4000 liralık mont

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay Evet susmasi için şöyle bi link atayim demişte olabilir.
Taa 1 ay önceden ne istiyorsun, ihtiyacin ne diye israrla hediyeyi şova dönüştürmek bana ayip geliyor bu arada.
Biri bana "sana hediye alacagim soyle ihtiyacini" diyip dursa O nun adina utanirim ve kendim de rahatsiz olurdum ve bu şovu şoyle bir linkle.bitirmek güzel fikir. Şov diyorum da konu sahibini kotu niyetli buldugumdan degil ama boyle yapilmaz gercekten. 😀
Ya bana bir arkadasim ısrarla oğluna hediye almak istiyorum ne sever demişti ben de çikolata demiştim😂😂😂😂😂😂

Yani bilemedim yorumların hepsini okudum ben 4 senedir ilişki içinde olduğum kişiye 3350 TL hediye aldım ama oda bu sene aldım. O bana çok güzel pahalı lüks şeyler aldı bu sene altında kalmamak için ben de ona aldım onun aldıklarının 10 da 1 i oldu ama bidahada almam yeter mesela karşılığının iki üç katını aldiysaniz alin

Cocuga alirken ben de annesine soruyorum. 😄 Bazi cizgifilm karakterlerini oyuncaklarini vs çok seviyorlar ya. 😃
Oturmaya gelecekti hani maksat eli boş gelmesin diyor sandım ben doğuma gelemediği içinmiş sonradan bı miktar parayi bir oyuncakla birlikte oğluma verdi ben kararsız kaldım sen ihtiyacina göre al dedi. (Bekar ve çocuk kıyafetlerinden anlamaz yaş boy vs ) 😂😂

Baktım, mavide 1800/2000 civarı
Markaya değil kullanılan malzemeye odaklanmanız lazım. LCW’de daha ucuzu da vardır ona kalırsa. Ama iyi bir şey alayım, sıcak tutsun, zamansız bir parça olsun, uzun süre giyeyim derseniz fiyatlar artıyor. Gözüme bir kaban kestirdim. %70 yün mesela. Gibi.

Bulun o zaman tutan kim ? İkincisi de siz anlattiklarimi farklı bakış açısından anlıyor veyahut anlamiyorsaniz bu benim çapraşık konuştuğum manasına gelmez zira benim işim kelimelerle . Üçüncüsü de ilişki koçu dediğimiz şey kıçı kırık sertifika alarak olanlardan değil yüksek lisans ve doktorali psikologlardan da oluşuyor . Bilgisini muhattap aldığım insanın gecmisini öğrenmek isteyen biriyim iki işsiz sertifikali mahalle ilişki kocunu referans almam .
Benim de işim kelimelerle. Üstelik girdiğim 2 üniversite sınavında da Türkçenin tamamını doğru yapmış ve dereceye girmiş biriyim. Okuduğumu çok iyi anlayabiliyorum merak etmeyin. Ben anlamıyor değilim de sizin anlattıklarınız tutarsız bu açık. Ayrıca tutarsız fikirlere sahip olmanın ya da söylediğiniz şeyi daha sonra değiştirmenin işinizin kelimelerle olmasıyla hiç alakası yok :)

Neyse sonuç olarak eril dişil meselesini de yanlış anlamışsınız zaten. Kelimelerle aranızın ne kadar iyi olup olmadığını yeniden gözden geçirin bence. Ayrıca bahsettiğiniz şekilde işler yapan psikologları da ciddiye almıyorum. 3-5 yılda bir değişen fikirlerini önemsemiyorum size de aynısını tavsiye ederim. İlişkiler taktiklerden ibaret değildir, aldığınız herhangi bir hediyenin sizin dişil enerjinizi düşüreceğini ya da erkeğin eril enerjisinin dengesini bozacağını söyleyen bir tane yüksek linsans sahibi birini önerirseniz ben de bir dinleyeyim. Ortalıkta var öyle şaklaban gibi takılan 3-5 üniversite mezunu :)

Markaya değil kullanılan malzemeye odaklanmanız lazım. LCW’de daha ucuzu da vardır ona kalırsa. Ama iyi bir şey alayım, sıcak tutsun, zamansız bir parça olsun, uzun süre giyeyim derseniz fiyatlar artıyor. Gözüme bir kaban kestirdim. %70 yün mesela. Gibi.
İşte bu biraz kişinin gelirine göre değişir, konu sahibi maddi olarak sıkışık olduğunu söylüyor, arkadaşıda bunu biliyormuş.

