Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    130
Kızlar erken doğum şüphesiyle hastaneye yatırıldım. Kasılmaları durdurucu iğne, bebeğin ciğerlerini geliştirecek iğne filan yapıldı. Sıvı takıldı yatıyorum bakalım.
İnşallah bişey olmaz canım moralini yüksek tut o şekilde olupta haftasını dolduran çok 🙏🏻 kaçıncı haftadasın ?

Kızlar alıntı yapamadım, 28+3 teyim de bugün 28+5 çıktı. Belirtilerim aşağı doğru aşırı basınç, sanki böyle şarr diye su gelse rahatlayıvericem, kemik batması gibi bir acı özellikle yürürken, bacaklarımı birleştirememe, bele vuran sancı, sonrasında karnımın çeşitli yerlerinde 10 dakikada bir gelen yumruk gibj kasılma.

Bu arada lütfen sohbetinize normal günlük devam edin. Sohbetin kesilmesi beni üzer. Şu an gayet iyiyim. Arada sizi okur eğlenirim🥰

Kızlar alıntı yapamadım, 28+3 teyim de bugün 28+5 çıktı. Belirtilerim aşağı doğru aşırı basınç, sanki böyle şarr diye su gelse rahatlayıvericem, kemik batması gibi bir acı özellikle yürürken, bacaklarımı birleştirememe, bele vuran sancı, sonrasında karnımın çeşitli yerlerinde 10 dakikada bir gelen yumruk gibj kasılma.

Bu arada lütfen sohbetinize normal günlük devam edin. Sohbetin kesilmesi beni üzer. Şu an gayet iyiyim. Arada sizi okur eğlenirim🥰
Çok geçmiş olsun, umarim her şey yoluna girer. Kendini çok yorma üzme kaygılanma 🥰

Ufaklık küçük bir aksiyon katmak istemiş diyelim 🥰 inşaallah gelişimini tamamlamış bir şekilde vaktinde hayırla sağlıkla kavuşursunuz canım 🌸

Ayyy ayyy kuzum ya cok gecmis olsun
Cok sukur kinikinizde iyisiniz❤️
Saglicakla vaktiyle gelsin ins bebis

Hic iyi degilim arkadaslar bende ya
Surekli yatasim var
Kolum kanadim kalkmiyor
Gün sayiyorum resmen bitsinde saglicakla kucagimiza alalim❤️
Al benden de o kadar 10 dk yürüsem pertim çıkıyo belim kalçam bıçak saplaniyo sanki evi spururken güç uygulayamiyorum resmen bu ağrılar ne olacak boyle daha da cok var dogmalarına 😫

Al benden de o kadar 10 dk yürüsem pertim çıkıyo belim kalçam bıçak saplaniyo sanki evi spururken güç uygulayamiyorum resmen bu ağrılar ne olacak boyle daha da cok var dogmalarına 😫
Valla millet zippir zippir😅
Bende kendime sayip duruyorum icimden🫣
Ins gececek bu gunler
Bakacak kimse olmasa evde
Umrum olmayacak totoyu devirip yaticam😂

Valla millet zippir zippir😅
Bende kendime sayip duruyorum icimden🫣
Ins gececek bu gunler
Bakacak kimse olmasa evde
Umrum olmayacak totoyu devirip yaticam😂
Bende ilk gebelikte zıpır zıpırmışım simdi anlıyorum 🤣 benimde bi oglum var yatmak ne mümkün gercekten ilk gebelik prenseslikmiş 😅

Gunluk isleeimi yapabiliyorum
Ama dolap iclerim
Mutfak dolaplarim vs
Surekli yapardim
Şimdi kapagini kapatip cikiyorum😂
Oyyy oyyy
Hiç umrumda değiller çoraplara kadar ütüleyen ben 4 aydır ütü yapmadım gardrobum halay çekiyor üstlere uzanamadığım için mutfak dolaplarım kan ağlıyor ama halledilir acelesi yok 🤓

X