4000 liralık mont

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu adamdan hala ayrılmamış olmanıza şaşırdım size bağırmış en basit beğendiğiniz manken için bile Destan gibi dil döküp kafa şişirmiş sırf evleneyim yuvam olsun diye bu hanzoya bunca zaman çok değil mi? Baktım bazılarına güzel güzel akıllar vermişsin biraz da kendine hayrın dokunsun. Ayrıl bunun kıskançlığı bile senin başına iş açar

Hayatımda daha saçma çok az şey duydum. Eril enerjinin verici olma durumunu biraz yanlış anlamış olabilir misiniz? Tamam babalar gününde çiçek alınmaz, doğum gününde sanki kadınlar kadar umurlarında gibi sürpriz yapıp mum üfletilmez belki, hediyelere boğulmaz ama neden hiç hediye alınmasın? Aile bireylerime, yakın arkadaşlarıma, kırk yabancı olan çocuğumun öğretmenine, evlenen iş arkadaşıma layık görebildiğim hediyeleri eşime/sevgilime neden almayayım ki, suçu erkek olmak mı, ne gerek var bu kadar taktikle yaşamaya? İçinizden geldiği gibi yaşayın yahu, kasmayın bu kadar, ilişki danışmanı falan…

Bir şeyi görür beğenirim, ona yakışacağını düşünür alırım. Sevgiliyken de böyleydi evliyken de. Hediyelerin sıklığı ve pahalılığı benim lehimedir her zaman ama ona da alınır yani, gavur değil bunlar. İlişkime de bir zarar vermedi bu. 😐
Saçma bulmanıza tabikide saygı duymak zorundayım sonucta bu ilişki dünyasına bakış açısı subjektif bir dünya. Ben böyle düşünüp böyle yaşıyorum. Yanlış anlaşıldı sanırım bir kadın eşine tabikide hediye alabilir lakin flört veya sevgililik zamanı ben doğru bulmuyorum. Bu konuda biraz katı fikirlerim var.

Saçma bulmanıza tabikide saygı duymak zorundayım sonucta bu ilişki dünyasına bakış açısı subjektif bir dünya. Ben böyle düşünüp böyle yaşıyorum. Yanlış anlaşıldı sanırım bir kadın eşine tabikide hediye alabilir lakin flört veya sevgililik taraftarı ben doğru bulmuyorum. Bu konuda biraz katı fikirlerim var.
Fikirlerinizin katı olduğunun farkındaysanız sorun yok.

Fikirlerinizin katı olduğunun farkındaysanız sorun yok.
Tabi. Taktik mevzusuna gelince ben bunları özümsedim bu benim bakış açım. Aaaaa şu adama hediye almayayım da beni cool zannetsin gibi bir durumum yok veya x ilişki danışmanı böyle dedi böyle yapmalıyım tarzı . X y z birinin fikrini cok umursamam yapı gereği. Sadece bilimsel bir destek belirtmek istedim.

Neden alınsın. Eril enerji vericidir ben bir ilişkide erkeğe birşey alınması taraftarı değilim. Bir kadın olarak bir erkeğin hayatını yeterince guzellestiriyoruz birde hediye mi vereceğiz. Takip ettiğim tüm ilişki ve evlilik danışmanları da bu minvalde önerilerde bulunuyor .
Cinsiyetten önce insanız ve insanlar değer görmekten mutlu olurlar. Değer göstermek de lafla olan bir şey değil hareketlerle gösterilmesi gereken bir şeydir.