Israr etmeniz o kadar gereksiz ki, herhangi bir hediye seçer alır verirsiniz beğenir beğenmez ona kalmış. O da utanmamis bu kızın durumu varmi yokmu dememiş mont göndermiş. Baştan yanlış olmuş, maddi durumunuzu şuan zorlayacak o yüzden almayın.

Benim de işim kelimelerle. Üstelik girdiğim 2 üniversite sınavında da Türkçenin tamamını doğru yapmış ve dereceye girmiş biriyim. Okuduğumu çok iyi anlayabiliyorum merak etmeyin. Ben anlamıyor değilim de sizin anlattıklarınız tutarsız bu açık. Ayrıca tutarsız fikirlere sahip olmanın ya da söylediğiniz şeyi daha sonra değiştirmenin işinizin kelimelerle olmasıyla hiç alakası yok :)

Neyse sonuç olarak eril dişil meselesini de yanlış anlamışsınız zaten. Kelimelerle aranızın ne kadar iyi olup olmadığını yeniden gözden geçirin bence. Ayrıca bahsettiğiniz şekilde işler yapan psikologları da ciddiye almıyorum. 3-5 yılda bir değişen fikirlerini önemsemiyorum size de aynısını tavsiye ederim. İlişkiler taktiklerden ibaret değildir, aldığınız herhangi bir hediyenin sizin dişil enerjinizi düşüreceğini ya da erkeğin eril enerjisinin dengesini bozacağını söyleyen bir tane yüksek linsans sahibi birini önerirseniz ben de bir dinleyeyim. Ortalıkta var öyle şaklaban gibi takılan 3-5 üniversite mezunu :)
Aaa ne hoş tebrik ediyorum muhteşem derecelerini : ) aynen devam . Kıymetli ve Über bilgi birikim ve görüşleriniz içinde çok teşekkür ediyorum aksamimi aydınlattı. Fatih reşit civelekoglunu tavsiye ediyorum kendisi odtulu bir psikologtur .muhafazakar goruntusu için önyargılı olmayın zira bence son derece feminist ve liberal biri . Malum her kelime ve bilgiden nem kapiyorsunuz ben sizi yormadan izah edeyim

Yahu hediye dedigin sey dusunulup alinip verilendir
Hediye alcam sana haa
Ne istiyon soylee
Tarzinda darlanmaz insan yani :)
Hem sorup hem de himm bu mu demicen o zaman 😃
Adam oglak burcu yani madem cok istiyon al sana bombe demis
Romantizm bekleme fazla
Kaz tüylü mont istemis sen ona kaz tüylü corap alabilirsin 😁

Kocama bile almam 🤣 o sana alsın,bazı erkekler böyle yolunacak tavuk görüp yoluyorlar sevgili ayağına,kendinizi kullandırtmayın. Samimiyetsiz olduğu 4000 tl’lik mont atmasından belli,ne olursa olsun görgülü insan böyle bir şey yapmaz

Kimseden öyle bir beklentim yoktu zaten. İnsanlara sadece verdiğiniz sürece iyi olursunuz. İster kocanız ister sevgiliniz olsun. Sanki çok mu kıymetim var 🙄Ben şimdiye kadar hiç pahalı şeyler istemedim. Belki bende fazla vericiyim hiç karşıdan istemiyorum hep kendim veriyorum. Benimki de salaklık
Bu mesajınıza çok üzüldüm. Hayatınızda alma verme dengesini bozmamaya çalışın, böylece kendi kul hakkınıza da girmemiş olursunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X