3 aylık evliyim ve mutsuzum

Tamam da siz o yaşta değilsiniz ki.
Yasin verdiği baskıyı unutuyorsunuz aile baskısı çevre baskısı yakışıklı ve iyi sandığınız bitiside kurtarıcı gözüküyor şüphelendim ve istemedim o zamanda değilim vs diye yalvardı şimdide çekiyorum.Yasin geldi baskısı yapan aile tabiki bosanmamida istemiyor ailemede herşeyi anlatamam çünkü soylemek bile acı verici ve aşağılanmış hissettiriyor.Nasil derim adam ilişki sırasında bok kokuyo der diye. vajina kokusu degisikmiste insanmış birdaha demedi ama içime oturduğu oturdu.

Evliliğin ilk aylarina nazaran gelişme var dediğim gibi yanımda gaz cikarmiyor artık ağzını açmayı yarıya indirdi.Biseyler Alirken arayıp soruyor ve kendi ihtiyacım için para verdi.
Yinede önceden yapılan ve söylenen şeyleri yiyip yutamiyorum.Vajinit olmuşum ve çok ağır acılar çektim haftalarca yanma ağrı oldu ve tekrarladı .Ağlayarak acile götür dedim kalabalık oluyo sevmiyorum dedi buz press yaptım ve ertesi gün gittik.Bu seferde ilaç parasına bozulmustu laf etmişti. Yani bilemiyorum

Yaşadıkların normal değil herkes aynısını yasamiyordur diye duymaya ihtiyacım vardı.Birileri bana hakaret edince burada sinirlenmiyorum.Evet salak bak hak ettin gör halini diyorum.

Çalışma mevzusuna gelince eşim çalışmamı elbette istiyor böylece eve daha çok para girer ve ufak harclik harici kalanı alir üstüne birde ev işi ve yemek yükü biner sırtıma elime bişey geçmez yani.Kendisi bana çok laf soktu çalış diye yoksa,başıma gelecekleri bildiğim için yanasmadim.

Bilmemek elbette var zamanla bicok şey gelişti ancak öpme konusu asla ,yorumların hepsini alintilayamiyotum ve kendisini aklayamayacagim neden yaptığını anlamıyorum acaba ben mi abartiyorum dedim hep ailem normal abartma değişir vs dediği için sabrettim hemen bosanayim istemedikleri için sanirim manipüle ediyorlar.Rezillik olmasın vs diye yoksa daha evliliğin ilk haftalari boşanmayı ciddi ciddi düşünüyordum.Cunku çok aşağılayıcı şeyler sanırım zamanla biraz hissizlesmisim yorumları okudukça farkediyorum
Ailenizin aklı başında olsa 3 aydır tanıdığınız adamla evlenmenize karşı çıkarlardı. Sevişmeyi öğretmeye gelene kadar bir sürü kusuru var adamın. Adamı tatmin edeyim derken hamile kalacaksınız bir gün. Boşanmak istemekte haklısınız. Silkelenip kendinize gelin lütfen.

Hamileliği ikimizde istemiyoruz ve dusunmuyoruz onunki daha çok parasal kaygı üzerine.Yinede şu an istememesi işime geliyor.sevismeyi ogretme kısmı benimde hevesim kalmadı zaten ama isteyince hayır demiyorum sanırım olay bundan ibaret.Vazife gibi oldu galiba bı nevi

Şarkı atmış sözleri bu kizincada komik şarkı abartiyosun vs diyo,bosanalim dediğim zamanlar oldu asla olmaz vs der.Ama gerizekalı attığı şarkıya bak sabir kalmadı bende

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-14-20-10-47-006_com.whatsapp-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-14-20-10-47-006_com.whatsapp-edit.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 81
3 aylık tanışmada evlilik kararı aldık ve evlendik bu üç ay sonunda benden iki yaş büyük ailesi beni beğenmedi çalışan bı kadın istiyolarmis ben çalışmıyorum ona nazaran kiloluyum vs kendisi özel guvenlik ve boksör antronoru evlenmeden önce Evlenmeden önce sikintilarimiz vardı ailesi isteme günü gelmek istemedi kavga vs etmişler herşeyi bana taşıyordu büyük ihtimalle benim laflarimida onlara taşıyordu ki hiç aramız iyi olmadı ailesiyle abisi vs düğüne gelmedi ablası gelmek istemedi gelin almaya vs zorla geldi olaylar olaylar ev eşyası kullanılmış eşyaların üstüne geldim yeni bı yatakodais alındı bizim borcumuz var siz yapın dedik bide mutfak dolapları çürümüş onu yaptılar o kadar kalan ıvır zıvır oda biz yaptık perdesi halısı mutfak eşyaları nevresim yorgan vs vs uzun listelemiycem hep bı para kavgası oldu kimse bişey takmadı üç bilezik istedim mehir ona bile kavga gürültü aldı salak ben iste kabul ettim aşığım ya .düğün olmadı sade nikah gelinligimi almadı kuaför parası vermedi hicbisey yapmadı.Balayina gitmedik dışarı çıkıp gezmedik ama arkslari falan arada şurada geziyoruz diye yalan söylerdi. Üç aydır evliyim dört kez felan dışarı cikmisizdir oda çok gezmemisizdir.iki aylık evliyken d.gunumde adı market pastası bile almadı bir kez olsun çiçek hediye almadi harçlık para vermez telinde lirami bitti atayım demez kendine aylık 500 lira atar int I için dışarı çık g z der bı lira vermez.Kavga edince hak etmiyosun sen iyi davranmiyosun der gece uclere kadar oyun oynar yatağa gelmez.Kizsamda değişmiyor özür diliyo agliyo ediyo sonra yine ayni iyi ravransamda değişmiyor ne yapicam ben
Üç aylık tanismada normal böyle şeyler hiç tanımıyorsunuz.. Üzüldüm sizin adınıza. Değer vermiyor. Sizde bir işe girip çalışın.

Hamileliği ikimizde istemiyoruz ve dusunmuyoruz onunki daha çok parasal kaygı üzerine.Yinede şu an istememesi işime geliyor.sevismeyi ogretme kısmı benimde hevesim kalmadı zaten ama isteyince hayır demiyorum sanırım olay bundan ibaret.Vazife gibi oldu galiba bı nevi
işememesi işime geliyor diye okuydum
her mesajınızda mide bulandırıcı şeyler yazıyorsunuz demin yine yakalandım bu da öyle sandım
ideal çift

Konuyu okuyunca size çok üzüldüm. İnanın herkesin evliliği böyle değil, sevgi böyle değil, kıymet vermek böyle değil. Nasıl katlanıyorsunuz bilmiyorum. Hele abur cubur 1 tane alıyor dediğiniz yerde şöyle düşündüm çalışmıyorsunuz ki böyle bir adamın yanında bile hala çalışmıyorsanız ve çalışsam paramı alır diyorsanız baya baya eziyor adam sizi demek ki. Ne demek alır ? Yani ortak bir birikim harcama olur da çocuk musunuz elinizden alacak. Bence siz yaşım geçiyor olsun da taştan olsun demişsiniz gibi hissettim. Çocuğunuz olursa asıl ona yazık.

X