Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Ben transferden beri hiiiç balkon yıkamadım üç tane balkonum var hiç girişemem dedim 😅 eşim yıkadı. Bugün baza altı ve gardrop işine giriştim sırtımı hissetmiyorum 🥴 buzluk hazırlığı ben de düşünüyorum ama bakalım ne zaman 😅
Buzluk düzenleyicilerden sipariş verdim çok bişey yapmicam zaten börek sarma kayınvalidemler kete yapar biraz köfte yaparım nohut haşlarım yeter 😂

B BirNBirE ya bacım diğer sayfalarda gördümde bizede örnek olsun alınacaklar ve valiz için liste paylaşır mısın sayfanın başına
PC’ye geçmem lazım onun için canım eklenebilir tabi de gerekli gereksiz çok teferruatlı o listeler kimsenin uyacağını sanmıyorum gerek var mı bilemedim internette zaten var tek tıkla çıkıyor 🤓

PC’ye geçmem lazım onun için canım eklenebilir tabi de gerekli gereksiz çok teferruatlı o listeler kimsenin uyacağını sanmıyorum gerek var mı bilemedim internette zaten var tek tıkla çıkıyor 🤓
Valla mayıs yada hazirandı emin değilim hepsinden iyi liste yapmış hastahane çantasına neler konur konusunda benim unuttuğum bir çok şeyi bile yazmış bizede hem destek olmaz mı bu konuda tabi müsait olursan zorlama yok bende internetten bir çok şey baktım ama eksik yazıyorlar ondan dedim 😁😁

Şaka gibi ya vallahi sabah bilerek yazmadım gece bende adet sancısı gibi sancı çektim hatta sağ bacağımda çekilme oldu sabaha kadar bir çok kez kalktım sancıdan dedim şimdi psikolojik olarak birbirimizi etkileriz yazmiyim son aylara girdik 2 3 kişi aynısını yaşamış benim gibi acaba havalar bir sıcak bir soğuk ondan mı yaşıyoruz hepimiz böyle

Şua resmen yalancı doğum sancısı çekiyorum ya kramplar giriyo

İçtim iki tane bugün cnm ara ara bu olyo şuan terlme lavabo hepsi eslik eti
Çok sıklaşırsa bir doktoruna görün yada acile Sancın var mı nst de diye ona göre başka bir ilaç yada tedavi verebilir 2 tane magnezyum içmişsin ağrın olması normal değil belki bünyemiz farklıdır bilemem ama ben tek içtiğimde bile sancım dinerdi 15 20 dk ya

Şaka gibi ya vallahi sabah bilerek yazmadım gece bende adet sancısı gibi sancı çektim hatta sağ bacağımda çekilme oldu sabaha kadar bir çok kez kalktım sancıdan dedim şimdi psikolojik olarak birbirimizi etkileriz yazmiyim son aylara girdik 2 3 kişi aynısını yaşamış benim gibi acaba havalar bir sıcak bir soğuk ondan mı yaşıyoruz hepimiz böyle
Bugün bitiktim ben aşırı halsizdim Allahtan ateşim falan çıkmadı 🤲 ben de havalara bağlıyorum valla petekleri yaktım ev baya soğudu çünkü

Valla mayıs yada hazirandı emin değilim hepsinden iyi liste yapmış hastahane çantasına neler konur konusunda benim unuttuğum bir çok şeyi bile yazmış bizede hem destek olmaz mı bu konuda tabi müsait olursan zorlama yok bende internetten bir çok şey baktım ama eksik yazıyorlar ondan dedim 😁😁
Oturup liste yapsam ben daha çok şey unuturum 😂 netten kopyala yapıştır yapılır çok zor bişey değil eklemek canım googlelayıp yapıştırcam bende varsa elinizde liste ekleyebiliriz 🫠

Şua resmen yalancı doğum sancısı çekiyorum ya kramplar giriyo

İçtim iki tane bugün cnm ara ara bu olyo şuan terlme lavabo hepsi eslik eti
Terleme vs de varsa gaz sancısı da olabilir yalancı doğum sancısından beter kıvrandırıyor. Mideni bile bozmuş olabilirsin kuzucum 🙏🏼

Kızlar iyi geceler
Sizin de bebeğiniz titrer gibi hareket ediyor mu? Aklıma takıldı. Oğlumda hareket hissetmedim çok fazla
Bu sefer hareketli ve garibime giden şeyler yapıyor. Karnım bazen titriyor

Kızlar iyi geceler
Sizin de bebeğiniz titrer gibi hareket ediyor mu? Aklıma takıldı. Oğlumda hareket hissetmedim çok fazla
Bu sefer hareketli ve garibime giden şeyler yapıyor. Karnım bazen titriyor
Titrer gibi de hareket ediyor
Sancimda cok oluyor
Agrimda felaket😫
Benim
Hic bi bebemde son haftalar haric hissetmedigim seyleri hissediyorum
Sanki dogurdum dogurcam
Randevuma da daha 5 gün var
Biz temmuz annelerine nolmus böyle
En agrili sancili grup
İlan ediyorum 🫣😫😂
Gülüyorum ama fenayım

Titrer gibi de hareket ediyor
Sancimda cok oluyor
Agrimda felaket😫
Benim
Hic bi bebemde son haftalar haric hissetmedigim seyleri hissediyorum
Sanki dogurdum dogurcam
Randevuma da daha 5 gün var
Biz temmuz annelerine nolmus böyle
En agrili sancili grup
İlan ediyorum 🫣😫😂
Gülüyorum ama fenayım
Benim kasılma falan yok da titreme ilginç geldi
Netten baktık kim sayfa normal diyor kimi sayfa gazdan dolayı diyor

Yaa en son beş hafta önce gittim ben kontrole o zaman söylemişti ama daha küçüktü. Bakalım cuma günü görücez inşaallah küçük hanımın neresi nerede 😅😅
Oo dönmüştür o bıdık 😸 doktor anlattıktan sonra bilirsin neresi nerde. Benimki şu minnoş elleriyle napıyosa bide tikliyim inanılmaz gıdıklanıyorum 😸 sağıma dönünce oynuyor tikimle resmen

Benim kasılma falan yok da titreme ilginç geldi
Netten baktık kim sayfa normal diyor kimi sayfa gazdan dolayı diyor
Titreme dediğin guruldama tarzı demi cnm öyleyse normaldir bende de oluyor çünkü Bağırsak guruldaması gibi böyle belki sudan kaynaklıdır hareket ettikçe sonuçta oda çalkalanıyor

Uyuyamıyorum. Uyuduğumda sıçrayarak uyanıyorum. Korku hali var. Mistik rüyalar falan da görmeye başladım. Bebeğin hareketleri bir gün çok fazla bir gün darlaya darlaya hareket ettirdim. Normal mi bunlar bana terapist yolu mu gözüktü?

X