3 aylık evlilik ne yapmaliyim

Ohalar ohası!

Elf olmayan gözlerim bunlari okuyor olamaz. Kendisi yaninizda gaz çıkarıp, ağzını açarak yemek yiyecek o mide bulandırmiyor ama siz başlı başına bakteri yuvasısiniz ona göre. Her yerinizden igreniyor, cinsellik yaşarken kotu kokular geliyor diyor ama sizden ayrı uyuyamiyor.

Beynim yandı ne yazacağını sasirdim

yani konuyu açıp ışık hızında uzaklaşıyorsunuz hemde 3 tane konu çok entresan cevabı arkadaşlar vermiş zaten
Ah ah yorumlarimda okunsa keşke yeni üyelik olduğu için konularim onayda bekliyordu bir gün ara ile açtım çünkü onaylanmadilar sandım sonra peş peşe onaylanmis kacmarik bayagida cevp yazdım konulara

Adam psikolojik vaka. Boşan boşan boşan boşan. Delirdin mi orada duruyorsun?
Adamda binbir iğrençlik, seni parasız bırakıyor (ekonomik şiddet), senin ağzının değdiği şeyden tiksiniyor da nasıl sevişiyor seninle it! Kusura bakma ama başka bir laf diyemedim çok sinirlendim. Üstelik sana şiddet uyguluyor. Bununla evliliği sürdürme motivasyonun ne? Oyun bağımlısı, psikolojik hasta bir adamla ne halt yemeye evlisin. Konu bile açmasaydın çünkü sorunların farkındasın. Ver bir avukata çatır çatır boşa bunu. Anladın mı? Yapacağın şey bu!

Ohalar ohası!

Elf olmayan gözlerim bunlari okuyor olamaz. Kendisi yaninizda gaz çıkarıp, ağzını açarak yemek yiyecek o mide bulandırmiyor ama siz başlı başına bakteri yuvasısiniz ona göre. Her yerinizden igreniyor, cinsellik yaşarken kotu kokular geliyor diyor ama sizden ayrı uyuyamiyor.

Beynim yandı ne yazacağını sasirdim
Çocukluğumdan beri böyleyim tiksinirim diyor.Aklayamaywcagim kendisini ,ilişki sırasında nasıl bok kokusu gelir bilemiyorum vajinal sonuçta , o kadar çok dayanmaya calistimki artık sinirlerim boşalıyor ağlayıp birden avazım çıktığınca bağırıyorum.Daha bı çok yaptığı şey var ve asla anlamıyor ben bişey yapmadım ki diyor yada karşıma geçip ağlıyor.Duzelicem diyor ailem yeni evlendin boşanma gelme diyor.Sacmaliklar silsilesi.

Abisi gelmedi tek diğerleri geldi ancak dediğim gibi saymiyorlar n beni ne onu isimede geldi açıkçası evime karisamazlar dedim.Karismiyorlarda zaten.

Senin agzinin degdigi sodayi icmiyor ama seninle yataga girebiliyor
Hasta bu adam
Yatağa giriyor ancak çocuk gibi dudağını dokundurup öpüyor.vsjinama asla dokunmamistir.Sevisme olmuyor gibi birşey snlamadiig ben soğuyorum böyle soyledim cekingenlik yapmadım ama adam bı garip diyorum ya hala soyundugunda yüzümü kapatır bakmamı istemez saklayacagi bı vücududa yok daha yeni yeni alışıyor ciplakligs eskiden daha beterdi.Ciplak durma der msla banada vs vs Ve dediğim gibi istisnasız iki günde bir.Adetliyim rahat bırakmıyor yapamıyoruz üzülüyorum diyor msla kandanda tiksinir bu sayede rahatım tabiki

