Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Terleme vs de varsa gaz sancısı da olabilir yalancı doğum sancısından beter kıvrandırıyor. Mideni bile bozmuş olabilirsin kuzucum 🙏🏼
Midemi bozmuşm sürekli gir çık yaptım leblebi yedim o birz tutu ama çok kusuyorum valla bn bu gebelikte çok kusstum artık bogazlarim tahris olmuş kan geliyor

Çok sıklaşırsa bir doktoruna görün yada acile Sancın var mı nst de diye ona göre başka bir ilaç yada tedavi verebilir 2 tane magnezyum içmişsin ağrın olması normal değil belki bünyemiz farklıdır bilemem ama ben tek içtiğimde bile sancım dinerdi 15 20 dk ya
Midemi bozdum ya kusuyorum ama aşağıdaki sancı 4 te kesildi 8 de yatm hep lavabo bekçilik yaptm

Kızlar bebek için neler aldınız kaç tane aldınız, hangi beden aldınız ? Herkes paylaşabilirse eğer bizim içinde bir liste oluşur. TurnaBulut TurnaBulut B BirNBirE bahsettiğiniz şeyi yapabilriz belki bu şekilde.
Ben başlıyım hem eksikliklerimizi görürüz ben 2 tane yenidoğan set aldım 5 li.3 tane 3 ay alt üst takım yada tulum,3 tane jakarlı alt ve üst aldım.2 tane iç dış yeni doğan,3 tane zıbın yenidoğan,5 tane 3 aylık zıbın aldım.2 tane tek katlı Müslüm battaniye,1 tane çift ve dört katlı müslim battaniye ve penye battaniye aldım ☺️

vallahi çoğunun anladığı şeyleri ben de anlamıyorum. İçimde bir kımıltı var ama kolu mudur, bacağı mıdır, poposu mudur, başı mıdır bilmiyorum. dönmüş dönmemiş vs onları da çok anlamıyorum. kımıltı var mı var, şimdilik onunla idare ediyorum. belki ilerleyen zamanlarda bi güncelleme gelir :p
Ben de durum aynı 😁

bir şey soracağım kızlar, beşik ve puseti ikinci el kullanacak olanlar, temizliğini nasıl yaptınız? ben yıkanabilecek tüm parçaları çıkardım, yıkadım. diğerlerini de sabunlu bir bezle silerim diyordum eşim havalar güzelleşince balkonda yıkarım akşama kadar kurur dedi. bozar mıyız bilemedim yıkarsak arabayı :) sizden bi akıl alayım dedim.
Bence bir şey olmaz canım arkadaşım da yıkamıştı mis gibi olmuştu

Hıdırellez 5-6 mayıs. Maddi anlamdaki dileklerini olmuş ve eşin iş bulmuş gibi bir kağıda mor kalemle yaz ve bir gül dibine gömüp manifestle. Bak valla ben böyle şeylere inanmayan bir insandım ama oluyor gerçekten yaa. Bunu bana doktor bir arkadaş söyledi hem de 🤣 Geçen sene ilk kez yaptım oldu. Çok ilginç!
Ben sana ne dicm canm 🤣🤣kapı,zili ile uyandım börek ve
Simuit vs Siparişiniz dedi bnde rüyamı diyom içten kim yolladı diyom bizim değil adrese baktı yan komşum çıktı içeri girişim çok, aciliydi Azer Bülbül söyledim 🤣🤣🤣🤣neyi istresem kendime çekiyorum ya

evett dolap düzenleyici ve hastane çantası için hurçlar da geldi🤩🤩🤩🤩bakk ben bazıları gibi gizli gizli yapmıyorum herşeyimi paylaşıyorum B BirNBirE 🤣🤣🤣

Eklentiler

• 20240502_112041.jpg
    20240502_112041.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar iyi geceler
Sizin de bebeğiniz titrer gibi hareket ediyor mu? Aklıma takıldı. Oğlumda hareket hissetmedim çok fazla
Bu sefer hareketli ve garibime giden şeyler yapıyor. Karnım bazen titriyor
Yaa evet benimde titriyor resmen ve tuhafima gidiyor bende oglumda hic boyle bi hareket hatirlamiyorum bende doktora sormayi düşünüyordum valla

Oturup liste yapsam ben daha çok şey unuturum 😂 netten kopyala yapıştır yapılır çok zor bişey değil eklemek canım googlelayıp yapıştırcam bende varsa elinizde liste ekleyebiliriz 🫠
Ben sana hangi grubun olduğunu bulup söylerim gün içinde ordan kopyala yapıştır olabilir valla bende unutuyorum daha ne alınacak onu deftere yazıp duruyorum

X