4000 liralık mont

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimseden öyle bir beklentim yoktu zaten. İnsanlara sadece verdiğiniz sürece iyi olursunuz. İster kocanız ister sevgiliniz olsun. Sanki çok mu kıymetim var 🙄Ben şimdiye kadar hiç pahalı şeyler istemedim. Belki bende fazla vericiyim hiç karşıdan istemiyorum hep kendim veriyorum. Benimki de salaklık

"İsteseydim belki daha değerli olurdum" diye düşünmeyin. belli ki sizin başka sıkıntılarınız var. İnşallah çözersiniz

Merhaba kızlar
1 Ocakta erkek arkadaşımın doğum günü var ona hediye almak istedim
İlk başlarda istemedi gerek yok falan dedi ben de ısrar ettim
İstediğin bir şey varsa alayım dedim
Israrlarım üzerine 4 bin küsurluk bir mont linki atmış
Ocak ayında zam alacağız onu biliyorum ama şu sıralar azıcık sıkışık olduğumu o da biliyor
Sıkıntı değil ek hesap kullanırım,limit artırırım bir şekilde alırım ama..
Bana çok tuhaf geldi
Ben ondan hiç böyle bir şey istememiştim…
O ne ya kadın parası yiyenler gibi alma sende

pahalı hediye almak da istemek de hiç etik değil
Bence o gelire ve aradaki ilişkiye göre değişir. Zengin olsa hayatımdaki insan hiç de tüh bana pahalı hediye aldı altında ezileceğim şimdi diye düşünmem. Çok param olsa ve karşımdakinin olmasa hiç düşünmem bile aaaa ben bunu alırsam o bana alamaz etik değil falan diye. Bence ne düşündüğümüz de ne hissettiğimizle ve hayata nasıl baktığımızla alakalı.

laf sokmak için değil adınıza gerçekten üzüldüm insan kendi çalışıp istediği montu alamaması yani kocanızdan beklemeyin maaşınızla alın nolur
Yaa üzülmeyin lütfen🥰 ben kendime alıyorum eşime de hep alırım. Ama eşimden istedem almaz yani pahalı der. Onun için bende ondan hiç birşey beklemem huyunu bildiğim için. Kendim alırım ama 4 bin bana yine de fazla geldi, haa bu arada kışa girmeden bir kızıma bir tane de kendime aldım trendyol/ kotondan 850 lira tanesi🌸🌸

yani adam sana gerek yok demiş
ısrar kıyamet alıcam diye tutturmuşsunuz
o da ister bu montun linkini atar isterse araba linki atar :KK70:
neden bu kadar verici olmak için uğraşıyorsun ki
ilişkiniz ne zamanlık bilemiyorum ama
yeni yeni biriyle görüşmeye başladım aşırı yoğun çalıştığı bi döneme denk geldik
geçenlerde evine gittim 2 gün falan kaldım, ortalık dağınıktı garibim 1 haftadır eve uğramıyormuş çalışmaktan
2 gün boyunca evinde tek yaptığım şey sadece koltuktaki yastıkları düzeltmek, yatak örtüsünü düzeltmek ve
lavabodaki 3-4 bardağı yıkamak oldu
onlarıda bişiler içicez diye yıkadım sonra yine kirlenince ellemedim :KK70:
evde yapılacak iş çoktu ama hayatta elimi bile sürmem
hatta bulaşık makinesini doldurmuş ama çalıştırmayı unutmuş
konusunu bile açmadım hani 1 düğmeye basmak yormazdı beni
ama neden yapayım anası mıyım hizmetçisi mi arkasını toplayan mı
bana ne
ilişkilerde kimsenin anası babası olmamak lazım

Tabi. Taktik mevzusuna gelince ben bunları özümsedim bu benim bakış açım. Aaaaa şu adama hediye almayayım da beni cool zannetsin gibi bir durumum yok veya x ilişki danışmanı böyle dedi böyle yapmalıyım tarzı . X y z birinin fikrini cok umursamam yapı gereği. Sadece bilimsel bir destek belirtmek istedim.
Sizce ilişki koçları bilimsel mi? Hepsi saçma sapan daha kendine hayrı olmayan fikirlere sahipler. Bilimi biraz yanlış anlamışsınız.

