. Gün embriyosu transferi oldum. Döllenme gününü falan tutturuyor. Ayrıca hamilelik+ uygulaması indirdim Google Play Storedan orayla da uyumlu.
Etinin ki gebelik oluşma tarihini 28 Nisan gösteriyor ama ben 29 Nisan da transfer oldum 😅 orada bi yanlışlık da var. Biraz da transfer tarihlerimize göre değişiyor galiba , bunlar standart hesaplamalar sonuçta herkeste farklılık gösterebilir 😅

Etinin ki gebelik oluşma tarihini 28 Nisan gösteriyor ama ben 29 Nisan da transfer oldum 😅 orada bi yanlışlık da var. Biraz da transfer tarihlerimize göre değişiyor galiba , bunlar standart hesaplamalar sonuçta herkeste farklılık gösterebilir 😅
Adet döngünü falan girdin değil mi doğru olarak. Benim döndüm kısa. 25 gün. Benimkini tam hesapladı canım. Yani döllenme gününü de tutturdu.

Seninki 5. Gün embriyosu ise; döllenmeyi 25 nisan falan gibi göstermesi lazımdı. 3. Günse 27 nisan.

E
Adet döngünü falan girdin değil mi doğru olarak. Benim döndüm kısa. 25 gün. Benimkini tam hesapladı canım. Yani döllenme gününü de tutturdu.

Seninki 5. Gün embriyosu ise; döllenmeyi 25 nisan falan gibi göstermesi lazımdı. 3. Günse 27 nisan.
Evet evet doğru girdim. Aman neyse doktora gidince öğreniriz 😂

Evet canım çok az kaldı tablomuzu tamamlamaya 🧿🙏 maşallah çok gebelik haberi aldık 😍 olumsuz olan arkadaşlara da inşallah uğur getiririZ en kısa zamanda onların da hamiş haberlerini alırız 🙏 hepimiz birbirimize uğur getirdik 🧿 çok güzel pozitif bir enerji vardı grubumuzda 🌈 hepimizee maaşallah
Canımm dayanamadım acilde kan testi yaptırdım 😍 201 çıktı iyi mi sence. Normalde Test günüm 7 mayıs salı☺️

Kizlar gunaydin bugun 8. Günüm sizce kan versem dusujte olsa cikar mi donmus 3. Gun embriyosuydu dun baya baya konusmustuk zaten
günaydın canım , Benim de donmuş 3. Gün embriyosu 29 Nisanda transfer oldum , cumartesi günü erken gebelik testinde çok silik görmüştüm dün ve bugün çizgi koyulaştı hatta normal kaset testte de çıkıyor artık . Kan baktırsam çıkar yani. Bence seninki de çıkabilir istiyorsan önce evde test yap ☺️

X