3 aylık evlilik ne yapmaliyim

littlelonely

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2023
143
27
Ben 33 o 31 yaşında özel güvenlik boksör antronoru annesi babası ayrı annesiyle yasiyodu evi kendisinin annesinde trabzonda kirada evi vardı evlenince Trabzon'a taşındı kadın.
Tanışma söz vs evlilik herşey üç ay içinde oldu görücü usulü değil intden tanistik,Evlenmeden önce sikintilarimiz vardı ailesi isteme günü gelmek istemedi kavga vs etmişler beni yakistiramamislar galiba büyüğüm birde çalışan istiyorlarmış ben calismiyorum vs herşeyi bana taşıyordu laf olarak denen her kötü sözü duyuyordum onların haberi yoktu tabi, büyük ihtimalle benim laflarimida onlara taşıyordu ki hiç aramız iyi olmadı ailesiyle.
abisi vs düğüne gelmedi ablası gelmek istemedi gelin almaya vs zorla geldi olaylar olaylar..
ev eşyası kullanılmış bekar evi eşyaların üstüne geldim yeni bı yatak odası alındı bizim borcumuz var siz yapın dedik bide mutfak dolapları çürümüş onu yaptılar o kadar kalan ıvır zıvır oda biz yaptık perdesi halısı mutfak eşyaları nevresim yorgan vs vs uzun listelemiycem
hep bı para kavgası oldu kimse bişey takmadı üç bilezik istedim mehir ona bile kavga gürültü aldı salak ben iste kabul ettim aşığım ya .düğün olmadı sade nikah gelinligimi almadı kuaför parası vermedi hicbisey yapmadı.Balayina gitmedik dışarı çıkıp gezmedik ama arkslari falan ararsada şurada geziyoruz diye yalan söylerdi. Üç aydır evliyim dört kez felan dışarı cikmisizdir oda çok gezmemisizdir.2 aylık evliyken d.gunumde ne hediye ne pasta aldı evlenmeden önce ve sonrasında hiç hediye almadi zaten o ayrı sozdeki çiçek hariç çiçekte görmedim ailem onun d.gnunde TLF aldı onunki eskimiş diye oysa bana bunu layık gördü ,sen hak etmiyosun dedi nedeni ise eve bı önceki gün kusmustum gece üçte yatağa geldi oyun oynamaktan diye ondan ben hak etmiyormusum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece uclere kadar oyun oynadığı için kavga ettik defalarca bari gece bir buçukta gel dedim uyanıyorum gece düzgün uyuyamıyorum gelmedi pcnin kapama tuşuna bastım o tekrar açti ben kapattım vs derken itti beni sacimdan tuttu yoldu .Ne yapsam fayda etmedi oyunda sinirlenip bide agresifligini benden vikariyo bende konuşmaz yanına gelmezdem bir iki gün özür diliyo agliyo barisiyoruz.Eve biseyler alır k ndince göre alır abur cubur iki tane almaz çok kavga ettim iki tane al bari diye Cnm çeker vs daha yeni arada bı iki tane alır ama geneli kendine içecek alır koyar niye içtin der,kızıp kusunve b n o anlamda demedim der ama o manada dediği çok belli,iş yerine koyarim aldiklarini orda arkslarina ikram eder ama beni düşünmez en cok zoruma giden bişey almıştık ufak halleyler Alirken şu abi sevmeyebilir bunu demişti beni düşünmez bu adam karım neyi sever bilmez ama iş yerindekilwr benden daha değerli ne kavgalar ettim ama düzelmiyor benide dahada cezalandırmaya çalışıyor.Eve para bırakmaz bana lazım olur belki diye hiç para vermez dışarı çık gez der ama bı kahve parası vermez teline lira atayım demez k ndince aylık beş yüz lira atar teline, bl ki bazılarınıza basit gelecektir ama ben asagilanmis hissediyorum eve gelince surda toz var şunu yapmışsın yapmamissim diye hesap sorar ben eve hizmetçi olayım diyemi evlendim hayatım bundan mi ibaret

Son düzenleme:
3 aylık evlilikte yediğim içtiğim batması normal mi güya aşıktı her hafta görmeye gelirdi ayrı kalamazdı ben evlenicez sikisiyo evin dolabını yaptırmaktan vs diye cimri olduğunu düşünmemiştim bişey almamasını yapmamasını sorgulamamistim.Evl ndikten sonra yediğim içtiğim batmaya başladı kizsam kussem kufretsem hicbi ise yaramiyor

