3 aylık evlilik ne yapmaliyim

Yorumunuzun objektif tarafı yok, tamamen saçmalık.
Bizler burada konu açanlar bir süreliğine kendi iyi hissetsin diye gerçekliten uzak yorum yapmayız. Tam tersine küçük büyük yaptığı hatalar neyse kendin kendi bakış açımızla yorum yapmak zorundayız. Öbür türlü sırf kendini iyi hissetsin diye sahte yorumlar yaparsak yararlı olmak yerine çok büyük zarar veririz.

Ve evet hijyen önemli. Konu sahibi, açtığı konuda iki yerde hijyen konusuna değiniyor. Eğer gerçekten kişisel bakımına dikkat etmiyorsa kusura bakmayın karşıdaki kişinin saygı ve sevgisini bitirir.

Ayrıca konu sahibinin de hareketleri hiç normal değil. İnternet üzerinden tanıştığı adamla 3 ay içerinde evlenmiş. Bir gün içerinde üç tane konu açtı açtığı konularında evliliğindeki sorunları görmüyor, gördüğü tek sorun "kocam bana abur cubur almıyor" demesi.
Sinek küçüktür ama mide bulandırır buradaki olay abur cubur değil ufak şeylerin birikimi normalde sinir etmez ama birikiyor birikiyor ve o ufak şeye takiliyorsunuz.
Bir yerdede başka bı bayan kontur vwrmemesine takılmış demişti.Olay kendisine verdiği değeri bana vermeyisi dusunmeyisinde kendine aylık ,500 liralık paket alıyorsun bana üç ayda hiç sormadin lazım mi diye olayı.Yeri gelir bir tanede bana şeker alaydın oluyor ufaktir ama üzüyor degersizlik onemsenmezlik aşağılanmış hissi yaratıyor.Tek olay sizcede abur cubur mu burada ?

Hijyen konusu evet dikkat ediyorum beni uyarirsada ekstra özen gösteriyorum çok parfüm sevmem temiz olmayı sampua. Kokusunu vs daha çok severim sentetik kokuları sevmem oda kokusu vs ama yapıyorum.Makyaj yapmamı ister yaparım bu ne der yapmam ozenmiyorsun bu ne der memnun etmek çok zor.
Asla yanında gaz çıkarma geğirme ağzını açma vs yapmam onun gibi uyurken yaptıysam bilemem bilinçsiz durumdayız o sıra.Adam opusmekten tiksiniyor asla ağzını açmaz dudaklarini bastırıyor çay bardagindan çay kasigini alsam ağzıma sokmuyorum sonuçta tiksinir.Yikanan varda olmasına gerek yok onun bardağı ayrıdır ve ondan içilmez.Sabah yine sordum ben k ndimden bile tiksiniyorum yeri gelince diyor ne yapabilirim ki ? Vajina kokusu garipmis hastalığım vs yok günlük çamaşır değiştiriyorum ve wcde suyla taharet alırım peçete şurup çıkmam.Daha açık nasıl anlatmami istersiniz ? Dişlerimi iki kez fircalarim vs.Sabahla i uyanınca ağzı koksada ona bişey söylemem rencide etmemek için imtina ederim kendim ağzımı valkalarim onunki koksada yanağından boynundan öperim.Ne yapayım daha ?

Neden acele ettin evlwnmekte diyenlwr için tekrsrliyorum 30 yaş üstü olduğum için baskı büyüktü aile ve çevre baskısı erg n erkek kardeşlerle olan kavgalar vs bı yerden sonra kaçış gözüktü adamida sevdim görünüşü duruşu çekici geldi cimriliginden şüphelendim ama reddetti inandım sanırım inanmak istedim vahamiyetini göremedim.Konular onayda gözüküyordu bir gün arayla aynısını yazdım reddedildi silindi sanıp sonra ucude onaylandi.
Bana kizilmasini şahsi aşağılanma almıyorum çözüm arıyorum bı mal olmadığını söylenmesine onaylanmaya ihtiyacim var çünkü bende bı yerden sonra hissizlesmisim tepkilerim donuklasmis.Cocuk konusu gündemde değil istemiyoruz.Ayrilacakdam bile üç aylık evliyken boşandılar desinler istemiyorum sonuna kadar denedim düzelmedi diyebileyim kafamda soru işaretleri acabalar olmasın diye uğraşıyorum.Aileyide ikna etmek lazım bu durumda.Yeri geliyo annem sığınma evine git gelme bozma yuvani diyor.Onada açıkça anlatamıyorum utanıyorum adamın yaptıklarından diyorum.

Yeri geliyor insanlar hediye almayislarina takılıyor normalde çok gerekli birşey değil ama ifade ettiği şeye takılıyoruz değil mi ?Tek sorun abur cubur diyorsunuz ancak burdaki sıkıntı aynı şey değil mi Bize değer vermiyor mu ,maddi olmak zorunda değil hicmi umursamiyor vs olay hediyemidir abur cubur belki kontur belki dışarı çıkma liste uzar gider değer görmeme duygusu degilmidir?