Adam psikolojik vaka. Boşan boşan boşan boşan. Delirdin mi orada duruyorsun?
Adamda binbir iğrençlik, seni parasız bırakıyor (ekonomik şiddet), senin ağzının değdiği şeyden tiksiniyor da nasıl sevişiyor seninle it! Kusura bakma ama başka bir laf diyemedim çok sinirlendim. Üstelik sana şiddet uyguluyor. Bununla evliliği sürdürme motivasyonun ne? Oyun bağımlısı, psikolojik hasta bir adamla ne halt yemeye evlisin. Konu bile açmasaydın çünkü sorunların farkındasın. Ver bir avukata çatır çatır boşa bunu. Anladın mı? Yapacağın şey bu!
Valla sen yanlış anladın diyor ağlıyor.Acaba diyorum ben mi abartiyorum.
Yeri geliyor babam yok öksüzum sevgi görmedim nasıl gosterecegimi bilmiyorum diye vicdan yaptırıyor.
Hep bı acabalar ve aşağılanmış hissinin ortasında bocaliyorum.Degistirip düzeltmeye çalışıyorum bazı şeylerde gelişme var ama tabiki tarafsız bı bakışa ihtiyscim vardı.Cunku ailem boşanmayım istedikleri için sürekli normal değişir para istiyosan biz verelim vs diye diye itelediler

Valla sen yanlış anladın diyor ağlıyor.Acaba diyorum ben mi abartiyorum.
Yeri geliyor babam yok öksüzum sevgi görmedim nasıl gosterecegimi bilmiyorum diye vicdan yaptırıyor.
Hep bı acabalar ve aşağılanmış hissinin ortasında bocaliyorum.Degistirip düzeltmeye çalışıyorum bazı şeylerde gelişme var ama tabiki tarafsız bı bakışa ihtiyscim vardı.Cunku ailem boşanmayım istedikleri için sürekli normal değişir para istiyosan biz verelim vs diye diye itelediler
Bu adam düzelmez. Boşuna uğraşma. Bilmem kaç yaşına kadar ailesinin vermediği eğitimi sen hiç veremezsin. Evrimini tamamlamamış bir dağ ayısı ile boşa vakit öldürüyorsun.

Ailen de şunu iyi anlasın, sen şuanda psikolojik şiddet görüyorsun. Fiziksel şiddet de uygulamış. Sana para verebilirler ama bu yaşadığın şeyleri nasıl unutacaksın?

Bu adamdan koca olmaz. Sakın çocuk filan yapayım deme. Gelecekten yazıyorum. En baba aşk bile bitiyor ölüyor. Bütün iyi duyguların ölecek. Boşanmak dışında yolu yok. Şansımı denerim diyorsun şimdi sen. Ama ne olacak diyim sana. Geçen günlerin boşuna ziyan olacak. Ömrünü b*k gibi bir kocaya harcadığın her saniyesine pişman olacaksın.

Ben 33 o 31 yaşında özel güvenlik boksör antronoru annesi babası ayrı annesiyle yasiyodu evi kendisinin annesinde trabzonda kirada evi vardı evlenince Trabzon'a taşındı kadın.
Tanışma söz vs evlilik herşey üç ay içinde oldu görücü usulü değil intden tanistik,Evlenmeden önce sikintilarimiz vardı ailesi isteme günü gelmek istemedi kavga vs etmişler beni yakistiramamislar galiba büyüğüm birde çalışan istiyorlarmış ben calismiyorum vs herşeyi bana taşıyordu laf olarak denen her kötü sözü duyuyordum onların haberi yoktu tabi, büyük ihtimalle benim laflarimida onlara taşıyordu ki hiç aramız iyi olmadı ailesiyle.
abisi vs düğüne gelmedi ablası gelmek istemedi gelin almaya vs zorla geldi olaylar olaylar..
ev eşyası kullanılmış bekar evi eşyaların üstüne geldim yeni bı yatak odası alındı bizim borcumuz var siz yapın dedik bide mutfak dolapları çürümüş onu yaptılar o kadar kalan ıvır zıvır oda biz yaptık perdesi halısı mutfak eşyaları nevresim yorgan vs vs uzun listelemiycem
hep bı para kavgası oldu kimse bişey takmadı üç bilezik istedim mehir ona bile kavga gürültü aldı salak ben iste kabul ettim aşığım ya .düğün olmadı sade nikah gelinligimi almadı kuaför parası vermedi hicbisey yapmadı.Balayina gitmedik dışarı çıkıp gezmedik ama arkslari falan ararsada şurada geziyoruz diye yalan söylerdi. Üç aydır evliyim dört kez felan dışarı cikmisizdir oda çok gezmemisizdir.2 aylık evliyken d.gunumde ne hediye ne pasta aldı evlenmeden önce ve sonrasında hiç hediye almadi zaten o ayrı sozdeki çiçek hariç çiçekte görmedim ailem onun d.gnunde TLF aldı onunki eskimiş diye oysa bana bunu layık gördü ,sen hak etmiyosun dedi nedeni ise eve bı önceki gün kusmustum gece üçte yatağa geldi oyun oynamaktan diye ondan ben hak etmiyormusum.
Siz dinlemeyeceksiniz bence bu devranı böyle sürdüreceksiniz ki bu kadar olmazdan olur muyuzu arıyorsunuz sanırım .

