Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    127
Teşekkür ederim 🙏🏼
Evet ya o kısmı iyi olacak. Bağışıklığım benimde öldü tiroidin de etkisi olduğunu düşünüyorum şuan halsizliğimi tarif edemem 🥹
Canım eve gitmişsindir umarım. Ballı limonlu ıhlamur, meyve filan ye. Titreme olarak hissettiğin şey bebek değil de bağırsak hareketin olabilir. Bazen ikisi karışabiliyor. Hastasın ya şimdi bağırsakların tepki veriyor olabilir duruma.

Benimde son bir hafta sonra ev düzene girecek acele etmedim için bitmiyor hergin tek cam siliyom 😂🙈en azından ikisinin odası biti boya badana şimdi kendi odama
Gözümde çok büyüyor ya hiç bişey yapasım yok gerçekten. Boya badana temizlik daha gidip perde seçicem halı seçicem kızıma yatak alıcam. Banyonun ufak bir tadilat işi var. Mutfağı önden temizletmek istiyorum derken cidden kaçasım var 😂

Canım eve gitmişsindir umarım. Ballı limonlu ıhlamur, meyve filan ye. Titreme olarak hissettiğin şey bebek değil de bağırsak hareketin olabilir. Bazen ikisi karışabiliyor. Hastasın ya şimdi bağırsakların tepki veriyor olabilir duruma.
Maalesef çalışıyorum bayram sonrası yoğunluğu. Yok kuzucum bariz bebek. Hastalık bugün vurdu 3 gündür falan var. Nette bende okudum da bebekse uzun sürüyorsa çokta iyi bişey değilmiş dik oturuyorum ya masa başında onun etkisi diye düşünüyorum sıkışıyor gibi

Maalesef çalışıyorum bayram sonrası yoğunluğu. Yok kuzucum bariz bebek. Hastalık bugün vurdu 3 gündür falan var. Nette bende okudum da bebekse uzun sürüyorsa çokta iyi bişey değilmiş dik oturuyorum ya masa başında onun etkisi diye düşünüyorum sıkışıyor gibi
İş yerinde yarım saatte bir kalk 10 dakika tur at. Ayy yaa şu hastalık halinde çalışmana üzüldüm. Keşke izin alıp eve gidebilsen 😔

İş yerinde yarım saatte bir kalk 10 dakika tur at. Ayy yaa şu hastalık halinde çalışmana üzüldüm. Keşke izin alıp eve gidebilsen 😔
Evet evet gezinip geliyorum. Kocaman bahçemiz var Allahtan 🥹
Valla eve gitsem de yine PC başında oluyorum telefon susmuyor bu sefer. Bugün 2 tane toplantım vardı cumaya işlerimi yetiştirmeye çalışıyorum ama parmak kemiklerim bile ağrıyor kötü zamana denk geldi sıkıcaz dişimizi 🥲

Ben 10. Haftamdan beri coraspin+oksapar 0,6 kullanıyorum. Pıhtılaşma gen mutasyonu var.
Ben de coraspini 4.haftadan 16 ya kadar kullandım kanamam olunca doktor kesti 20.haftada tekrar başladım. Bu haftadan sonra da
Ben sürecin başından beri kullanıyorum oksapar iğneyi. Karından başladım artık karından vuramıyorum gerginlikten , elim gitmiyor yani. Koldan devam ediyorum. Saate dikkat etmek lazım diyolar ben de etmeye çalışıyorum ama 3 kez değiştirmek zorunda kaldım saatini bir türlü düzen olmadı. Doktor da bi şey olmaz dedi kendisi de bi kere akşam değil sabah 9 da vur demişti. Bi süre sabah 9 da vurdum sonra uyanamadım geve yatamadım vs şimdi 11 bazen 11.30 da vuruyorum koldan.
ben yeni aldım gün Ortası vursam ne olur ki

kızlaaar merhaba. benim ayaklarda bi sorun var yaa gebelikten mi bu bilmiyorum size de sorayım dedim. ayaklarım bildiğiniz yanıyor ve sürekli gerdirme isteği var. rahatsızım yani ama rahatsızlığı tarif dahi edemiyorum. ayaklarım çok rahatsız diyebiliyorum sadece. gece en az bi saat uğraştırıyor uyutmuyor. şuan da öyle, iş yerine terlik getirdim çorap falan sıyırdım attım. sanki damarlar çekilyo anlamadım nedir bu
Huzursuz bacak sendromu bu canım. Benim de oluyor aksamlari basliyor. Magnezyum cok iyi geliyor. Gece hic sorun yasamiyorum.

kızlaaar merhaba. benim ayaklarda bi sorun var yaa gebelikten mi bu bilmiyorum size de sorayım dedim. ayaklarım bildiğiniz yanıyor ve sürekli gerdirme isteği var. rahatsızım yani ama rahatsızlığı tarif dahi edemiyorum. ayaklarım çok rahatsız diyebiliyorum sadece. gece en az bi saat uğraştırıyor uyutmuyor. şuan da öyle, iş yerine terlik getirdim çorap falan sıyırdım attım. sanki damarlar çekilyo anlamadım nedir bu
bu dert bende aylardır var, 1,5 ay kadar önce bi tiyatroya gitmiştim. elbise altımda da külotlu çorap vardı, ara olur olmaz tuvalete koştum, çorabı çıkardım direkt çöpe attım, nasıl lanet bir durumduysa artık. zaten bu hafta bildiğin elbiseleri çorapsız açık ayakkabıyla giymeye başladım. bütün insanlar dönüp bana bakıyor ama görmezden gelmeyi seçiyorum :) ben hamileyim :p akşamları bazen kovaya soğuk su doldurup içine sokuyorum. geceleri ayaklarımın yanmasından uyuyamıyorum filan. öyle değişik bir haldeyim :)

Ben de coraspini 4.haftadan 16 ya kadar kullandım kanamam olunca doktor kesti 20.haftada tekrar başladım. Bu haftadan sonra da

ben yeni aldım gün Ortası vursam ne olur ki
bana doktor hiç saat uyarısı filan yapmadı açıkçası, prospektüste de belirtmemiş. ben her akşam 19:30a alarm kurdum, evde oluyorum o saatlerde zaten. gün ortasında da vurabilirsin bence, kendin vuramıyorsan evde birinin olduğu saate denk getir.

X