Diğer dediklerinize gelince önce erkeğe hiç hediye alınmamalı demişsiniz daha sonra sevgililik dönemi demek istedim falan yazmışsınız. Hadi bunu demek isteseniz diye kabul edelim. Mesela sevgililik dönemi ve evlilik arasında ne gibi fark var. Erilenerji falan yazmışsınız evlenince eril enerjilerde ya da dişil enerjilerde değişim mi oluyor?

İkincisi de sevgililik döneminde aaa ben enayi miyim alayım yarın bir gün ayrılırsak parama yazık olur diye düşünüyor olabilir misiniz? Sizin evlilik öncesi ve sonrası bu bakış açınız sizce sağlıklı bir ilişki temeli oluşturabilir mi?

Sizce ilişki koçları bilimsel mi? Hepsi saçma sapan daha kendine hayrı olmayan fikirlere sahipler. Bilimi biraz yanlış anlamışsınız.

Diğer dediklerinize gelince önce erkeğe hiç hediye alınmamalı demişsiniz daha sonra sevgililik dönemi demek istedim falan yazmışsınız. Hadi bunu demek isteseniz diye kabul edelim. Mesela sevgililik dönemi ve evlilik arasında ne gibi fark var. Erilenerji falan yazmışsınız evlenince eril enerjilerde ya da dişil enerjilerde değişim mi oluyor?

İkincisi de sevgililik döneminde aaa ben enayi miyim alayım yarın bir gün ayrılırsak parama yazık olur diye düşünüyor olabilir misiniz? Sizin evlilik öncesi ve sonrası bu bakış açınız sizce sağlıklı bir ilişki temeli oluşturabilir mi?
Hanımefendi nasıl istiyorsanız öyle anlayıp yaşayın. Çok subjektif kişiden kişiye değişen birşey belirttim ben ağzımın tadına canımın istedigine göre yasarim herkes öyle yaşasın. Bu kadar dedektif gibi dediklerimi irdeliye irdeliye bakacaksaniz bari diğerlerini de okuyun. Bu kadar yükselecek ne var anlamadım erkek seviciligine gerek yok. Anlattiklarimi açıklayacak sabrım da. İyi akşamlar

yani adam sana gerek yok demiş
ısrar kıyamet alıcam diye tutturmuşsunuz
o da ister bu montun linkini atar isterse araba linki atar :KK70:
neden bu kadar verici olmak için uğraşıyorsun ki
ilişkiniz ne zamanlık bilemiyorum ama
yeni yeni biriyle görüşmeye başladım aşırı yoğun çalıştığı bi döneme denk geldik
geçenlerde evine gittim 2 gün falan kaldım, ortalık dağınıktı garibim 1 haftadır eve uğramıyormuş çalışmaktan
2 gün boyunca evinde tek yaptığım şey sadece koltuktaki yastıkları düzeltmek, yatak örtüsünü düzeltmek ve
lavabodaki 3-4 bardağı yıkamak oldu
onlarıda bişiler içicez diye yıkadım sonra yine kirlenince ellemedim :KK70:
evde yapılacak iş çoktu ama hayatta elimi bile sürmem
hatta bulaşık makinesini doldurmuş ama çalıştırmayı unutmuş
konusunu bile açmadım hani 1 düğmeye basmak yormazdı beni
ama neden yapayım anası mıyım hizmetçisi mi arkasını toplayan mı
bana ne
ilişkilerde kimsenin anası babası olmamak lazım
Size toplatmak icin birakmis olmasin. Yoksa insan toplar yahu biri gelecekse

Kızlar erkek arkadaşımla yaklaşık bir senedir tanışıyoruz yeni bir iş değil yani
Şaka yaptığını söyledi daha da konuyu açmadı
Ben de zaten kendi zevkime göre ona bir şey alacağımı söyledi manevi değeri olan bir şey olsun bari dedi
O kadar başka ne diyebilirim ki

Hanımefendi nasıl istiyorsanız öyle anlayıp yaşayın. Çok subjektif kişiden kişiye değişen birşey belirttim ben ağzımın tadına canımın istedigine göre yasarim herkes öyle yaşasın. Bu kadar dedektif gibi dediklerimi irdeliye irdeliye bakacaksaniz bari diğerlerini de okuyun. Bu kadar yükselecek ne var anlamadım erkek seviciligine gerek yok. Anlattiklarimi açıklayacak sabrım da. İyi akşamlar
Bir dediğinizin bir dediğinizi tutmadığını anlamak için dedektif olmaya gerek yok biraz algılama kapasitesi olan herkes anlar zaten.