Rüyasında onu aldattigimi görmus bikac gün önce rüya tabirlerine bakiyodu sarıldı uzunca süre yatakta etkisinde kalmış ,ki kimseyle konuşmak evden adımımı atmam markete bile çıkmam o gider.cok nadir ekmek almaya cikiyorum.Tel vs ortada ne alaka böyle bı rüya.
Dün muhabbet ederken iş arkadasini sordum laf olsun diye kendisi bahsetmisti bikac kez ne oldu diye b nde sordum eşiyle boşanma durumundaymis kaynana büyü yapti mis vs diyomus vs vs.Cokta onemsedigim birşey değil öylesine sordum ve sinirlendi neden bana başkasını soruyorsun diye ivecek vardı eli çarptı döküldü vs
Bunda sinirlenecek ne var sen hep anlatiyosun sordum görmediğim tanimadigim adam ne gariplik var bunda.
Nerden tutsam elimde kaliyo.

Sinek küçüktür ama mide bulandırır buradaki olay abur cubur değil ufak şeylerin birikimi normalde sinir etmez ama birikiyor birikiyor ve o ufak şeye takiliyorsunuz.
Bir yerdede başka bı bayan kontur vwrmemesine takılmış demişti.Olay kendisine verdiği değeri bana vermeyisi dusunmeyisinde kendine aylık ,500 liralık paket alıyorsun bana üç ayda hiç sormadin lazım mi diye olayı.Yeri gelir bir tanede bana şeker alaydın oluyor ufaktir ama üzüyor degersizlik onemsenmezlik aşağılanmış hissi yaratıyor.Tek olay sizcede abur cubur mu burada ?

Hijyen konusu evet dikkat ediyorum beni uyarirsada ekstra özen gösteriyorum çok parfüm sevmem temiz olmayı sampua. Kokusunu vs daha çok severim sentetik kokuları sevmem oda kokusu vs ama yapıyorum.Makyaj yapmamı ister yaparım bu ne der yapmam ozenmiyorsun bu ne der memnun etmek çok zor.
Asla yanında gaz çıkarma geğirme ağzını açma vs yapmam onun gibi uyurken yaptıysam bilemem bilinçsiz durumdayız o sıra.Adam opusmekten tiksiniyor asla ağzını açmaz dudaklarini bastırıyor çay bardagindan çay kasigini alsam ağzıma sokmuyorum sonuçta tiksinir.Yikanan varda olmasına gerek yok onun bardağı ayrıdır ve ondan içilmez.Sabah yine sordum ben k ndimden bile tiksiniyorum yeri gelince diyor ne yapabilirim ki ? Vajina kokusu garipmis hastalığım vs yok günlük çamaşır değiştiriyorum ve wcde suyla taharet alırım peçete şurup çıkmam.Daha açık nasıl anlatmami istersiniz ? Dişlerimi iki kez fircalarim vs.Sabahla i uyanınca ağzı koksada ona bişey söylemem rencide etmemek için imtina ederim kendim ağzımı valkalarim onunki koksada yanağından boynundan öperim.Ne yapayım daha ?

İnternet üzerinden 3 ya içinde hiç tanımadığınız bir adamla evlenirseniz olacağı ne yazık ki bu
Yanlış anlamayın internet üzerinden yapılan evliliklere asla karşı değilim ki zaten neredeyse artık bütün evlilikler bu şekilde oluyor. fakat iyi tanımada ve kısa sürede içerisinde sosyal ağlar üzerinden yapılan evliliklerde aradaki bağ kurulmuyor. Ve ne yazık ki sonucun kötü olma olasılığı artıyor. Bu yüzden, en az bir sene tanıdıktan sonra bir yola girmeniz daha doğru olurdu.

Eve biseyler alır k ndince göre alır abur cubur iki tane almaz çok kavga ettim iki tane al bari diye Cnm çeker vs daha yeni arada bı iki tane alır ama geneli kendine içecek alır koyar niye içtin der

,iş yerine koyarim aldiklarini orda arkslarina ikram eder ama beni düşünmez

ufak halleyler Alirken şu abi sevmeyebilir bunu demişti beni düşünmez bu adam karım neyi sever bilmez ama iş yerindekilwr benden daha değerli

Eve para bırakmaz bana lazım olur belki diye hiç para vermez dışarı çık gez der ama bı kahve parası vermez teline lira atayım demez k ndince aylık beş yüz lira atar teline,

Rujum dişimi bulaşmış bana igrencsin demişti ilişkide bok kokusu geldi deyip beni rencide wtmisti vajinal ilişki gaz vs yok denecek laf mı