Yakında bir de hamilelik havadisiniz olur .Keşke diye ayrılmak için bugünleri arayacaksınız .

Sonrası bir cocuk olacak iki cocuk ,sonrası sonrası..Derken derken …
Hep aynı hikaye işte ..

Hayatınız İ Ş K E N C E ve kocada normal olan tek zerre yok .

İnternet üzerinden tanışıp bu kadar kısa sürede evlenmek nasıl bir mantıktır anlamak zor. Her şeyiniz batmaya başlamış ona, muhtemelen en kısa süre de boşanırsınız öyle görünüyor.
Birde gerçekten hijyen kurallarına dikkat ediyormusunuz.
Kocaman konu da bir ton abuk subuk adamın yaptığı şey arasından hijyenini mi sordunuz ????

Evet derse nasıl bi çıkarım olacak ??Pis ve ahlaksız kocaya temiz mi lazımdı ?

Konu sahibi sizin bu sorunuzdan sonra umarım kendini yetersiz hissedip hatayı kendinde aramaz.

Normalde şu üç ayda sizin bu adamı 3 kere boşamış olmanız lazımdı. Kendinizi sevin, şöyle üç kuruşluk dağ ayılarına ezdirmeyin.

Adam normal değil anlamanız için daha ne yapması gerekiyor acaba?herşeyi o kadar aceleye getirmişsiniz ki yangından mal kaçırır gibi tanımadan etmeden evlenmişsiniz.böyle evlenenlerin bizim ülkede pek kıymeti olmuyor.3 ayda o kadar kötü şeye ne diye hala oradasınız anlamadım.ailenizde değişikmiş şu yapılanları bir anlatın onlara hala 3 aylık adamla kal diyorlarsa onlarda 5 para etmez kusura bakmayın.o adamın size davrandığı gibi ben kedilerime davranmıyorum ağızlarından bile öperim onların adam sizden resmen tiksiniyor,sizi parasız bırakıyor,şiddet uyguluyor,doğru düzgün bir yere gitme yok paylaşım yok,oyun bağımlılığı var.yani boşanmak için hertürlü sebep var.yani sizden tiksininen adamla nasıl aynı yatağa girip sevişiyorsunuz ya?bu adamı boşayıp işe girin kendiniz için yaşayın bin kat daha mutlu olursunuz.

Kocaman konu da bir ton abuk subuk adamın yaptığı şey arasından hijyenini mi sordunuz ????

Evet derse nasıl bi çıkarım olacak ??Pis ve ahlaksız kocaya temiz mi lazımdı ?

Konu sahibi sizin bu sorunuzdan sonra umarım kendini yetersiz hissedip hatayı kendinde aramaz.

Yorumunuzun objektif tarafı yok, tamamen saçmalık.
Bizler burada konu açanlar bir süreliğine kendi iyi hissetsin diye gerçekliten uzak yorum yapmayız. Tam tersine küçük büyük yaptığı hatalar neyse kendin kendi bakış açımızla yorum yapmak zorundayız. Öbür türlü sırf kendini iyi hissetsin diye sahte yorumlar yaparsak yararlı olmak yerine çok büyük zarar veririz.

Ve evet hijyen önemli. Konu sahibi, açtığı konuda iki yerde hijyen konusuna değiniyor. Eğer gerçekten kişisel bakımına dikkat etmiyorsa kusura bakmayın karşıdaki kişinin saygı ve sevgisini bitirir.

Ayrıca konu sahibinin de hareketleri hiç normal değil. İnternet üzerinden tanıştığı adamla 3 ay içerinde evlenmiş. Bir gün içerinde üç tane konu açtı açtığı konularında evliliğindeki sorunları görmüyor, gördüğü tek sorun "kocam bana abur cubur almıyor" demesi.

X