Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126
T4üm ilk defa düşük çıktı. Napayım panik atak geçireyim mi yoksa olabilir mi? 50lik levotiron kullaniyorum bayadir. Tsh da 2,94 çikmis 2,5 falan cikardi.

Kapı süsü siparişini verdim pijama aldım hastane çıkışınıda seçtim gibi bugün yarın sipariş ederim, lohusa tacı terliği beğenemiyorum bir türlü 😤
Eksikler yavaş yavaş tamamlanıyor ve 29+0 bugün 🙂↕️
Güle güle kullan canım. Son hazırlıklar 😍😍Pijama diyip benim yaramı deştin 🤣🤣 Ayy gecelikle hic rahat edemiyorum ins ben de bulurum. Sıcakta örtünemem, bacak kapama derdim olsun istemiyorum ameliyatlı ameliyatlı. Sonda çıktıgı gibi gecelikten kurtulmam lazım.

Güle güle kullan canım. Son hazırlıklar 😍😍Pijama diyip benim yaramı deştin 🤣🤣 Ayy gecelikle hic rahat edemiyorum ins ben de bulurum. Sıcakta örtünemem, bacak kapama derdim olsun istemiyorum ameliyatlı ameliyatlı. Sonda çıktıgı gibi gecelikten kurtulmam lazım.
Ben gecelikle rahat ettim hastanede oh alttan püfür püfür yine aynı geceliklerimi giyicem 🤓
Bunu evde biri geldiğinde falan giymek için aldım ipek saten bakalım nasıl gelecek. Onun haricinde şort askılı takılırım gibi, teşekkür ederim

Ben bebise hazırlık için bu kitapları aldim kızlar. Bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler kitabını col beğendim. İçinde evde evcil hayvanınız varsa nasıl çocuğu kabul ettirebilirsiniz gibi bölümler bile var her şeyi anlatmis😁

Eklentiler

• 1000028225.jpg
    1000028225.jpg
    170 KB · Görüntüleme: 29
Benim kardeşimin eşi özelde başlamıştı. Sonra özelde 2 farklı doktorda saçma sapan problemler yaşadı bebeği aldırmaya kadar yönlendirmişlerdi. Sonra gözünü kararttı devlet hastanesine gitti, İzmirde devlet hastanesinde yaptı doğumunu. Şansımıza da başhekim akrabamız olunca kendi doktoruna denk getirildi bir şekilde. Yoksa başka bir doktor yapacaktı ve o diğer doktor sezeryan yapmak istiyordu, kendi doktoru ile normal doğum yaptı. Devlet hastanelerinde doktorunun nöbetine denk gelmeme problemi de var.
Evet o da büyük sorun. Bir doktora alışmış gidiyorsun her şeyini o biliyor ama doğum anında hoop başka biri gelince insan kendini rahay da hissedemez

Kızlar park yatağın içine yatak alan var mı?Birde çıtlı çıtlı bady oluyor ya onları Müslüm kumaş mı aldınız yaz bebeği olduğu için
Ben de pazar günü pregonun park yatağını aldım ama içine yatak almadım. K.validem yün bir döşek yapmıştı. Görümcemde de ortopedik yatak vardı onları kullanmayı düşünüyorum

Ben gecelikle rahat ettim hastanede oh alttan püfür püfür yine aynı geceliklerimi giyicem 🤓
Bunu evde biri geldiğinde falan giymek için aldım ipek saten bakalım nasıl gelecek. Onun haricinde şort askılı takılırım gibi, teşekkür ederim
Aynen ben de senin gibi yapıcam o düğmeli pijama takımından da almıştım evde kimse yokken şort askılı😀

Kızlar bu haftadan sonra (26) tansiyon yükselmesine bağlı gebelik zehirlenmesi riski gösteriyor haftalik guncelleme olarak. Benim hep tansiyonum düşer yükselmez. Her ihtimale karşı her akşam tansiyon ölçeceğim. Tansiyon yükselmesi gerçekten oluyor mu nasıl onlenebilir

Kızlar bu haftadan sonra (26) tansiyon yükselmesine bağlı gebelik zehirlenmesi riski gösteriyor haftalik guncelleme olarak. Benim hep tansiyonum düşer yükselmez. Her ihtimale karşı her akşam tansiyon ölçeceğim. Tansiyon yükselmesi gerçekten oluyor mu nasıl onlenebilir
Hayır tansiyon yükselmesine bağlı gebelik zehirlenmesi tabiri doğru gelmedi bana çünkü gebelik zehirlenmesinin belirtilerinden biri yüksek tansiyon ve protein kaçağı. Diğeri ise el yüz şişmesi yani ödem. Yüksek tansiyon sebep olmuyor yani aslında sebep ne bilinmiyor tek başına yüksek tansiyonda bişey ifade etmiyor doğal olarak.

He tamam sen ev icin. Bana hastanede lazım yaa. Eve 1 ay "closed" yazısı asacağım icin 🤣 ne giydiğimin önemi yok. Ondan sonra da zaten normal kıyafetlerimle karşılarım geleni gideni.

X