2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
En basindan beri mi gunde bu kadar kaka yapiyordu acaba? Benimki ilk hafta her bezde yapardi sonradan gunde 1-2 olarak devam etti. 7 haftalik suanda ve dunden beri yine gunde 5-6 kez Azar Azar kaka yapmaya basladi. Puturlu oyle asiri ishal gibi degil ama normali bu degildi merak ettigimden soruyorum. Bu sekilde kaka yapma sikliginda degisim yasayan oldu mu acaba?
Yaa bende çok sık Değişiyorum gunde 12.13 bez harcıyoruz düşün..
Ama Sık kaka yapıyoruz ondan olabilir belki bilemedim..dun 7kakali bez değiştirdim.
Yaa yapamayınca oyle oluyorduk bizde, bayram havasi oluyordu evde🤣

En basindan beri mi gunde bu kadar kaka yapiyordu acaba? Benimki ilk hafta her bezde yapardi sonradan gunde 1-2 olarak devam etti. 7 haftalik suanda ve dunden beri yine gunde 5-6 kez Azar Azar kaka yapmaya basladi. Puturlu oyle asiri ishal gibi degil ama normali bu degildi merak ettigimden soruyorum. Bu sekilde kaka yapma sikliginda degisim yasayan oldu mu acaba?
Bizimkide her zaman dolu dolu olmuyo bazen çok az.

2.ay aşımızi olduk 11 gibi..
Baya ağladı, sonra uyudu mayısti.
1.5 gibi uyuttum uykuda sürekli ağladı 5dk da bir..
Şimdi kaldırdım emziriyorum..
Ateşi yok ama Calpol versem mi yinede acaba
Hislerin ne diyorsa onu yap canım. Bizim aşılarımıza daha var ama ağrısı olduğunu hissedersem vereceğim ateşi olmasa da

2.ay aşımızi olduk 11 gibi..
Baya ağladı, sonra uyudu mayısti.
1.5 gibi uyuttum uykuda sürekli ağladı 5dk da bir..
Şimdi kaldırdım emziriyorum..
Ateşi yok ama Calpol versem mi yinede acaba
Canım annesi olarak en iyisini sen bilirsin ama ben olsam sürekli ağlıyorsa,çok huzursuzsa verirdim. 2.ay aşısından sonra çok huzursuz olursa bende vermeyi düşünüyorum.

Bebekleriniz dışarı çıkarken bebek arabasını seviyor mu ben uyutmadan koyamıyorum ağlıyor 🥲 yarım saat falan turlayıp eve dönmek zorunda kalıyorum uyanıyor sizde durumlar nasıl? Ben daha hiç gidip bi yerde oturmadım bebişle durur mu nasıl oyalarım bilemedim 🤷‍♀️

Bebekleriniz dışarı çıkarken bebek arabasını seviyor mu ben uyutmadan koyamıyorum ağlıyor 🥲 yarım saat falan turlayıp eve dönmek zorunda kalıyorum uyanıyor sizde durumlar nasıl? Ben daha hiç gidip bi yerde oturmadım bebişle durur mu nasıl oyalarım bilemedim 🤷‍♀️
toksa eğer uyuyup acıkana kadar duruyor. Uyanık koyarsam mızıklıyor ama hızlı şekilde yürüyünce susup uyuyor😅

Kızım bebek arabasını çok seviyor gezmeyi de çok seviyor çok aç değilse ağlamaz

Kızlar şu ön süt, son süt olayını ayarlayamıyorum bu yüzden bebeğimin kakasının rengi değişti hem hardal hem yeşil karışık :KK43: emeceği zaman hep tek göğüs emziriyorum başından beri ama 2 gündür bir şey oldu sanki kaka rengi değişti internette ön süt son süt dengesizliği diyor :KK43: emziren anneler nasıl ayarlıyorsunuz
Yedigin biseyden olabilir mi? Benimkinin kaka hep hardal rengi gibi. Ben doymuyorsa araniyorsa çift gögüs veriyorum. Onun disinda senin gibi tek veriyorum. Sık emziriyorsan önsüt sonsüt olayına takilma demisti bi danisman

Bebek arabası hiç sevmiyor😔 sürekli ağlıyor. Kucağımda araba içine oturduğum an dışarı bakar sağ sola sesiz durur.

X