Aynı tabaktan bardaktan içmeyi sevmez çay kasigini aldığımda kızar çay kaşığı ya ağzım degmiyot ne alaka ,soda açmış iki tane içtik biraz buzdolabına koydu tekrar aldığında hangisi benimki dedim bağırıp çağırmaya başlamıştı akılsız nasıl ayrı koymadin senin ağzının değdiğini nerden bilicem avazı çıktığınca bağırdı yenisini qcsaydin madem igreniyosum bagirmaya ne gerek var

soda açmış iki tane içtik biraz buzdolabına koydu tekrar aldığında hangisi benimki dedim bağırıp çağırmaya başlamıştı akılsız nasıl ayrı koymadin senin ağzının değdiğini nerden bilicem avazı çıktığınca bağırd

sevmiyor desem adam
yukarıdakileri siz yazdınız. şimdi bu adam sizi seviyor mu

Bu ne ya ? Böyle bir adamla nasıl aynı evi paylaşıyorsunuz size yazık değil mi ? Böyle evliligi bırak ev arkadaşlığı bile olmaz. Kaçın kurtarın kendinizi.

Üç aylık evlilikte düzeltmek için uğraşmadan beklemeden fevri karsr vermekten cekindigim için cekilecek yanida yok sogudumda ama çevre baskısı ailenin bosanmayisimi istemeyisi düzeltme ve degistirebilme yoluna gidiyirum adamı mumkunmu Onuda bikmiyorum çok unutluda değilim

Bu konuya ara ara girip bakıyorum. Bende travma etkisi yarattı resmen.

Hayatımda gördüğüm en rezil evliliklerinden biri. En berbat kocalar listesinde ilk 3e girer ve hatta zirveyi zorlar.

Burada okuduğum konularda gördüğüm en hayvanımsı koca. Bir primat bile değil. Asla evrim sürecine girememiş. Insan olamamış iğrenç bir canlı. Bir parazit gibi bi şey.

Tahayyül dahi edemeyeceğim şeyleri konu sahibi yaşıyor. Ama durumun vahametinin farkında bile değil.

Sizi sevmek bi yana sizden tiksiniyor ve bunu belli etmeme gibi bi çabası da yok. Umrunda bile değil. Siz onu boşamasanız da o sizi boşayacak . Buna inanın.

Bu evlilik hemen bitmeli değil, asla başlamamış olmalı. Bu canlı birilerinin kocası olmamalı değil, bu canlı erkek olmak şöyle dursun insan dahi sayılıyor olmamalı .

Konu sahibi seninle empati yapmaya çalışıyorum ama o kadar uc şeyler anlatıyorsun ki empati yeteneğimi zorluyorum ama olmuyor. O noktaya gelemiyorum.

Nasıl bir gözünü karartıp evlenmektir bu. Insan kör olsa, sağır,dilsiz ve hatta zihinsel engelli olsa bunu koca diye koluna takmaz. Derhal boşanın.

Şimdi şu an boşanın. Ben bu iğrenç konuyu okumamış olmayı diliyorum siz evlilik adını koyduğunuz bu berbat şeyi sürdürmeye çalışıyorsunuz.

Sizin için çok üzüldüm gerçekten. Birinden beddua mı aldınız da bu canlı ile evlenme gafletinde bulundunuz? Bu her insanın kolayca rastlayacagi bir bela değil evlerden ırak.

Ay bu ne. Hepsini okumak istemedim. Korku filmi gibi. Biz okurken içimiz kalktı, siz bu hayatı yaşıyorsunuz bir de. Nolur kendinize bunu yapmayın. Konuyu bu sözleri duymak ve her şeyi kafanızda netleştirmek için açtığınızı varsayıyorum. Lütfen kendinizi kurtarın bundan. Evlilik böyle bir şey değil. Ev arkadaşları bile böyle davranmaz birbirine.

Değişmez. Hem siz kimseyi değiştirmekle de yükümlü değilsiniz. Aileniz, çevreniz mi her gün o yatağa, o eve giriyor? Yapmayın. Bir yolunu bulursunuz kendinize bir hayat kurmak istediğiniz takdirde.
Üç aylık evlilikte düzeltmek için uğraşmadan beklemeden fevri karsr vermekten cekindigim için cekilecek yanida yok sogudumda ama çevre baskısı ailenin bosanmayisimi istemeyisi düzeltme ve degistirebilme yoluna gidiyirum adamı mumkunmu Onuda bikmiyorum çok unutluda değilim

Tabiri caizse adam leş gibi bir tip.
Boşanırsiniz ve bosanmazsiniz size kalmış ama size önerim korunun ve kesinlikle bu adamdan çocuk yapmayin. Hapti, implantti, iğneydi bir çözüm bulun.

Bugün yine dikkat etmedi rahatladı sanırım uyarayım dedim ve normal diyor e sen bende en ufak şeyde tiksinirken kendi yaptığın normal geliyor.Degismesi için çaba göstermesi lazım ama herşeye ama herşeye normal diyor.Ben yoruldum.Bosansam benden her esirgedigini diğerine yapacak bende yontabildigimi yonttugumla ömrümü torpuledigimle kalicam.Her gün halime uzuluyorum.
IMG_20231116_180811.jpg

X