355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

haklısın canım korkmakta ama dediğimiz gibi olaylar çok şükür artık yok benimki de artvin diyince ne diyeceğimi şaşırdım ama yapacak birşey yok oralarda rahat bir askerlik geçireceklerdir.

inşallah canım hiç doğu beklemiyordum Allah a emanet ama bana 6 ay rahat uyku yok:KK43::KK43:

Korkmanı normal buluyorum, bende korktum neresi diye düşününce ama olacak her yerde olur diye bir laf var, hep hayırlısı olsun diye dua ettim. O zaman içim biraz daha rahatlıyordu, doğru değil mi? Gerçekten olacağı varsa Kars, Edirne, Antalya farkeder mi? Allah hayırlısıyla gelmelerini nasip etsin inşallah.. :KK19:

Allah ım hepsinin yardımcısı olsun

Kizlar acemide ustada Denizli ve biz İzmirde yasiyoruz :KK70: jandarma olarak cikan varmi denizliye? Gokceciimm sende durumlar tlf dan giriyorum gecmisi okuyamadim

acemilik amasya usta van erciş kısa dönem ama van çok uzakkk:KK5::KK5:

erciş topcu alayımı jandarmamı kardeşim topcu alayında yapmıştı hiç korkma içini ferah tut çok rahat yer bi kaç ay sıkıntı çeker uykusuzluk yorgunluk ama sonra alışınca çok rahat edecek kardeşim 351 gitmişti ordaki askerlerin büyük bölümünü urfaya hataya göndermişler suriye olayları yüzünden ama kısa dönemler gitmiyormuş ortam biraz sıkıntı olsada askeriyenin içini söylüyorum alıştıktan sonra çok rahat yer allah kavuştursun

Kızlar hem acemilik hem ustalık manisa jandarma. Annesi izmirde ben erzurumdayim. Cok şanslı eşim cok:KK66:

erciş topcu alayımı jandarmamı kardeşim topcu alayında yapmıştı hiç korkma içini ferah tut çok rahat yer bi kaç ay sıkıntı çeker uykusuzluk yorgunluk ama sonra alışınca çok rahat edecek kardeşim 351 gitmişti ordaki askerlerin büyük bölümünü urfaya hataya göndermişler suriye olayları yüzünden ama kısa dönemler gitmiyormuş ortam biraz sıkıntı olsada askeriyenin içini söylüyorum alıştıktan sonra çok rahat yer allah kavuştursun

topçu olarak gidecek içimi çok rahatlattın biliyo musun çok teşekkür ederim kendi kendimi yiyordum kısa dönem olduğu için başka yere göndermemeleri de iyi birşey çok teşekkür ederim Allah razı olsun:KK16::KK16::KK16:

topçu olarak gidecek içimi çok rahatlattın biliyo musun çok teşekkür ederim kendi kendimi yiyordum kısa dönem olduğu için başka yere göndermemeleri de iyi birşey çok teşekkür ederim Allah razı olsun:KK16::KK16::KK16:

rica ederim ismi kötü ama gideceği yer fena sayılmaz ama giderken sıcak tutacak içlik giysi ne varsa götürsün kışın - 30 oluyormuş çok soğukmuş yani kardeşim yazın gitmişti ozaman bile battaniyeyle yatıyorum diyodu kışı siz düşünün artık :)

Acemilik manisa , ustalık kktc lefkoşa En Büyük TÜRKİYE
Allah hayırlısıyla sağ salim gidip geldiğini göstersin hepimize inşallah

rica ederim ismi kötü ama gideceği yer fena sayılmaz ama giderken sıcak tutacak içlik giysi ne varsa götürsün kışın - 30 oluyormuş çok soğukmuş yani kardeşim yazın gitmişti ozaman bile battaniyeyle yatıyorum diyodu kışı siz düşünün artık :)

off offf off off -30 mu hiç sevmez soğuğu da bazı yerlerde karışıyorlarmş sanırım giyeceklerine falan ama doğu bu yönden rahat olur diye düşünüyorum ve ayrıca evet ismi çok ürkütücü ama rahatladım tekrar teşekkür ederim:)

Kizlar acemide ustada Denizli ve biz İzmirde yasiyoruz :KK70: jandarma olarak cikan varmi denizliye? Gokceciimm sende durumlar tlf dan giriyorum gecmisi okuyamadim

ooo süper seninde canım Allah hayırlı askerlikler nasip etsin.. bizimkisi acemi kastamonu usta artvin :/ azcık uzak çıktı balıkesirliyiz biz ama napalım kısa çıktı ya başka da birşey istemem özlerim sadece ama olsun :)

ben şimdiden imzaya ekledim:) Aralık 16'da gidecek gerçi daha ama olsun şimdiden başlattım :)

off offf off off -30 mu hiç sevmez soğuğu da bazı yerlerde karışıyorlarmş sanırım giyeceklerine falan ama doğu bu yönden rahat olur diye düşünüyorum ve ayrıca evet ismi çok ürkütücü ama rahatladım tekrar teşekkür ederim:)

Doğunun soğuğu farklıdır, insanın içine işlemez. Sıkı giyinirse birşey olmaz. Bende erzurumdayım iyi bilirim o soğukları. Hayırlı olsun. Umarım çabuk kavuşursun:KK16:

acemi birliği manisa usta birliği kıbrıs-güzelyurt çıktı

kıbrısı duyunca çok şaşırdım hiç beklemiyodum:KK14:

X