3 aylık evliyim ve mutsuzum

Cool.
Yakışıklı
Kaslı
Boksör antrenörü
Uzun kirpikli...
Bunlar vardi ve tamamdi senin için.
👍
Otuz yasin verdiği evde kalmış baskısı,cimriliginden suphelenip ayrılmayı düşündüm oda değilim valla billa deyince inandım en azından şüphelendim çokta salak değilmişim diye avunayim napiyim.

Dışına aldanmayın hanimlar bu salağı dışardan görünce bişey sanıp ağzına düşüyorlar ama evdeki halini ben bilirim gaz çıkarırdı yanımda yemek yerken ağzı açıp yerde herşeyi görürdüm bakamazdim yüzüne dişine bişi takılsa elini sokardi.Sigara iciyo balgam yapıyo Allah'ım ben soklardayim birde bana rujum disime gelince iğrenç demesin mi nasıl zoruma gitmisti ilişki esnasında bok kokusu geliyo demesi,vajinal ilişki ters olmuyor asla ve gaz çıkarma vs olmadı, rencide etmesi, şu icmen bile gıcık demişti suyu icmemde ne varsa sapirdatamayacagima göre açtum ağzımı yumdum gözümü saydım yaptıklarını neyseki artık gaz çıkarmıyor ağzındaki herşeyi görmüyorum sozlukuk vs ben bunları görmemiştim ya nasıl bilebilirdimki

Son düzenleme:
Öff bu ne ya midem bulandı. Böyle adam komşum olsa yüzüne bakmam millet aşık olup yatağına sokuyor.
ben bunları görmemiştim ya nasıl bilebilirdimki
Şaka mı yapıyorsunuz? 3 ay içinde internetten tanışılan adamla acele acele evlenilince ne olacaktı? Neyse en azından harçlık kapmayı garantilemişsiniz.

Şöyleki cinsel olarak hiç sıkıntı yok günlük beraber oluyoruz iç giyim var tabiki ama ilgisini çekmiyor açıkçası koku vs şekerli sever ben sevmediğim halde aldım sikiyorum çarşaflar herzaman temizdir vsvs vajinit oldum ondan sonra biraz azaldı diyebilirim iki gün maks üç günde beraber oluyoruz ancak cinsellik boşalma anından sonra asıl bı duygu durumu değişiyor iyi manada değil zamanla bı tık duzeldi sanırım.Degisik huyları var asla opusmez çocuk gibi dudak dokunduruyor tiksiniyor aynı bardak kaşığı geç caynkway kaşığını calsam bile tiksiniyor, ailesi evlendikten sonra evimizin içine girmedi annesi Trabzon'da ablası yakınımda ama gelmez gitmez aramaz kafam rahat tek sorun eşimin odunlugu uzunce ağlar sızlar özür diler yalvarır bildiğin ama bikac gun sonra yine ayni ve ben asamiyorum sinirlenince ondan nefret ediyorum öfkem asla azalmiyor herşeyi sayıyorum kufrediyorum canımı yaktığı kadar acitmaya valisiyorum vs boşanmayı bile düşündüm ama ailem asla istemiyor değişir düzelir diyolar.
Boşanmayı bile diyecek bir durum yok bence ortada. Aşk evliliği desem değil mantık alır yanı yok zaten. Her şeyi görerek evlenmişsiniz. Sürdürecekseniz de değişir beklentisiyle değil alışırım beklentisiyle sürdürün.

Dışına aldanmayın hanimlar bu salağı dışardan görünce bişey sanıp ağzına düşüyorlar ama evdeki halini ben bilirim gaz çıkarırdı yanımda yemek yerken ağzı açıp yerde herşeyi görürdüm bakamazdim yüzüne dişine bişi takılsa elini sokardi.Sigara iciyo balgam yapıyo Allah'ım ben soklardayim birde bana rujum disime gelince iğrenç demesin mi nasıl zoruma gitmisti ilişki esnasında bok kokusu geliyo demesi,vajinal ilişki ters olmuyor asla ve gaz çıkarma vs olmadı, rencide etmesi, şu icmen bile gıcık demişti suyu icmemde ne varsa sapirdatamayacagima göre açtum ağzımı yumdum gözümü saydım yaptıklarını neyseki artık gaz çıkarmıyor ağzındaki herşeyi görmüyorum sozlukuk vs ben bunları görmemiştim ya nasıl bilebilirdimki
Ya öyle bi anlattın ki gidip kocanı ben boşicam şimdi 🤮 bacııııı daha fazla anlatma dur 😀😀😀