İnsanların subjektif bakış açısı da yanlış olabilir çeşitli sebeplerden dolayı. Belki yeni bir aydınlanma yaşarsınız ve bakış açınızın sağlıklı olmadığını minicik bir hediye almanın sizin değerinizden bir şey kaybettirmeyeceğini anlarsınız yorumlar neticesinde. İzlenmek, para kazanmak ve etkileşim almak için anlamsız fikirler ortaya atan ilişki koçlarını fazla ciddiye almamanızı öneririm. Zira ben bugün yapılan araştırmalara göre mavi renk giyen kadınlar girdikleri ortamda diğer insanlara göre daha çok dikkat çekiyormuş gibi bir tarafımdan uydurduğum bir video paylaşsam buna da inanacak binlerce insan bulurum :)

Bir dediğinizin bir dediğinizi tutmadığını anlamak için dedektif olmaya gerek yok biraz algılama kapasitesi olan herkes anlar zaten.

İnsanların subjektif bakış açısı da yanlış olabilir çeşitli sebeplerden dolayı. Belki yeni bir aydınlanma yaşarsınız ve bakış açınızın sağlıklı olmadığını minicik bir hediye almanın sizin değerinizden bir şey kaybettirmeyeceğini anlarsınız yorumlar neticesinde. İzlenmek, para kazanmak ve etkileşim almak için anlamsız fikirler ortaya atan ilişki koçlarını fazla ciddiye almamanızı öneririm. Zira ben bugün yapılan araştırmalara göre mavi renk giyen kadınlar girdikleri ortamda diğer insanlara göre daha çok dikkat çekiyormuş gibi bir tarafımdan uydurduğum bir video paylaşsam buna da inanacak binlerce insan bulurum :)
Bulun o zaman tutan kim ? İkincisi de siz anlattiklarimi farklı bakış açısından anlıyor veyahut anlamiyorsaniz bu benim çapraşık konuştuğum manasına gelmez zira benim işim kelimelerle . Üçüncüsü de ilişki koçu dediğimiz şey kıçı kırık sertifika alarak olanlardan değil yüksek lisans ve doktorali psikologlardan da oluşuyor . Bilgisini muhattap aldığım insanın gecmisini öğrenmek isteyen biriyim iki işsiz sertifikali mahalle ilişki kocunu referans almam .

Son düzenleme:
Merhaba kızlar
1 Ocakta erkek arkadaşımın doğum günü var ona hediye almak istedim
İlk başlarda istemedi gerek yok falan dedi ben de ısrar ettim
İstediğin bir şey varsa alayım dedim
Israrlarım üzerine 4 bin küsurluk bir mont linki atmış
Ocak ayında zam alacağız onu biliyorum ama şu sıralar azıcık sıkışık olduğumu o da biliyor
Sıkıntı değil ek hesap kullanırım,limit artırırım bir şekilde alırım ama..
Bana çok tuhaf geldi
Ben ondan hiç böyle bir şey istememiştim…

Kızlar erkek arkadaşımla yaklaşık bir senedir tanışıyoruz yeni bir iş değil yani
Şaka yaptığını söyledi daha da konuyu açmadı
Ben de zaten kendi zevkime göre ona bir şey alacağımı söyledim, manevi değeri olan bir şey olsun bari dedi
O kadar başka ne diyebilirim ki
Sohbet bana baya saçma geldi hediye alacağınızı niye söylüyorsunuz anlamı ne ki ? Sana ne alayım demek çok kırıcı bence insan biraz karşısındaki düşünsün özensin ister + o kadar ısrardan sonra attıysa diyecek bir şey yok yani istemişsiniz çünkü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X