355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

yarım saat sonra öğle arasına gircez bir gram yemek yiyebileceğimi sanmıyorum e devlete gircek olanlarda öğle tatilinde olacağından bizim işte 1'den önce olmaz size diyim... midem kaynıo walla:/

kızlar delirmek üzereyim ya hala açıklanmadı neden saat veriliyo o zaman???

Ağustos celbindeki arkadaşlar saat 15:00 te ancak öğrenebilmişler... kızlar Ağustosta eşi giden varsa yazabilirmisiniz bu bilgi doğrumudur?

Tek tuşla yapabilecekleri bi açıklamayi ne mantikla böyle uzatirlar anlamak gerçekten zor...

ben dayanamadım izin aldım birazdan çıkıcam nişanlımın yanına gidicem işte olsam bile iş miş yapamaıyorum akşam hepimiz yazalım olur mu belki aynı yere çıkanlar olur birbirleri ile tanıştırırız orda 1 tanıdık olsa bile kardır Allah hepimizin hakkında hayırlı olanı yazsın kaderimize son sınavımız son engelimiz kızlar cidden hayatımda isteme gecemde bile bu kadar heyecan yapmamıştım totem yaptık nişanlımla hiç konuşmuyoruz ben seni arıcam bilki açıklanmıştır dedi :KK70:

ben dayanamadım izin aldım birazdan çıkıcam nişanlımın yanına gidicem işte olsam bile iş miş yapamaıyorum akşam hepimiz yazalım olur mu belki aynı yere çıkanlar olur birbirleri ile tanıştırırız orda 1 tanıdık olsa bile kardır Allah hepimizin hakkında hayırlı olanı yazsın kaderimize son sınavımız son engelimiz kızlar cidden hayatımda isteme gecemde bile bu kadar heyecan yapmamıştım totem yaptık nişanlımla hiç konuşmuyoruz ben seni arıcam bilki açıklanmıştır dedi :KK70:

aynen birde bugün işe çıktı istanbula gitmek zorunda kaldı kendi de bakamıyor netten ama hiç telefonla aramıyoruz birbirmizi stres yapmalayım boş yere diye

Amin, sabahtan beri ben ayrı o ayrı bakıyordu şimdi 1 de falan bak dedi sistem açılmasa sorun olsa anlarım da resmen henüz yayınlanmamıştır diyor ya. :KK36:

Erkek arkadaşım kastamonu usta birliğine doğu bölgelerine göndermiyormuş genelde demişti, şimdi eski topiclere baktım da hakikaten de öyleymiş, hayırlısı.. :18:

Bu arada kızlar tam olarak ne kadar yapıyorlar askerliği? İzin kullanmazlarsa eğer?

Erkek arkadaşım kastamonu usta birliğine doğu bölgelerine göndermiyormuş genelde demişti, şimdi eski topiclere baktım da hakikaten de öyleymiş, hayırlısı.. :18:

Bu arada kızlar tam olarak ne kadar yapıyorlar askerliği? İzin kullanmazlarsa eğer?

Yazinin basinj okuyunca aciklandi sandim heyecan yaptim :)))

Kızlaaar titriyorum yaa neden hala açıklanmadı zaman geçmio Allah hepimize kolaylık versin

X