Şu yazdıklarınızı sakince teker teker okuyun lütfen
Ne diye evli kalacaksınız bu hanzoyla
Boşanın bitsin, düzelecek tutacak yeri yok bunun

Ailesine inat acele ettik eğer bekleseydik kesin ayrilirdik evlendigimdede çok söyledim asla olmazdı diye.
Anne babası ayrı ve anneyle büyümüş abi abla denklemde değil evlendikleri için anneside bı değişik yetiştirmiş babası yok diye haliyle evlenirken annesi başımıza kalcak diye istemediler diğer ilişkilerinde oğlanın bozmuslar benimkinide bozcak diye ikimizde acele ettik keşke bozsalarmis
Annesi nasıl değişik yetiştirmiş olabilir ki?

Düz opuyo çocuk gibi daha öncede öyleydi ama ben evlenmedigimiz için opmuyor saniyodum ne bileyim hahaha.Cekinir hala yanımda çıplak durmaz yüzüme bakamaz kızarır yüzünü çevirir garip huyları çok.Eksik hissediyorum ve açıkçası eski isteğimi kaybettim farkında değil tabiki vücudumda o bölgeye asla elini sürmüş değildir msla ben anlamıyorum açıkçası sevmiyor desem adam ondan ayrı uyudugumda çok sinirlenir en sinirlendiği şey bu kizdigimda ayrı yatakta uyumam vardiyalı çalışıyor gündüz uyuyacagi zaman yanımda yat en azından uyuyana kadar der ben anlamiyorum açıkçasi
Sevişmeyi bilmiyor o zaman.öğretmeye çalışsaydın.

Şöyleki cinsel olarak hiç sıkıntı yok günlük beraber oluyoruz iç giyim var tabiki ama ilgisini çekmiyor açıkçası koku vs şekerli sever ben sevmediğim halde aldım sikiyorum çarşaflar herzaman temizdir vsvs vajinit oldum ondan sonra biraz azaldı diyebilirim iki gün maks üç günde beraber oluyoruz ancak cinsellik boşalma anından sonra asıl bı duygu durumu değişiyor iyi manada değil zamanla bı tık duzeldi sanırım.Degisik huyları var asla opusmez çocuk gibi dudak dokunduruyor tiksiniyor aynı bardak kaşığı geç caynkway kaşığını calsam bile tiksiniyor, ailesi evlendikten sonra evimizin içine girmedi annesi Trabzon'da ablası yakınımda ama gelmez gitmez aramaz kafam rahat tek sorun eşimin odunlugu uzunce ağlar sızlar özür diler yalvarır bildiğin ama bikac gun sonra yine ayni ve ben asamiyorum sinirlenince ondan nefret ediyorum öfkem asla azalmiyor herşeyi sayıyorum kufrediyorum canımı yaktığı kadar acitmaya valisiyorum vs boşanmayı bile düşündüm ama ailem asla istemiyor değişir düzelir diyolar.
Diğer yorumlarınızı da okudum, çok şaşkınım hayattan soğudum hissi verdi. Yani canım, kocan senden tiksinecekse ilişkiye de girmesin o zaman. Tek zevki boşalmak mı yani cok saçma. Ya insan sevdiği insandan tiksinemez bence. Herkes bardak, kasık çatal tiksinir ama karısından veya kocasından asla tiksinemez. Öpüşmek karşıdakine olan sevgiyi hissettirir. Zaten o anda farkedersin başkasına değemeyen dudaklarm şimdi başkasının dudaklarında ve tiksiniyorum dersin karşındakine bu mesajı alır. Hani kendi hijyenine güvenmiyor, ağzı kokuyor utanıyor ondan dicem de yok açık açık tiksindigini söylemiş. Zaten hicbiseyden utanan birisi değil. Bundan da utanmaz. Bacım ne diyeyim sana bilmiyorum Allah sabır versin, düzelir mi sanmam. Ama bir an önce bu durumları aşması terbiyeli, seviyeli davranması gerekiyor evet değişmez ama senin yanında seviyesine dikkat etmeli. Seni kukla olarak kullanıyor sanki sadece gece kullanmak için bu beni bile çok sinirlendirdi. B*k kokusu geliyor ne ya, kendisi ortalıkta gaz çıkarırken senin rahatsız olabilcegini takmadan utanmadan koku var diyor. Ben olsam biraz c*nsellikle cezalandirirdim yalvarmasinin nedeni de bu bence. Kusura bakma lütfen. Tabi dini acidan böyle yapmak uygun degil ama bilmiyorum başka ne diyeceğimi...

