💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yaaaa 😞 dur bakalım daha senin için erken olabilir. Sen gününde de kan ver genede. Eminim üzülmüşsündür çok da haklısın ama daha erken sonuçta 1 günde bile çok değişiyor beta değeri test gününe kadar artış gösterebilir 🙏🏻♥️
Ay bilmiyorum ama cok üzüldüm yani hic bu kadar uzgun hissetmemistim kendimi

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yaptirdiniz?

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yaptirdiniz?
Ben yaptırdım. Sağlık ocağı yapmıyor. Devlet hastanesinde dahiliye ya da kadın doğum uzmanına randevu alıp yaptırabilirsiniz.

Kızlar günaydın, midesi bulanan arkadaşlara sormak istiyorum. İlaç ne kullanıyorsunuz , gerçekten faydası oluyor mu?

Kızlar günaydın☀️ bu sabah tekrar test yaptım düne göre daha koyu ama hala silik tabi🙈 mide bulantısı olanlar ne zaman başladı bulantılarınız? Ben daha önce 3 hamilelik geçirdim (sadece birini kucağıma alabildim ona da şükürler olsun🙏) hiç midem bulanmamıştı. Bu sabah inanılmaz midem bulandı kalkıp bol naneli yayla çorbası yaptım o biraz iyi geldi. Hamilelikten olamaz herhalde bu kadar erken değil mi🙄
Canım ilk testini paylaşır mısın?
Benim 10. Gün çok çok silikte. Böyle mi oluyor acaba ilk testler.

Ben sağlık ocağında yaptırdım. Hatta bende yapmadım otomatik aile hekimi yapmış gebelik olunca.

Kızlar günaydın, midesi bulanan arkadaşlara sormak istiyorum. İlaç ne kullanıyorsunuz , gerçekten faydası oluyor mu?

Merhaba, benim de dün başladı ben de merak ediyorum neler yaptınız acaba.
Kızlar leblebi ve çubuk kraker iyi geliyor bulantıya. Ama bunlarla geçmez ilaç alacak kadar kötü olursanız doktorlar prilam ve ya metpamid yazıyor. Prilam daha bitkisel içerikli diye biliyorum.

X