3,5 aYlik bebegim titriyor böle üsür gibi 1 2 saniye korkuyorum yardimci olun lüfen

Bos yapma abdulhamit. Nasil kaydedecek ne zaman olacagi belli olmayan seyi, 7 24 elinde telefon video mu cekecek insanlar? Uzaktan konusmasi bos atip dolu tutmasi kolay. Yasarken o kadar kolay olmuyor.
Terbiyesizliğin lüzumu var mı? İlla kendinizi belli etmek zorunda mısınız? Niye elinde telefonla video çeksin koysun bebeğin karşısına başlatsın kaydı az aklınızı kullanın ya boşuna mı verilmiş o size? Ha bebeğimin sağlığı için 7-24 videoda çekerim gerekirse adamda tutarım çektiririmde. Doktora soracak doktora götürecek kadar önemsemeyen biri bunu yaparmı tabiki yapmaz yapmamışta zaten.
Nereden biliyorsunuz yaşamadığımı müneccimlerle bir ilginiz mi var?uzaktan konuştuğumu nerenizden uydurdunuz? Benim bebeğimde ataklar geçiriyordu ben de yaşadım kayıt da aldım doktora da götürdüm gereğini ilk gün yaptım yan gelip yatmadım. Kim boş konuşuyor şu şartlarda siz mi ben mi

Terbiyesizliğin lüzumu var mı? İlla kendinizi belli etmek zorunda mısınız? Niye elinde telefonla video çeksin koysun bebeğin karşısına başlatsın kaydı az aklınızı kullanın ya boşuna mı verilmiş o size? Ha bebeğimin sağlığı için 7-24 videoda çekerim gerekirse adamda tutarım çektiririmde. Doktora soracak doktora götürecek kadar önemsemeyen biri bunu yaparmı tabiki yapmaz yapmamışta zaten.
Nereden biliyorsunuz yaşamadığımı müneccimlerle bir ilginiz mi var?uzaktan konuştuğumu nerenizden uydurdunuz? Benim bebeğimde ataklar geçiriyordu ben de yaşadım kayıt da aldım doktora da götürdüm gereğini ilk gün yaptım yan gelip yatmadım. Kim boş konuşuyor şu şartlarda siz mi ben mi
Hala sen kanka. Neyse hadi kib by.

Saka yapiyorsun heralde? Kizimin 30 40 saniye suren katilma nobetleri vardi ben bile asla videoya cekemedim. O an insanin aklina mi geliyor saniyorsunuz telefon acip video cekmek. Ne zaman olacagi belli olmayan seyi nasil video acip kaydedelim.? Sacma sapan konusmayin allah askina. Konu da elestirilecek tek sey henuz doktora danisilmamis olmasi.
Katılma nöbetlerini nasıl atlattınız veya o durumda ne yaptınız biz de yaşıyoruz aynı durumu

Katılma nöbetlerini nasıl atlattınız veya o durumda ne yaptınız biz de yaşıyoruz aynı durumu
Hic bir sey yapamadik 2.5 yaşından sonra kendiliginden gecti. Zaten en gec 3 yasta gecer demislerdi. Sadece demir takviyesini surekli kullandik eksiklik tetikliyor diye.

X