Sevişmeyi bilmiyor o zaman.öğretmeye çalışsaydın.
Bilmemek elbette var zamanla bicok şey gelişti ancak öpme konusu asla ,yorumların hepsini alintilayamiyotum ve kendisini aklayamayacagim neden yaptığını anlamıyorum acaba ben mi abartiyorum dedim hep ailem normal abartma değişir vs dediği için sabrettim hemen bosanayim istemedikleri için sanirim manipüle ediyorlar.Rezillik olmasın vs diye yoksa daha evliliğin ilk haftalari boşanmayı ciddi ciddi düşünüyordum.Cunku çok aşağılayıcı şeyler sanırım zamanla biraz hissizlesmisim yorumları okudukça farkediyorum

Diğer yorumlarınızı da okudum, çok şaşkınım hayattan soğudum hissi verdi. Yani canım, kocan senden tiksinecekse ilişkiye de girmesin o zaman. Tek zevki boşalmak mı yani cok saçma. Ya insan sevdiği insandan tiksinemez bence. Herkes bardak, kasık çatal tiksinir ama karısından veya kocasından asla tiksinemez. Öpüşmek karşıdakine olan sevgiyi hissettirir. Zaten o anda farkedersin başkasına değemeyen dudaklarm şimdi başkasının dudaklarında ve tiksiniyorum dersin karşındakine bu mesajı alır. Hani kendi hijyenine güvenmiyor, ağzı kokuyor utanıyor ondan dicem de yok açık açık tiksindigini söylemiş. Zaten hicbiseyden utanan birisi değil. Bundan da utanmaz. Bacım ne diyeyim sana bilmiyorum Allah sabır versin, düzelir mi sanmam. Ama bir an önce bu durumları aşması terbiyeli, seviyeli davranması gerekiyor evet değişmez ama senin yanında seviyesine dikkat etmeli. Seni kukla olarak kullanıyor sanki sadece gece kullanmak için bu beni bile çok sinirlendirdi. B*k kokusu geliyor ne ya, kendisi ortalıkta gaz çıkarırken senin rahatsız olabilcegini takmadan utanmadan koku var diyor. Ben olsam biraz c*nsellikle cezalandirirdim yalvarmasinin nedeni de bu bence. Kusura bakma lütfen. Tabi dini acidan böyle yapmak uygun degil ama bilmiyorum başka ne diyeceğimi...

Pis degilimdir dişimi günde iki kez uzun fircalarim zevk alıyorum sanırım elimde fırça evde dolana dolana fırçalamayı ona bile laf ederdi ne çok fircaliyosun vs diye kendi günde bı kez fırçalar.
Neye laf ettiyse düzeltmeye çalıştım ama çok kırıcı aşağılayıcı bu insanın diğer uzun ilişkileri nasıl yutumuste ben yurutemiyorum diyorum kendime sürekli.
Ağlayınca özür dileyip kapanınca ayaklarıma acıyorum yine nesi eksikse yapıyorum yemeği istekleri vs

X