Merhaba kızlar
1 Ocakta erkek arkadaşımın doğum günü var ona hediye almak istedim
İlk başlarda istemedi gerek yok falan dedi ben de ısrar ettim
İstediğin bir şey varsa alayım dedim
Israrlarım üzerine 4 bin küsurluk bir mont linki atmış
Ocak ayında zam alacağız onu biliyorum ama şu sıralar azıcık sıkışık olduğumu o da biliyor
Sıkıntı değil ek hesap kullanırım,limit artırırım bir şekilde alırım ama..
Bana çok tuhaf geldi
Ben ondan hiç böyle bir şey istememiştim…
Bakın sevgiliyken ben de böyle hatalara düşerdim hep iyi niyetliliğimizden sonra.noldu biliyo musun aldatıldım. Yani sende öyleolursun diye demiyorum ama yapma böyle bişey. Madem senden böyle pahalı bişey istedi senin yerinde olsam doğum gününe kadar bişey çaktırmam ve manevi değeri olan bir hediye veririm. En güzel hediye bu bence dersin. Fotograflarinizdan albüm gibi falan. Verdigindeki tepkisine bak. Belki o zaman utanır biraz.
Kesinlikle alma iyi bişey yapmazsın. Enayi yerine koyuyo insanı böyleleri.

Cinsiyetten önce insanız ve insanlar değer görmekten mutlu olurlar. Değer göstermek de lafla olan bir şey değil hareketlerle gösterilmesi gereken bir şeydir.
Ben değer göstermeyi birşey alarak değil birşeyler yaparak ve tatlı dil uslubu güzel sözler söyleyerek yapıyorum ve yapmayı uygun buluyorum. Siz tabikide farklı yapabilirsiniz. Herkesin sevgi dili farklı

Neden alınsın. Eril enerji vericidir ben bir ilişkide erkeğe birşey alınması taraftarı değilim. Bir kadın olarak bir erkeğin hayatını yeterince guzellestiriyoruz birde hediye mi vereceğiz. Takip ettiğim tüm ilişki ve evlilik danışmanları da bu minvalde önerilerde bulunuyor .
Ya ama bu sevgili olduğunuz adamı suistimal etmeye giriyor. Tamam 50/50 yapmamaya çalışmayı anlarım, benim erkek arkadaşım cidden vericidir mesela her şeyi ödemek ister benim ödememden rahatsız olur ki ben de üç yıldır çalışıyorum. Bu beni öğrenci olduğumuz dönem sanki onu sömürüyormuşum gibi hissettirirdi. Elimden geldiğince hediye minvalinde bir şeyler alırım özel gün olmasını beklemeden. Hediye aldım diye adamın "eril enerjisi"nden de hiçbir şey eksilmedi yani. Neden böyle düşündüğünüzü açıkçası anlayamadım.

Şimdi de böyle yazmış kızlar niye beni böyle deniyor ki 😕
Yorucu gelmiyor mu bu tarz ilişkiler?
Adam dalga geçer gibi pahalı bir mont linki atıyor ( hediye ısrarınız sonucu) onu da sözde dalga geçmek için atıyor.Hadi rolleri degiselim erkek size ısrar etse sizde onun ekonomik durumunu bilseniz şaka yollu da olsa pahalı bir ürün linki atar mısınız?

Ben değer göstermeyi birşey alarak değil birşeyler yaparak ve tatlı dil uslubu güzel sözler söyleyerek yapıyorum ve yapmayı uygun buluyorum. Siz tabikide farklı yapabilirsiniz. Herkesin sevgi dili farklı
aslında ben de büyük büyük hediyeler alınmasının sevgi dili olduğunu kastetmiyorum ki sizden birkaç mesaj üstte böyle bir yorum yazmıştım.
Eşimle sevgililiğimizin ilk yılında doğum günü yaklaştı hediye bakıyordum bir kere söylemiştim sana hediye alıcam o yüzden bakınıyorum diye o da açıkça bana sakın para harcayarak hediye alma demişti. O günü birlikte geçirelim yeterli dedi ben ısrar edince o zaman emek verdiğin anlamlı bir şey olsun sakın maddi karşılığı olan bir şey olmasın dedi ben de bere örüp hediye ettim çok sevdi ve her kış kafasında o bere 😃 bu olay beni çok aydınlattı o yüzden fikir olması açısından yazayım dedim örgü sevmiyorsanız da başka anlamlı bir şey olabilir😊
Beni şaşırtan şu ifadeniz oldu "Bir kadın olarak bir erkeğin hayatını yeterince guzellestiriyoruz birde hediye mi vereceğiz." Bir insanı küçük hediyelerle ve verdiğimiz emekle de mutlu ve değerli hissettirebiliriz. Direkt hediyeye karşı olduğunuz için yazdım başka konuları ele almadım.

