2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
69 günlük bebeden bildiriyorum.
Bayağı oyun halısında, anakucağında falan takılıyor.
Sırt üstü yön değiştirme işini çözdü, daha dönme yok. Artık koltukta yalnız bırakılamaz kayar demek bu.
Gülmekten ememediği zamanlar oluyor. 3 4 aylık meme reddi sürecini aşamayız biz muhtemelen.
Gel gel yapınca tepki vermeye başladı ufak tefek.
Sonunda keyifli zamanlara gelmeye başladık. Üff saçı bile toplanıyor kızımın lastik tokayla artık.

Kızlar benim bebişin uyuma süresi arttı. Emiyor doyuyor sonra uyuyor 3 saati buluyor. İlk zamanlar tam ememiyordu memede uyuyordu sık sık emmek istiyor uyanıyordu şimdi sanırım karnını doyurabiliyor artık çenesi de güçlendi. Sizde nasıl ?
Gündüz mü 3 saati buluyor? Ne kadarlık bebek

Bende siparis verdim hepsiburadadan kargoya verildi bakalım gelsin yorumlayalım 🤩 insallah kullanislı birsey cikar da rahatlarız 🤲🏼 yine ona guvenip ellerimi birakamam ama agirligi azaltsa bile kârdir
Kullandınız mı memnun kaldınız mı
Arkadaşlar bundan kullanan var mı? Bebeğim tüm gün kucakta olmak istiyor. Tek olduğum için de bazı şeyleri yapmakta güçlük çekiyorum. Sürekli kanguru sling de takamam 5 dk lık şey için. En azından kucağımda ağırlığını azaltır diyerek sipariş ettim ama kullanıcı yorumu merak ediyorum?

Çorap fırlatma kısmına da geldik ayaklı pijamaları atınca.
5750 gram oldu.
Bu hafta hem fiziksel hem zihinsel olarak bayağı büyüdü.
Arada kalanlar için şeyi de teyid etmiş oldum. Gereksiz uzun uyudukları günün sonunda bir şey öğrenip onu yapmaktan uyuyamıyorlar :KK70:
Ayy bizde de çoraplar çıkıyor😅😅😅battaniyeler arasında çorap arıyoruz sürekli 🥰🥰🥰

kızlar ben biogai , nurse , metsil filan hepsini denedim işe yaramadı bizde ama 3 gündür relactaz kullanıyorum .Dünden beridir de düzene girdi gibi uykusu.Yani gazını artık kendi kendine rahat bir şekilde atabiliyor ve bu yüzden daha uzun süre uyuyor.Mesela bu gece bir ilk yaşadık ve 3 buçuk saat uyudu gece

Evet kanal tıkalı olduğuçin süt az geliyor biraz eğer çok sertlik varsa genel cerraha git. Antibiyotik gerekebilir.
Benim süt çoğalıyor sanki promalt mi etki etti bilmem sıkınca fışkırıyor iki üç delikten hiç öyle olmazdı damlardi bide bebek emiyor mama yiyor ya fazlasını çıkarmaya başladı iki gundur

Biogaia ikinci kutuya geçen var mı kızlar bizimki bitti yeniden aldınız kullanıyor musunuz ?
Merhaba. Biogaia kullanırken ayrı şekilde d vitamini de kullanıyor musunuz? Bize de doktor biogaia d vitaminli damla verdi günlük 5 damla. D vitaminiyle ikisini mi kullanmak lazım

X