Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    136
Geçen sene 28 ekimde öğrenmiştim hamile olduğumu, 1 temmuzda kızımı kucağıma aldım. Hamilelik çok özel, çok kıymetli. Bol bol fotoğraf çekinin, mümkünse çok uyuyun, stresinizi minimum düzeyde tutun ve hamileliğin tadını çıkartın ♥️ Bebeklerinize sağlıkla kavuşmanız dileğiyle 💐

Kızlar cici anneler merhabaa bende şöyle yerime bir geçeyim bu topikte 😄😄 ilk aşılamayla geldik buralara sat'a göre 5+4 ama aşılamaya göre de henüz 2+5 günlük bebişim. 🤣 keseyi göremedik henüz betayla takip ediyoruz aşırııı sabırsızım 🥹😂

Merhabalar benim ilk hamileliğim olacak. evde testle pozitifi bugün gördüm. son adet 24eylül. Salı günü kan vermeyi düşünüyorum. Umarım hepimiz için güzel ve olumlu bir sonuç olur

Merhabalar benim ilk hamileliğim olacak. evde testle pozitifi bugün gördüm. son adet 24eylül. Salı günü kan vermeyi düşünüyorum. Umarım hepimiz için güzel ve olumlu bir sonuç olur
inşallah sizde gebesiniz ben çok erken öğrendim 10 gün önce zaman geçmiyor son adet 26 eylül

inşallah sizde gebesiniz ben çok erken öğrendim 10 gün önce zaman geçmiyor son adet 26 eylül
Ben 20sinde test yapmıştım negatifti. Şimdi bekleyebildiğim kadar bekleyip kalp atışı için gitmek istiyorum acaba ne zaman Dr randevusu almalıyız 6 kasımdan sonra gibi düşünüyorum ama bakalım

Şuan bir belirtiniz var mı bende kasık bel ağrısı var adetin yoğun zamanlarındakine benzer bir ağrı
6 gündür bel sırt agrım çok var meme uçlarımda çok acıyor başka bişey yaşamadım henüz bide sürekli regl oldum sanyorum ama akıntı oluyor. haftaya sabretmye çalışcam ama haftaya giderim diye düşünüyorum tabi siz dayanabilirseniz 8-10 u arası belli olur diye düşünüyürum

kızlar son regl tarihim 26 eylül 18 ekim beta hcg 12 - 20 ekimde 38 çıktı pazartesi tekrar vermeyi düşünüyorum. Sizin değerleriniz ne durumda birde bulantısı başlayan oldumu bide kesesini gören :)

Merhaba kızlar benim son adet tarihim 25 Eylül bende bu ay tüp bebeğe başlayacaktım adet olmayı bekliyordum 4 yıldır çocuk düşünüyoruz ama hiç hamile kalamamıştım tüp bebeğe başlayacağım ay çok şükür ki mucizemle karşılaştım ve Salı günü idrar testi yaptım anında koyu iki çizgiyi gördüm hemen kan verdim beta 381 çıktı henüz doktora gitmedim Salı günü randevu aldım umarım herşey yolunda gidiyordur

Ben 20sinde test yapmıştım negatifti. Şimdi bekleyebildiğim kadar bekleyip kalp atışı için gitmek istiyorum acaba ne zaman Dr randevusu almalıyız 6 kasımdan sonra gibi düşünüyorum ama bakalım

Beta hcg 1500 üstü olunca vajinal 3500-5000 olunca karından kese görülebiliyor. 6.-7. Haftadan sonra da kalp atışı duymaya başlıyoruz. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 🥰🥰

Hastanede yaptırıyorum. Normalde 2 günde bir en az %60 srtması gerekiyor. Ama ben çok fazla kan aldırmamak için 4 günde bir yaptırmaya karar verdim.
Bende aynı kanaatteyim. Kollarım delik deşik oldu iki günde bir vermekten yarın 4.gün üzeri tekrar beta vericem bakalım ne kadar artmış en son 300 lerdeydi bebeğim 🥹
Kızlar gittiniz mi hastaneye hiç? Nasıl geçiyor süreç?
Gittim canım ama henüz çok minnak benimki beta takibi yapıyoruz 😅 çok sabırsızım hemencecik büyüsün istiyorum 🫠

X