Ya ama bu sevgili olduğunuz adamı suistimal etmeye giriyor. Tamam 50/50 yapmamaya çalışmayı anlarım, benim erkek arkadaşım cidden vericidir mesela her şeyi ödemek ister benim ödememden rahatsız olur ki ben de üç yıldır çalışıyorum. Bu beni öğrenci olduğumuz dönem sanki onu sömürüyormuşum gibi hissettirirdi. Elimden geldiğince hediye minvalinde bir şeyler alırım özel gün olmasını beklemeden. Hediye aldım diye adamın "eril enerjisi"nden de hiçbir şey eksilmedi yani. Neden böyle düşündüğünüzü açıkçası anlayamadım.
Hanımlar konu çok derin yaa :) neden suistimal olsun ben Eril vericidir dedim içtiğim suya dek giydiğim dona alır herşeyimi öder demedim ki :) özür dilerim çok sig bir bakış açısı. Ben sevgi hediye vererek değil onun için birşeyler yaparak hayatında alan tutarak gösteriyorum benim sevgi dilim bu. Hediye alan kimseyi de yermiyorum güzel hanımlar herkes dilediği gibi yaşasın 💗💗 bu tarz konularla alakalı konuşsam on saat konuşurum ama işte iki satira sığdırmaya çalışınca sakil kaliyor malesef

Merhaba kızlar
Ocak ayında zam alacağız onu biliyorum ama şu sıralar azıcık sıkışık olduğumu o da biliyor
Bana çok tuhaf geldi
Sen kaşındın 🤣

Merhaba kızlar
Bana çok tuhaf geldi
Ama ısrar etmişsiniz o da atmış bence gayet normal

aslında ben de büyük büyük hediyeler alınmasının sevgi dili olduğunu kastetmiyorum ki sizden birkaç mesaj üstte böyle bir yorum yazmıştım.

Beni şaşırtan şu ifadeniz oldu "Bir kadın olarak bir erkeğin hayatını yeterince guzellestiriyoruz birde hediye mi vereceğiz." Bir insanı küçük hediyelerle ve verdiğimiz emekle de mutlu ve değerli hissettirebiliriz. Direkt hediyeye karşı olduğunuz için yazdım başka konuları ele almadım.
Tamam bende zaten hayatını farklı bir sevgi dili ile guzellestirdigim için hediyeye gerek duymadıgimi belirttim güzel yakalamissiniz teşekkür ederim

Sevgilinizi en iyi siz tanırsınız. Espri de yapmış olabilir ciddi de olabilir. Benim eşim sevgililik döneminde böyle bir şey yapmış olsa dalgasına yapıyor diye düşünürdüm çünkü kendisini tanıyorum. Benim harcayacağım 1 kuruşu bile kendine dert edinen adamın bana mont kilitlemeye çalıştığı aklıma bile gelmezdi. Alamayacağımı bildiği bir şey atsa yok aşkım bu sana hafif kalır deyip 10.000 dolarlık bi şey atar bunu alırım ben yazar gülüp geçerdim herhalde.

Kimse size helal olsun demeyecek. Kocanız da. 😐
Kimseden öyle bir beklentim yoktu zaten. İnsanlara sadece verdiğiniz sürece iyi olursunuz. İster kocanız ister sevgiliniz olsun. Sanki çok mu kıymetim var 🙄Ben şimdiye kadar hiç pahalı şeyler istemedim. Belki bende fazla vericiyim hiç karşıdan istemiyorum hep kendim veriyorum. Benimki de salaklık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X