Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126
Kimse çanta hazırlamadı mı ya ben bugün çocuk için deterjan alıp hazırlamayı düşünüyorum benim 38. Haftam 15 hazirana denk geliyor ulturasonla günler doğru gidiyor kurbandan sonraya atarlar beni ama kenarda dursun diye hazırlicam belli olmaz 26da bir kere sancı gördüm kenarda dursun çanta
Canım bende hazirlamadim bizim aramızda da 6 gün var. Daha bayağı da eksiğim var. Kendime hiçbir şey almadım desem yeri. Gecelikti terlikti vs. Çanta da hazirlamadim. Bebişin eşyaları da eksik. Haftasonu biraz üstüne düşeceğim 😅 ben çok şükür agirlasmadim ya inşallah doğuma kadar böyle devam eder. Enerjik ve hareketliyim bayağı 🧿

Kimse çanta hazırlamadı mı ya ben bugün çocuk için deterjan alıp hazırlamayı düşünüyorum benim 38. Haftam 15 hazirana denk geliyor ulturasonla günler doğru gidiyor kurbandan sonraya atarlar beni ama kenarda dursun diye hazırlicam belli olmaz 26da bir kere sancı gördüm kenarda dursun çanta
Valla ben daha hazirlamadim benim dogum temmuzun ilk haftasi olur gibi o yuzden 32. Haftada hazirlamayi düşünüyorum

bana henüz çanta hazırlama güncellemesi gelmedi :KK70: sabah da onu konuştuk, büyük ihtimalle mayısta alışverişe başlayacağım, her şeyi internetten sipariş vermeyi düşünüyorum, mağaza mağaza gezmek istemiyorum. siparişler tamamlanınca da çantayı hazırlarım artık diyorum. daha çok erken gibi geldi.

bana henüz çanta hazırlama güncellemesi gelmedi :KK70: sabah da onu konuştuk, büyük ihtimalle mayısta alışverişe başlayacağım, her şeyi internetten sipariş vermeyi düşünüyorum, mağaza mağaza gezmek istemiyorum. siparişler tamamlanınca da çantayı hazırlarım artık diyorum. daha çok erken gibi geldi.
Mağazalarda çeşit az ama ben nefret ederim normalde alışverişten bebek magazalarini gezmeyi sevdim sanırım 😅😅

Eklentiler

• IMG_20240417_140349.jpg
    IMG_20240417_140349.jpg
    166,3 KB · Görüntüleme: 46
Selam kızlar pazartesi kontrolüm vardı plesentam yukari çıkmış cok şükür 🤲🏻 minigim de 1040 gram 35 cm geldi hersey yolunda bende grip olmasaydım iyiydi tabi 😅 bu arada diş eti şişmesine iyi gelen bildiginiz dogal tarifler var mı varsa atın üstüme 🥲
Ay çok sevindim inşallah bnimde çıkmıştır kaçıncı haftaddasin cnm diş eti içinde vitamin al gerçekten başka çözüm bulamadım 4 ay çektim 🤦

Bbnde hepsini sipariş galiba ya mağaza hiç gezesim yok 🤦

kızlaaar merhaba. benim ayaklarda bi sorun var yaa gebelikten mi bu bilmiyorum size de sorayım dedim. ayaklarım bildiğiniz yanıyor ve sürekli gerdirme isteği var. rahatsızım yani ama rahatsızlığı tarif dahi edemiyorum. ayaklarım çok rahatsız diyebiliyorum sadece. gece en az bi saat uğraştırıyor uyutmuyor. şuan da öyle, iş yerine terlik getirdim çorap falan sıyırdım attım. sanki damarlar çekilyo anlamadım nedir bu

Ay çok sevindim inşallah bnimde çıkmıştır kaçıncı haftaddasin cnm diş eti içinde vitamin al gerçekten başka çözüm bulamadım 4 ay çektim 🤦
27. Haftadayim canim bugun 27+2 insallah çıkmıştır seninde valla benim hic umudum yoktu çünkü pek dinlenememistim ama çıkmış şükür 🤲🏻 hangi vitamin peki ben suan d3k2 bide omega 3 kullanıyorum

X