Rujum dişimi bulaşmış bana igrencsin demişti ilişkide bok kokusu geldi deyip beni rencide wtmisti vajinal ilişki gaz vs yok denecek laf mı yanımda gaz çıkarır yemek yerken ağzına elini sokar kürdan kullan diyorum yok normal diyo yemek yerken konuşur ağzındaki herşey gozukur su içerken bile şu icmen bile gicijk demişti nesi acaip olabilirki gicikmis bende dayanamayıp yaptığı igrencliklwri söyledim o zamandan beri en azından yanımda gaz çıkarmıyor

Aynı tabaktan bardaktan içmeyi sevmez çay kasigini aldığımda kızar çay kaşığı ya ağzım degmiyot ne alaka ,soda açmış iki tane içtik biraz buzdolabına koydu tekrar aldığında hangisi benimki dedim bağırıp çağırmaya başlamıştı akılsız nasıl ayrı koymadin senin ağzının değdiğini nerden bilicem avazı çıktığınca bağırdı yenisini qcsaydin madem igreniyosum bagirmaya ne gerek var

Abla çok aradınız mı birbirinizi
Adam senden tiksiniyor
Her yaptığın batıyor
Boşanmak için sebep arıyor
Sana mobing yapıyor
Niye hala evlisin? Evliliğin tehlikedr görmüyor musun bunu?

Yahu siz evli çift olarak öpüşmüyor musunuz?
Çay kaşığı nedir ki bunca şeyin yanında…

Adam seni sevmiyor istemiyor beğenmiyor
Tiksiniyor, seni kendine layık görmüyor, böyle olmasında ailesinin de etkisi büyüktür muhakkak…
Evliliğiniz baştan fiyaskoymuş

Ben 33 o 31 yaşında özel güvenlik boksör antronoru annesi babası ayrı annesiyle yasiyodu evi kendisinin annesinde trabzonda kirada evi vardı evlenince Trabzon'a taşındı kadın.
Tanışma söz vs evlilik herşey üç ay içinde oldu görücü usulü değil intden tanistik,Evlenmeden önce sikintilarimiz vardı ailesi isteme günü gelmek istemedi kavga vs etmişler beni yakistiramamislar galiba büyüğüm birde çalışan istiyorlarmış ben calismiyorum vs herşeyi bana taşıyordu laf olarak denen her kötü sözü duyuyordum onların haberi yoktu tabi, büyük ihtimalle benim laflarimida onlara taşıyordu ki hiç aramız iyi olmadı ailesiyle.
abisi vs düğüne gelmedi ablası gelmek istemedi gelin almaya vs zorla geldi olaylar olaylar..
ev eşyası kullanılmış bekar evi eşyaların üstüne geldim yeni bı yatak odası alındı bizim borcumuz var siz yapın dedik bide mutfak dolapları çürümüş onu yaptılar o kadar kalan ıvır zıvır oda biz yaptık perdesi halısı mutfak eşyaları nevresim yorgan vs vs uzun listelemiycem
hep bı para kavgası oldu kimse bişey takmadı üç bilezik istedim mehir ona bile kavga gürültü aldı salak ben iste kabul ettim aşığım ya .düğün olmadı sade nikah gelinligimi almadı kuaför parası vermedi hicbisey yapmadı.Balayina gitmedik dışarı çıkıp gezmedik ama arkslari falan ararsada şurada geziyoruz diye yalan söylerdi. Üç aydır evliyim dört kez felan dışarı cikmisizdir oda çok gezmemisizdir.2 aylık evliyken d.gunumde ne hediye ne pasta aldı evlenmeden önce ve sonrasında hiç hediye almadi zaten o ayrı sozdeki çiçek hariç çiçekte görmedim ailem onun d.gnunde TLF aldı onunki eskimiş diye oysa bana bunu layık gördü ,sen hak etmiyosun dedi nedeni ise eve bı önceki gün kusmustum gece üçte yatağa geldi oyun oynamaktan diye ondan ben hak etmiyormusum.
Evlenme motivasyonunuz neydi? Çok mu evde kalmıştınız?

Adam boşanman için elinden gelen her şeyi yapmış. En önemlisi seni değersizleştirmiş buna neden katlanıyorsun? Sevmemeyi aşkı bırakın anlattıklarınız sizden tiksindiğini gösteriyor. Bir an önce kendinizi kurtarın bence

Baştan herşey belli.bile bile lades demişsiniz.

X